Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Myslivost

Autor Téma: Myslivost  (Přečteno 4072 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Monika_Tamlin

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-1
  • Čím víc psů, tím větší zábava :)
    • E-mail
Myslivost
« kdy: 17 Březen, 2013, 17:21 »
Ahoj, mám takový dotaz. Stalo se mi, že dneska na mě vyběhl myslivec, že ohař sejmul srnu. Když jsme tedy došli na místo, tak srna nebyla teplá, ale studenější a měla rány po jiném než psím usmrcení. Přitom ohař neměl nikde žádnou krev na sobě atd. A jak já ho znám, tak by jí už porcoval. Co v tom případě měl udělat, kdyby ho opravdu jak on tvrdil viděl?? Nechci se hodit někomu do krámu, hlavně ne pytlákovi. Díky moc
Když nemůžeš, můžeš dvakrát tolik :)

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Myslivost
« Odpověď #1 kdy: 17 Březen, 2013, 17:55 »
Zkus foťák a demonstraci ztuhlosti mrtvé srny ,ale nejlépe volej 158 PČR ať hoši přijedou.Ale stejně si všechno nafoť,lidé jsou různí i u PČR. A psa měj radši vždy v dohledu.

Offline Monika_Tamlin

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-1
  • Čím víc psů, tím větší zábava :)
    • E-mail
Re:Myslivost
« Odpověď #2 kdy: 17 Březen, 2013, 17:58 »
Tohle se stalo cca v 13:08, byla jsem se tam před půl hodinou tedy kolem 17:30 podívat a bohužel po srně ani památky. Srnu i psa mám nafoceného, ale nevím, jestli to mohu použít jako důkaz, když předmět doličný leží asi někomu už v žaludku :(
Když nemůžeš, můžeš dvakrát tolik :)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:Myslivost
« Odpověď #3 kdy: 17 Březen, 2013, 18:32 »
Tak si hlavně hlídej psa...vodítko!...ať po něm nasraný zelený mužík při první příležitosti nestřelí. Sice po psu loveckého plemene nesmí, ale dožaduj se zákona nad mrtvým psem...

Offline sulika

  • STK
  • *
  • Příspěvků: 313
  • Karma: +20/-42
    • www.zerodc.cz
Re:Myslivost
« Odpověď #4 kdy: 17 Březen, 2013, 18:42 »
Ty jsi mu ukázala občanku?Nebo dala adresu?

Offline Monika_Tamlin

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-1
  • Čím víc psů, tím větší zábava :)
    • E-mail
Re:Myslivost
« Odpověď #5 kdy: 17 Březen, 2013, 18:58 »
Ne. Nic po mě nechtěl. Jen vyhrožoval, že mi zastřelí podruhý psa a ostatní kecy. Když jsem se ho zeptala co tedy teď bude s tou zvěří, řekl jen, že se o to nemám starat, ať jsem ráda, že nezavolal policii. Jsem blbá, spíše jsem je měla zavolat sama. Jenže tenhle myslivec je idiot, domluva s ním žádná :( Jen, kdyby podnikal nějaké kroky, tak abych věděla jak se obhájit, protože nikdy nevím, kdy pytlák zase udeří, aby to potom nesvedl na mě
Když nemůžeš, můžeš dvakrát tolik :)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:Myslivost
« Odpověď #6 kdy: 17 Březen, 2013, 19:12 »
A ty víš kdo to je? (myslivec) Tak to obrať...zavolej na policajty dodatečně, že ti vyhrožoval zastřelením psa, obviňoval tě z pytláctví (foto máš) ať si ho předvolají k podání vysvětlení...on chlapec sklapne...

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re:Myslivost
« Odpověď #7 kdy: 17 Březen, 2013, 19:14 »
Ale jinak vždycky je lepší být se zelenejma mužíkama zadobře...jak se rozjede kolotoč naschválů...stromy přes cestu kde trénuješ atd, tak je to v pytli.

Offline Monika_Tamlin

  • *
  • Příspěvků: 12
  • Karma: +0/-1
  • Čím víc psů, tím větší zábava :)
    • E-mail
Re:Myslivost
« Odpověď #8 kdy: 17 Březen, 2013, 19:52 »
Tak jsem tam zavolala a jen mi řekli, že to prošetří a dají mi případně vědět. No měla jsem pocit, že si ze mě utahují!  >:(  No já bych taky byla ráda, vše bylo s myslivci v pořádku až doteď. Člověk vždy narazí na nějakého idiota ne nadarmo se říká nejhorší se srážka s blbcem
Když nemůžeš, můžeš dvakrát tolik :)

Ufo

  • Host
Re:Myslivost
« Odpověď #9 kdy: 17 Březen, 2013, 21:06 »
Podle zakona o myslivosti se vubec nemusis bavit s nekym kdo se neprokaze odznakem myslivecke straze. Dale musi mit jeho auto vyjimku aby mohlo vjet do lesa( to jen pro upresneni, treba kdybys ho potkala priste jak jede autem v lese) Musi ten prukaz mit u sebe a ukazat ti do. Jinak jste oba na stejne urovni, navstevnici lesa. Na polici bych nevolala, ale dosla bych tam rovnou a pozadovala provedeni zapisu a oni jsou povinni to prosetrit. Ne pripadne vedet, ale je to jejich povinnost. Ono stejne to odlozi, ale ten chlap bude mit zapis, bude muset tem policajtum neco vystvetlit a mozna se priste uklidni.
No ale fakt by to chtelo mit psa priste na voditku.

indian

  • Host
Re:Myslivost
« Odpověď #10 kdy: 23 Duben, 2013, 13:21 »
http://forum.hunting-shop.cz/clanek/16-zakon-o-myslivosti-449-sb/

hlava II, Myslivecká stráž §12 - 15

z toho co jste napsala vyplývá že neměl právo usmrtit vašeho psa i kdyby byl MS nebo Hospodář.
oprávnění  usmrcovat se nevztahuje na psy ovčáckých a loveckých plemen, na psy slepecké, zdravotnické, záchranářské a služební;
(pozor nepíše se o pracovně užívané!!!)

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Myslivost
« Odpověď #12 kdy: 02 Listopad, 2023, 10:34 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 67427
  • Karma: +0/-0
Re:Myslivost
« Odpověď #14 kdy: 03 Únor, 2024, 01:01 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru