Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vetamix - kvalita

Autor Téma: Vetamix - kvalita  (Přečteno 24190 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Vetamix - kvalita
« kdy: 14 Leden, 2010, 08:31 »
Zdar vsem,

jak jste, ti co berete vetamix, spokojeni s jeho kvalitou za posledni tri, ctyri mesice? Ja mel v predposledni dodavce jednu nadherne vonavou sisku a dve takove jako ze nadoraz a ted v te posledni jsem nasel uz tri natrzene Mlsiky a tim padem vevnitr krasne rozkvetle sedozelenou plisni :(

Beru maso pro jednoho psa, takze z toho relativne maleho mnzostvi, je to pomerne velky "odpad" :(

Kacer

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #1 kdy: 14 Leden, 2010, 08:45 »
Beru pravidelně velké množství a nesmrdí nic. Mlsíky teda nekupuju.
Pokud jsou natržené, tak proč je převezmeš?

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #2 kdy: 14 Leden, 2010, 08:54 »
U nás v posledních třech měsících velice kolísavá kvalita. Bereme 25 dvoukilových šišek směsi hovězí - drůbeží jednou za 4 týdny. Zejména listopadová dávka smrděla, že jsme po krmení museli větrat  :(. V prosincové se mi zase podle struktury zdá, že je hodně drůbežího masa, ale aspoň to nesmrdí. Chystám se do Vetamixu na toto téma napsat, pokud by nás bylo víc, tak je to jedině dobře. Lucka

Offline Vojta s Bertou

  • *
  • Příspěvků: 21
  • Karma: +0/-5
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #3 kdy: 14 Leden, 2010, 09:29 »
Asi 2 měsíce jsme krmili mražený kuřata od vetamixu a byly OK. Včera přivezli kuřata mletý (šišky 1 kg), ještě neodzkoušeno, jsou v mrazáku. Snad to nemelou i se zobákama a  kurníkem ;D
Až to psi ochutnají, dám vědět

sarka

  • Host
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #4 kdy: 14 Leden, 2010, 09:50 »
Vojto, jestli je to co maji ted v akci, tak to je pekne--za ty prachy aby nebylo-- :-\. Krmím tím necelý týden, není to skoro vůbec kostovany.

Jináč mě tuhle Lidunka taky sedala a vykusovala mezi packama.

Clara

  • Host
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #5 kdy: 14 Leden, 2010, 10:11 »
taky mi přijde že se trochu zhoršili...nejlepší jsou ti týpci co to vozí, minule mi zvrhnul šišky mraženýho do mý přepravky z tvrzeného plastu tak, že se celá rozlítla na tisíc střepů....že by mi za ni dal náhradní, to ani omylem... Chci teď chvíli krmit zase sušenym, ale Mates dělá mrtvýho brouka....co je s nim?

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #6 kdy: 14 Leden, 2010, 10:15 »
Beru pravidelně velké množství a nesmrdí nic. Mlsíky teda nekupuju.
Pokud jsou natržené, tak proč je převezmeš?

Protoze mi to privezou, v bedne kde je 30 sisek a dopoledne. Jede kvuli tomu z prace abych to prezval a na kontrolu kazde sisy neni bohuzel cas.
Ale asi si ho budu muset pri dalsi predavce udelat. ale jinak ty dirky jsou fakt male a neni to videt, ale na zkazeni to staci :(

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #7 kdy: 14 Leden, 2010, 10:19 »
Chystám se do Vetamixu na toto téma napsat, pokud by nás bylo víc, tak je to jedině dobře. Lucka
Klidne se pridam.


Jinak treba mlety kureci 2kg sisky co jsem mel minule mi prisly strasne moc kostnate, z Lokiho padali skoro piliny a pri venceni jsme staveli i 5x nez to ze sebe dostal, bobek tvrdy jak kamen. Druhou sisku uz jsem michal napul s hovezinou a OK.


Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #8 kdy: 14 Leden, 2010, 11:21 »
Ještě jenom...pro Vetamix si jezdím do meziskladu v Olomouci a opravdu bez problému. Takže zkažené, natržené obaly atd. mají zřejmě "na svědomí" řidiči na závozech.

Citace
Jinak treba mlety kureci 2kg sisky co jsem mel minule mi prisly strasne moc kostnate
Kuřecí šišky jsou semletý skelety...je to uvedeno i v popisu zboží...takže kostnaté opravdu jsou.
« Poslední změna: 14 Leden, 2010, 11:23 od LenkaB »

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #9 kdy: 14 Leden, 2010, 11:26 »
Tak to kureci, jsem v popisu prehledl, timto se kaji a Vetamixu omlouvam.

Natrzene obaly nejsou dilem ridicu, protoze Fik I Mlsik jsou urceny pro skladovani v "pokojove" teplote a za cestu do Prahy to takhle v chladaku nevykvete ;)

Stat se to muze, ale ta posledni varka je opravdu v tomhle nepovedena ;(

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #10 kdy: 14 Leden, 2010, 12:43 »
A reklamoval jsi to? Co oni na to?

Offline ŽufrikTeam

  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: +4/-11
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #11 kdy: 14 Leden, 2010, 15:15 »
V mletým může být vždycky nějaké překvapení. Bereme tedy jen mražený, ale žádný problém nemáme  ;) Potažmo ani naši zákazníci  ;D

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #12 kdy: 18 Leden, 2010, 14:53 »
ze by meli ve vetamixu na sklade mys bo krysu?

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #13 kdy: 18 Leden, 2010, 14:55 »
Takhle to vypada rozbalene. A to tahle vypada jeste hodne "dobre". Cekam co minapise clovicek co si jich vzal 20 a pak pisu na vetamix.

PS: takhle "nacate" jsou vsechny co mam doma :(
« Poslední změna: 18 Leden, 2010, 15:05 od Kacer »

Offline Majký

  • *
  • Příspěvků: 9
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Vetamix - kvalita
« Odpověď #14 kdy: 18 Leden, 2010, 20:07 »
Ahojte, no je to přesně tak, jak Pepa píše :-[! S těmito salámky (Mlsík, Fík) jsem moc spokojen, jelikož nemám dostatečně velký mrazák, ale tenhle závoz byl opravdu kritický, tedy co se Mlsíků týká. Salámky Fík byly naprosto vpohodě, ale do Mlsíka se opravdu dali myši, potvory jedny.. Ani mi tak nejde o tu ztrátu pár dekagramů, jako o nemoci, které myši přenášejí a ta plíseň je tam bohužel také! Na čase si pořídit pořádný mrazák, stejně nechci těmito buřtíky přikrmovat donekonečna, maso je maso.. Takže "Pepo", pořádně jim toho maila oslaď, nakousané jsou opravdu všechny, nějaké tedy nepatrně, ale dnes při krmení jsem odřízl cca.8cm a vyhodil >:(.. No jo no, snad už se to nestane..
« Poslední změna: 18 Leden, 2010, 20:21 od Majký »