Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Kolize psa s lyžařem na Horních Mísečkách

(1/7) > >>

Alča:
Dne 28.12.2011 v 10:20 hod na závodních běžeckých tratích na Horních Mísečkách mne při předjíždění (předbíhání) bezdůvodně kousl do levého stehna pes jednoho z Vás. Dotyčný lyžař i se svými dvěma psi (jeden světlý a jeden tmavý, oba hladkosrstí) odfrčel svižně pryč. Ránu jsem si po příjezdu na Benecko vydezinfikoval, ale potřeboval bych od dotyčného výtečníka, který své věrné přátele nezvládá, potvrzení o proočkování proti vzteklině. Telefonní spojení přikládám.             

724 869 476       
skol Karel

zimon:

--- Citace: Weru  29 Prosinec, 2011, 13:34 ---Psi, kteří aktivně závodí jsou na předjíždění většinou zvyklí.

--- Konce citace ---

Ani to nemusi byt pravda, a vime, ze skoro na kazdem zavode se resi agresivita.

Jsem zvedavej, zda se k tomu nekdo prihlasi, na Misecky zas tolik lidi trenovat SKJ2 nejezdi!!!!  A hodne napovedel i popis, jeden svetly, jeden tmavy.

P.S.:  Budu jen rad, kdyz se potvrdi, ze to nebyl nikdo z aktivnich zavodniku.

HelaL:

--- Citace: Weru  29 Prosinec, 2011, 13:34 ---,,Pes jednoho z Vás", to je docela ostré tvrzení, ne?

--- Konce citace ---

Na druhou stranu pokud postižený napíše sem, má asi tak největší šanci, že se mu hříšník ozve.

Pro pana Karla - pokud to byl člověk jezdící na závody, MUSÍ mít psy řádně proočkované (kontroluje se na každých závodech).
Ale také to mohl být někdo neorganizovaný.

Obecně je lepší se VŽDY IHNED OZVAT -  třeba spontálně - ...On mě kousl !!!!!!!  -  a projíždějící majitel hned ví že by měl zastavit a vyřešit problém.

Kousnutí nemusí být nutně projev agresivity, spíš projev touhy být první, něco jako psí výzva - Nezavazej, JÁ chci být první.
Každopádně páneček takového nedočkavce potřebuje HNED zpětnou vazbu, aby mohl psovi vysvětlit že takhle teda ne.

HelaL:

--- Citace: zimon  29 Prosinec, 2011, 14:41 --- A hodne napovedel i popis, jeden svetly, jeden tmavy.

--- Konce citace ---
Zimone, pokud tušíš, dej mu prosím avízo ať sem mrkne. Určitě to bude chtít srovnat

Profesor:

--- Citace: HelaL  29 Prosinec, 2011, 14:53 ---
Pro pana Karla - pokud to byl člověk jezdící na závody, MUSÍ mít psy řádně proočkované (kontroluje se na každých závodech).


--- Konce citace ---

řek bych, že je to Karlovi na 2 věci ... Jestli s tím byl u felčara, jako že bych si na to vsadil, tak ten ten papír bude vyžadovat, včetně dalších bumážek od veta (vlastní zkušenost), jinak nastupuje klasická "preventivní léčba" kvůli pitomý byrokracii. Přestože je zde oficiálně vzteklina vymýcena, očkovat a "léčit" se musí ...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi