Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Trénink okolí Olomouce

Diskuzní fórum > Trénink

Trénink okolí Olomouce

(1/3) > >>

MilanP:
Zdravím
Nenašel by se prosím někdo z okolí Olomouce nebo Šumperka ke komu bych se mohl přijet podívat na trénink aby mí psi pochopili co a jak.
Mám 2 psi SH při procházce povely chápou u koloběžky už je to horší.Doprava,doleva vůbec nereagujou. Cizí psi a chodce neignorujou ale strhnou řízení a musí si je očuchat.Časem bych to určitě vypiloval ale když to uvidí pochopí určitě rychleji.

Děkuji za odpovědi

Bobina:
Kdyby se ti chtělo přijet do ostravy, nebo pokud vis o nejakém místě někde na půl cesty :o), tak se muzem domluvit

Petr Kolář:
Přijeď na závody do Radíkova (u ZOO Svatý kopeček u Olomouce). Tam se toho za jeden víkend naučíš stejně nejvíc. Jezdím na koloběžce s 1AM a pokud se rozhodne, že si to očuchá, stejně s tím nic neudělám, ale na závodech se pes vždycky snaží víc. Závodů se vůbec neboj, prostě doraž a neboj se kohokoliv zeptat. V říjnu se můžeme domluvit na nějakou jízdu v lese na koloběžkách dohromady (o víkendu) tak se kdyžtak ozvi na email.

pospa:
jsme kousek od prostějova takže pokud chceš tak klidně písni a mužeš přifrčet,jinak pravidelně jezdíme na radíkov takže i tam mužeme pokecat a domluvit se. ;)

roman123456:
Ahoj,já jezdím s kolem ,mám fenku ESP,jsem ze Zábřehu.Roman

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi