Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nespokojenost sousedky

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

nespokojenost sousedky

(1/10) > >>

Ufo:
Dnes se u nás stavil sousedčin vnuk a rozpačitě nám zdělil, že babička by s náma chtěla mluvit. Začala jsem tušit a rozhovor vše porvdil. Vadí jí psi. Vadí jí ležící psi na zahradě, kterou sečeme kazdy tyden a ma pekny travnik,protože kontaminují vzduch alergenama a ona ma z nich alergcikou reakci.A to maji zahradu oddelenou svym domem od nás. 
 A pry smrdí. Vnuk sousedky trvdí, že on nic necítí a že babička jak se nudí tak vymyšli blbosti a že není už zcela příčetná. No ale oficiálně to neřekne. Babka je general,smrdí jí celá rodina a říká že psi cítí i ze salatu  ze skleniku. Kluk tu skoro brecel, je to dospely chlap a popisoval, jak babka prohani celou rodinu.

Babce jsem řekla, že provedu generalni uklid ve vybehu ( 100m od jejich domu) ale at pozve hygienu a at dalsi řeší oficialní cestou. Že je mi lito, ale kvuli tomu že si vzala do hlavy že jeji zdravotní potíže muzou moji psi. Tvrdila že hluční nejsou,ale že je cítí když se pohybuji na zahrade. Psi češu a koupu a nikdo jiny  z jeji rodiny je necítí a ani jim nevadi. Jenže to řeknou mě šeptem a hlavne to neřikejte babičce.

Takže co bude nasledovat? Prijde vyterinarni sprava, hygiena, jak obec? Pocet psu na osobu u nas neni omezen, ockovano mam dnes, veterinař rikal že ani nejak zvlašt uklizet nemusím, že stav je vyhovující,psi čistí a hluk nedelaji, ale stejne mam po nalade.

Bulím tu jak želva. protože mám pocit že skončilo bezstarostné období a bojím se aby to nebyl konec psů. Vnuk trvdí, že mi je babča neotráví, taková že není. Co mám dělat?
Šárka Mik

HelaL:
prober si to se starostou. To je "styčný důstojník" s dalšími orgány.

tomek:
Není to tak dávno,co sem řešil něco podobnýho..Byla to hlavně stížnost na hluk(při mým příchodu a sem tam po odchodu-pár minutek...)vyřešil sem to tak,že sem celej dvůr relativně předělal,zvýšil kotce,vyrobil nový boudy,na jeden plot natáhl stínící síť aby soused nečuměl jak se tam válím se psama po zemi..pozval veterináře.kdo nebyl očipovanej tak dostal čip,vystavil sem nový očkováky na sjednocený datum..ampule proti blechám a klíšťatům..provedl veterináře psincem a ten mi napsal papír,že všechno je v naprostým pořádku..ten teď dám starostce a nikdo mi nic nemůže..otrávit si je nedovolí protože ví,že by byl hlavní podezdřelej..myslím že tu někde psala Hela v podobným případě,že hygiena může změřit i hlučnost ale pro překročení by si musela mít hodně psů..a jestli jí něco smrdí,tak ať si nedýchá pod nos..:-)

Ufo:
Takže myslíš že bych měla sama začít jednat? Ten kluk u nás byl skoro do pulnoci a mě ho bylo tak líto, no ona ma hlavni tezi tu, že jak jeji rodina chodi po jejich zahrade, oddělené od naší zdí, tak načachnou těma psama a oni jí pak smrdí doma. S psychycky nemocnym člověkm se težko domlouvá. Když jse m u ní byla, opět jsem si vyslechla 30 starou story, jak jim ulbižovali minuli majitele a oni dodnes nemaji kvuli našim predchudcum zkolaoudovano.

davam odkaz jak to u nás vypada. http://mikolaska.rajce.idnes.cz/Kveten-cerven_2011/#Kveten-cerven_2011_120.jpg  Když nejsem doma, psi jsou ve vybehu 10 m za barakem a sousedka bydli jeste blíže do ulice. Nejhorší je že já nemám co zlepšit. Nebo je ta trava malo zelena a olbloha málo modrá, co já vím..

Ufo:
Odkaz nějak nedopadl jak měl, je to 9 fotka od konce

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi