Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?

Autor Téma: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?  (Přečteno 18219 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Clara

  • Host
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #15 kdy: 11 Únor, 2010, 15:04 »
a úplně nejlepší zábavnej poeta se srdcem drsňáka  ::)

Šárka Mik

  • Host
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #16 kdy: 11 Únor, 2010, 15:17 »
Bahu, jedeš mi prošlápnout trat na Kanadu pred nonstopem? 

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #17 kdy: 11 Únor, 2010, 15:24 »
Jestli mi někdo "prošlápne" trasu Partutovice - Č. Kanada tak jo. Zafukuje tady tak že velmi :-\

Šárka Mik

  • Host
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #18 kdy: 11 Únor, 2010, 15:39 »
Hm, to je škoda. Ale jak tak koukám, jsou i další, co nemaj radi snih na silnici. JInak jo. ale na silnici se ho fakt bojim. Už jsem doma vyhrožovala, že me bude muset manzel na Kanadu ovest. Prý houby, vyfasuju řetezy a lopatu a vrat se na jaře ::).

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #19 kdy: 11 Únor, 2010, 15:45 »
Jako pokud nebude úplná hrůza tak jedu...řetazy lopatu mám na denním pořádku, abych se vůbec dostala do práce...

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #20 kdy: 11 Únor, 2010, 17:02 »
Taky nejsem normální. Včera jsem se zmínil v práci jak je letošní zima suprová a myslel jsem že mě vezmou po hlavě. A to podotýkám, že teplo miluju. Ale zimu SE SNĚHEM taky. Ideální by bylo ať to vydrží do 15. března a od 16. ať svítí sluníčko..-))))))))))

Offline ŽufrikTeam

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +4/-11
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #21 kdy: 11 Únor, 2010, 19:00 »
jsem asi jedinej pražák, kterýho baví jezdit na sněhu (autem) ... takže ano, připadám si jak debil  :P

Nejseš, ale takovejch bláznů je málo  ;D ;D ;D  Většina Pražáků v tom jezdit neumí, natož aby věděli, že ten do kopce má přednost před tím z kopce  ::) (nebo větší před menším)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #22 kdy: 11 Únor, 2010, 19:09 »
No jo no...a u muzea čtyři ;D

Bára B

  • Host
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #23 kdy: 11 Únor, 2010, 20:51 »
Šari, já se taky připojuju k těm, co ten sníh dohromady s autem nemusej. Ale narozdíl od tebe - o mě se Viktor bojí, a tak radši auto znehodnotil ( než by mě nechal ohrožovat veřejnost) - se slovy, že jsou pouze zamrzlý dveře lomcoval se ZAMČENYM autem, až v něm urval zámek :-X a místo opravy to nechal pořádně zapadat metrem sněhu. Takže teď i se psy všude vlakem...

sarka

  • Host
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #24 kdy: 11 Únor, 2010, 21:12 »
Zítra si jedu autem pro novy saně. Nejedu nijak daleko, proste jedu do prace autem, a pak se pro ne zastavim. Mám nasazené řetezy, silnice d Budejc byla dnes vecer bílá..

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #25 kdy: 11 Únor, 2010, 22:38 »
Šárko nedělej z toho kovbojku, před rokem jsi taky dorazila se Škodovkou až na úvaziště ve Veclově. Horší to snad letos nebude.

Offline Profesor

  • ****
  • Příspěvků: 258
  • Karma: +22/-9
    • KSKPS
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #26 kdy: 11 Únor, 2010, 23:12 »
hele, žufrik, ta přednost není univerzální  ;D jak jsem dnes sáňkoval s 2,5t z 15% svahu, tak mi dávali přednost úplně všichni, včetně nerudnejch důchodkyň se zadečkovanejma pudlama   ;D ;D ;D ;D

Offline ŽufrikTeam

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +4/-11
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #27 kdy: 12 Únor, 2010, 00:19 »
Asi si vypadal nebezpečně  ;D
Co si budem povídat, nejhorší je srážka s blbcem...a je jedno jestli jede z kopce či do kopce, malým nebo velkým  :)

Clara

  • Host
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #28 kdy: 12 Únor, 2010, 07:56 »
Máme cestu k baráku 1km do kopce - samej led. Když na to ještě nasněžilo, jede to jak na másle  :o a proč by lidi chodili po chodníku, když je plnej sněhu...radši po silnici, aby to trochu zkomplikovali dvěma míjejícím se autům...který toho maj plný ruce...a ještě pustí děti a pudlíky navolno...
Prý to má vydržet do začátku března....
mě spíš trápí neprůjezdný cesty v lese a mezi polema....

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Taky si připadáte při jízdě autem jako debil?
« Odpověď #29 kdy: 12 Únor, 2010, 08:27 »
U nás to vypadá podobně, co si jeden den prošlápneme, do druhýho dne zafouká...výborný je, když stojís jako trubka na saních a psi před tebou nikde...propadli se do závěje...když musej plavat, blbě táhnou ;D
Takže cokoliv míň než po krk (můj) sněhu je příjemná změna...hurá na Kanadu.