Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výměna licencí

Autor Téma: Výměna licencí  (Přečteno 16087 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Výměna licencí
« Odpověď #15 kdy: 03 Září, 2012, 21:33 »
Účet a pokyny jsou na titulní straně v časopise v článku o výměně. ;)

Šimon Cipro

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #16 kdy: 04 Září, 2012, 10:38 »
Pohyby na účtu již možné sledovat zde:
http://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=7168299001

Soupis licencí platných pro sezonu 2012/2013 najdete brzo na webu, nicméně platí, že pokud je již Vaše platba připsána na účet, licence se považuje za platnou.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Výměna licencí
« Odpověď #17 kdy: 04 Září, 2012, 13:57 »
Pro HeluL.Účet je transparentní.Prosím o stažení stávajícího seznamu DID do archivu,aby mohl být nahrazen seznamem platných licencí. ;)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #18 kdy: 04 Září, 2012, 14:20 »
Pro HeluL.Účet je transparentní.Prosím o stažení stávajícího seznamu DID do archivu,aby mohl být nahrazen seznamem platných licencí. ;)

Teda stáhnout DIDy můžu klidně hned :) ale to není řešení

bohužel jsem  se ještě neprokousala aktualizací členů a licencí, je to nešťastně nastavené, porovnávám kolikrát několik seznamů s mými údaji, nejsou třeba abecedně.. (to není stížnost, jen vysvětlení)
(Původní varianta kdy jsem předsedům poslala MŮJ SEZNAM, oni ho pošktrali, opravili a přidali nové a poslali mi zpět - byla nej. Jenže tu zatrhl JirkaK před lety.
Buď se k ní vrátím, nebo to už nebudu dělat já, nebo se to bude dělat úplně jinak (každý předseda svoje rovnou přes web - jenže to je na delší čas -to je celý nový systém..peníze..) )

Raděj bych tedy napřed došla shody co se týká členů a licencí - noví členové se napřed musí nekde vidět, znát své DID a pak můžou platit
aktivace je nutná na první závod tj 15.9. - zatím je super že je vidět ten účet.


sorry že to řeším tady, v sobotu nad ránem jsem sice jela přes noc domů, abychom mohli ráno do Prahy, ale po cestě na Prahu nám pak kleklo palivové čerpadlo.

..a ten seznam aktivovaných licencí se taky  neudělá sám.. :) někdo to musí ručně .. atd..

« Poslední změna: 04 Září, 2012, 14:25 od HelaL »

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re:Výměna licencí
« Odpověď #19 kdy: 04 Září, 2012, 15:44 »
Bude potreba licence na canicross? Diky za odpoved.
Burak

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #20 kdy: 04 Září, 2012, 16:06 »
Bude potreba licence na canicross? Diky za odpoved.
Burak
Jasně :) a časem i na diskutování ;)

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #21 kdy: 04 Září, 2012, 16:20 »
...
aktivace je nutná na první závod tj 15.9.
...

vs.

Citace: 2012-09-04 14:00:02 Nešněra Jiří
...
Licence bude potřeba v této sezoně pro závody 1.a 2. třídy(všechny sněhové) a pro závody MR i na suchu(Běleč).Závody 3. třídy zůstávají v této sezoně bez licence.
...

Tak se dohodněte aspoň mezi sebou ...

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #22 kdy: 04 Září, 2012, 16:47 »
Tak se dohodněte aspoň mezi sebou ...

obojí je správně..
bez aktivované licence můžeš na závody třetí třídy třídy, ale (tak jak tomu rozumím) -
bez aktivované licence nemůžeš registrovat RZT.

Čili pokud chceš, aby tvůj výkon ze závodů (15.9...) viděly žebříčky, musíš mít aktivovanou licenci a RZT.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #23 kdy: 04 Září, 2012, 17:41 »
A ta možnost zaplatit přímo na závodě platí? Kdyby se mi ještě důchodci rozutíkali a vypadali, že jsou schopní přežít Hradec?

Mohykán

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #24 kdy: 05 Září, 2012, 17:54 »
Prosím ještě info o turistické na sněhu. Abych potřeboval licenci na turistickou je dosti zvláštní. Děkuji

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Výměna licencí
« Odpověď #25 kdy: 05 Září, 2012, 18:28 »
Pro letošní sezonu byla možnost vypsání turistické třídy ponechána bez licence resp.poplatku.Stále nechápu podobné výlevy tady na diskuzi.Někdo se chystá v zimě jezdit,nechce mít licenci,což znamená,že nezná řády a je potenciálním problémem pro ostatní závodníky a pořadatele.Licence říká ,že závodník se SEZNÁMIL s pravidly.Poplatek 200,-Kč je na eliminaci mrtvých licencí z kterých ročně odvádíme poplatky směrem k světovým organizacím.
Takže když to shrnu,chystáš se jezdit,řády znát nechceš,podílet se na našem společném výsledku chceš,přispět v poměru k nákladům na závodění směšnými 200,-Kč nechceš.Je to stejné jako když jíš ze společného stolu,jen jaksi zapomínáš na něj přispět.Je to i neúcta k nám ,blbcům,co lítáme zadarmo ve svém volném čase,pereme se s úřady,administrativou,jezdíme za svůj benzín,telefonujeme za své peníze,aby ty ses mohl vozit.
BAVÍME SE O 200,-Kč slovy dvěstě korun českých [/b
Občas už mi chybí síla na to neustálé odpovídání lidem co vlastně nic nechtějí,jen si trochu zajezdit,zablbnout, jen zapomínají ,že na tomhle světě je vždycky něco za něco. :P
« Poslední změna: 05 Září, 2012, 21:26 od sulika »

Šimon Cipro

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #26 kdy: 05 Září, 2012, 21:16 »
Ahoj všem,
ačkoliv sám nemám ve svazu žádnou funkci, schůze v Průhonicích jsem se jako zástupce klubu účastnil a do dění kolem licencí jsem od začátku aktivně zapojený. Hela na schůzi nebyla a utekly jí poslední informace. Dohodl se zde následující a vedením svazu schválený postup:

1/ Zaplatíte licenci, postup viz titulní stránka mushing.cz
2/ Objevíte se v seznamu, který bude pravidelně aktualizován a  je jediným platným dokladem pro vás i pro pořadatele závodů 1. a 2. tříd. Jinými slovy: nejste v seznamu, pořadatel by vás neměl připustit ke startu.
Seznam mám na starosti já, naleznete ho zde:

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0Aqazt8WoCSF9dFR4Rk00UEJfeERRXy1qQUV0Mm1zNVE&
output=pdf


Registraci RZT to nijak neovlivní, klidně jich můžete mít registrovaných 10, ale nemáte-li zaplacenou licenci, nesmí vás pořadatel závodů 1. a 2. tříd připustit ke startu.

Nehledejte v tom žádné složitosti.

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Výměna licencí
« Odpověď #27 kdy: 05 Září, 2012, 21:19 »
Šimone to není pravda,že nemáš žádnou funkci.Staráš se o platné licence,to je tvoje funkce. ;D

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #28 kdy: 06 Září, 2012, 06:37 »
Šimone, díky. Konečně normální rozumný info.

Nešněrka

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #29 kdy: 06 Září, 2012, 11:17 »
To profesor. Proto to tam Šimon psal, aby i Ti pomalu vnímaví pochopili o co jde. Tobě je to stejně ale k ničemu, za posledních 20 let jsem Tě na závodech neviděla a neznám Tě ani z výsledkových listin.
Dáša