Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 právě mi přišel tento meil.

Autor Téma: právě mi přišel tento meil.  (Přečteno 15890 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Sidheag

  • Host
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #15 kdy: 12 Únor, 2010, 16:53 »
Zajisté,
toto je sportovní portál.To Vám nikdo nebere :)A protože máme tu demokraciii...i slova,nikomu zajisté nevadí vyjádření názoru někoho jiného.Nikdo totiž není tak naivní a ani nečeká ,že závodníci budou řešit KSP.To je zbytečná ztráta energie :P V tom jsem asi zajedno z více zde přítomnými lidičky.
Majitelka feny si asi chtěla ulevit,neb má patrně s panem chovatelem špatnou zkušenost.A za to jí hned nemusíte stírat.Na druhou stranu,kdyby měla psa od seriózního chovatele,tak nejdřív řeší změnu majitele s ním a né tady.Howgh.Přeji pěkný víkend se psy,a neberte vše hned osobně ;)

Offline BUCO

  • *
  • Příspěvků: 45
  • Karma: +1/-2
    • E-mail
Re: právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #16 kdy: 12 Únor, 2010, 23:39 »
zhanam kozusinu na  limec na bundu-nedarujes mi tu fenu verca? ;D


Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #18 kdy: 01 Listopad, 2023, 07:53 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #19 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:11 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #20 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:12 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #21 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:13 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #22 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:14 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #23 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:16 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #24 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:17 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #25 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:18 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #26 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:19 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #27 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:20 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #28 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:21 »

Offline xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 64607
  • Karma: +0/-0
Re:právě mi přišel tento meil.
« Odpověď #29 kdy: 12 Prosinec, 2023, 00:22 »