Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výměna licencí

Autor Téma: Výměna licencí  (Přečteno 16086 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Výměna licencí
« kdy: 09 Srpen, 2012, 07:48 »
Kde je možné sledovat aktivované licence, pohyby na účtu. Je-li řečeno A mělo by následovat i B. Sezona se blíží.

Účet budou ovládat předsedové obou sekcí (otevřené i čistokrevné) a bude TRANSPARENTNÍ, tzn. že každ,ý kdo se bude chtít na účet podívat, bude mít volný přístup přes internet a možnost sledovat pohyby na něm.
Všichni, kdo chtějí startovat, být hodnoceni v MR a být nominováni na mezinárodní závody, si musí svoji licenci aktivovat zasláním poplatku 200,- Kč na účet 7168299001/5500. Jako variabilní symbol uvést své DID a konstantní symbol 0308, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno.
Aktivované licence budou vedeny elektronicky na našem webu. Kartičkám s licencí letos k 01.09.2012 končí platnost.
Pro nové zájemce o licenci zůstává postup stejný, pouze po úspěšném absolvování testu zaplatí aktivační poplatek.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #1 kdy: 09 Srpen, 2012, 10:46 »
No, mělo by to být, tedy ty pohyby na účtu, asi tadyhttp://www.rb.cz/firemni-finance/transparentni-ucty/?tr_acc=vypis&account_number=7168299001, ale není ... nejspíš není z nějakého důvodu účet TRANSPARENTNÍ ...

EDIT: ke 4.8. již je ...
« Poslední změna: 04 Září, 2012, 11:17 od Profesor »

Mohykán

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #2 kdy: 09 Srpen, 2012, 17:07 »
Chci se prosím zeptat, budu potřebovat paltnou licenci i na závody 3 třídy? Doposud nebyla potřeba.

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #3 kdy: 09 Srpen, 2012, 20:33 »
Chci se prosím zeptat, budu potřebovat paltnou licenci i na závody 3 třídy? Doposud nebyla potřeba.
jestli dobře čteš tak je napsáno "Všichni, kdo chtějí startovat", sice v řádech nic takového není ale vyčkej až se na schůzi 1.9. poradí a něco snad už konečně platného do začátku sezony vymyslí

Mohykán

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #4 kdy: 09 Srpen, 2012, 21:57 »
A co turistická ?

LusyW

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #5 kdy: 10 Srpen, 2012, 00:11 »
...O.K. - jen doufám, že do začátku sezony nebudou nakonec třeba zrušeny čistokrevné kategorie...nebo že nebudou všichni čistokrevní v jedné kategorii bez ohledu na počet psů a nástroj (kolo/brnda/pěšmo/3kola/4kola - vždyť seveřani jsou stejně jen pro okrasu)...nebo tak něco. Něco tzv. převratného.
A že poplatek bude mít nějaký význam a bude to transparentní.

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #6 kdy: 13 Srpen, 2012, 12:09 »
předpokládám že do začátku sezony se dočkám odpovědi >:( kde se dá podívat na aktivované licence.

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #7 kdy: 22 Srpen, 2012, 09:17 »
znovu a znovu, kde najdu "TRANSPARENTNĚ" jak bylo uváděno možnost se podívat zda je moje licence aktivovaná???????????????
Autor článku o transparentnosti, aktivacích a účtech zarytě mlčí.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #8 kdy: 22 Srpen, 2012, 09:58 »
znovu a znovu, kde najdu "TRANSPARENTNĚ" jak bylo uváděno možnost se podívat zda je moje licence aktivovaná???????????????
Autor článku o transparentnosti, aktivacích a účtech zarytě mlčí.
tys ještě nepořídil křišťálovou kouli? :o ta by měla být transparentní dost ...  8)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #9 kdy: 22 Srpen, 2012, 12:30 »
znovu a znovu, kde najdu "TRANSPARENTNĚ" jak bylo uváděno možnost se podívat zda je moje licence aktivovaná???????????????
Autor článku o transparentnosti, aktivacích a účtech zarytě mlčí.

při vší úctě - napadalo tě někdy, že příjemná prosba či připomenutí, které vychází z pochopení,
že ten druhý musel a musí něco zařídit .. ve svém čase ...atd... atd..,
by mohla být efektivnější než tebou zvolená varianta...?

 - tedy pokud je tvým cílem vyřešení problému :)... nic ve zlým...

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #10 kdy: 22 Srpen, 2012, 13:01 »
Několikrát jsem tady slušně požadal, pouze o to co Něšněra ve svém článku před časem psal jako hotovou věc, takže nechápu a nerozumím tvému pohoršení nad urgencí něčeho co je slíbeno. Ano mým cílem je vyřešení problému a ten problém je ten že pokud peníze někam doputují nevím že doputovaly tam kam měly a licence je aktivována, rád bych se tak vyhnul nepříjemnému překvapení na závodech.   >:( Stačilo pouze zde napsat, že možnost se podívat na aktivaci bude od......., nic více nic méně. A samozřejmě jsem pochopil, že je nutné cosi zařídit a samozřejmě ve svém čase, chápu i to, ale to nemění nic na tom že se ptám kdy bude ta slibovaná možnost. Kdyby někdo napsal že se na tom pracuje a bude hotovo po schůzi, kde předpokládám se bude diskutovat i na toto téma, byl bych spokojen. Ale od 9 srpna kdy jsem se zeptal poprvé nikdo nebyl schopen podat informaci a ty mne tady napadáš za to že jsem se zeptal.
Každý kdo něco dělá ve "svém" čase jde do toho s tímto vědomím, takže bych si na toto moc nestěžoval.
« Poslední změna: 22 Srpen, 2012, 14:24 od huskies »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #11 kdy: 22 Srpen, 2012, 14:56 »
Několikrát jsem tady slušně požadal, pouze o to co Něšněra...
...takže nechápu a nerozumím tvému pohoršení nad urgencí něčeho co je slíbeno.

Vůbec se nepohoršuji, jen poukazuji na cestu, která by (možná) mohla být efektivnější :)
nevidím že by si JirkaN stěžoval, asi udělá co bude moct jak to půjde .. a pak dá vědět.
(A máš zpětnou vazbu kolik efektivních reakcí bylo na žádost typu  ..mělo by být uděláno.. )

a k úvodnímu tvému příspěvku
Kde je možné sledovat aktivované licence, pohyby na účtu. Je-li řečeno A mělo by následovat i B. Sezona se blíží.

co vím já -

Plán byl, že to, co je v Seznam DID (= lidi co mají licenci), přesunu někam do archivu
a v Seznam DID budou jen ti co mají licenci+mají ji aktivovanou (tj mají zaplaceno)
a jen tihle si budou moci registrovat závodní tým. (Seznam RZT)

Tohle řešení není úplně praktické, proto vyčkám do schůze.
(můj úkol- do schůze chci stihnout aktualizovat členy a licence dle podkladů co mi došly)


« Poslední změna: 22 Srpen, 2012, 15:12 od HelaL »

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #12 kdy: 22 Srpen, 2012, 16:38 »
Dík, budu čekat co se bude dít po schůzi.

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #13 kdy: 03 Září, 2012, 17:00 »
 :D Je po schůzi tak doufám že mi někdo z vedení odpoví kdy a kde se mohu podívat zda mám aktivovanou licenci >:(

Offline Boudicka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +19/-1
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #14 kdy: 03 Září, 2012, 21:10 »
kde najdu účet na aktivaci licencí? nic jsem nenašla  na webu a nechce se mi posílat peníze na účet uvedený pouze v diskuzi - pokud tu je...