Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Výměna licencí

Autor Téma: Výměna licencí  (Přečteno 16084 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #30 kdy: 06 Září, 2012, 12:11 »
To Nešněrka: ad 1) vždyť jsem Šimonovi poděkoval, tak se nečil  :) ad 2) rychlé soudy snadno přerůstají do osobních invektiv ... ale to je jen a jen Tvůj problém ...

Nešněrka

  • Host
Re:Výměna licencí
« Odpověď #31 kdy: 06 Září, 2012, 12:35 »
na diskuzi chodím málo, ale zaráží mě , že nejvíc diskutují , požadují informace, rýpou a chtějí měnit pravidla tzv. "internetoví mašeři". Ti kteří skutečně jezdí tady diskutují málo, co se týče osobních invektiv, máš jich i v této diskuzi dost

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:Výměna licencí
« Odpověď #32 kdy: 06 Září, 2012, 12:51 »
Toto téma jsem založil proto, že před časem funkcionáři řekli A a neřekli B a celou dobu až do schůze mlčeli. Teď je vše jasné a je to tu dostatečně vysvětlené, pokud si zde chce někdo vyřizovat osobní účty tak si to dělejte někde jinde. Tyto diskuze čtou i lidé kteří nemají s mushingem nic společného a zřejmě si klepou na hlavu co jsme za spolek.
Z důvodů osobních útoků zamykám toto téma s tím že vše je vyřešeno.