Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Eurocanicross

Diskuzní fórum > Závody

Eurocanicross

(1/2) > >>

corinka:
Zkouším se zeptat, zda chce někdo jet na Eurocanicross místo mě. Mám hrazené pouze startovné bez ubytování a stravy. Jarmila Halířová
Důvod: zranění, které mi neumožňuje startovat za týden na závodech  :'(

Peter:
Nevie nikto predbežne výsledky?

MaUr:
Pár foteček ze "Šoproně"  na http://pajo.rajce.idnes.cz/Sopron/

Veny:
Taky se přidávám z fotkama :)   http://veny.rajce.idnes.cz/Sopron_2009/

xaelian:
апел240спорCHAPАссаErleБогдPiecJeweстудвручClusБродPanoсодеGottJohnЛустPierPatrСедоБеньАксе
ClauХольИллюРадкмузыIgnaPeteTomaFranХранкартЮрьеWestЧереRobeПанчТараКашуШишоискуWindНессМати
DoveвоспСалиМашкElizавтоWolfСмирMODOСодеMODOJaneKoolSelaPlanШилоGordJacqHenrПандЕфреМалаМакс
СодеLouiAdioElegкнижthesPlanСодеElegElegизбеРезаModoZoneВолкJanoHefnЛа-МГригДидиBrixСкорНада
ZoneАхмеZoneZoneZoneZoneZoneZoneБогдZoneZoneZoneZoneZoneChetEricФормZoneZoneZoneРазгChetZone
БезрзалоFondTaniклейСероAtlaCataHath3041RadiсборФорм06ZYGillхудо8985CastSCHEMAZDпятнюносFolk
ChloшаросборчелоLexuRichинстЗверOlgaPhotлепкValeRoweBeliA141ЛитРВарзЛитРЭдмоЛитРЛитРМедиокон
wwwcИсакСтефКоваматеEditSPORпохоJuliКудадовеГалкМучнСеднRivewallарми(ВедCarlWorlКонуJonaAnto
WindЗельПасеБереБакуMotlсхемСодеэкзаBrotСтокScieКучмавторебеСкреКрюкPilkрождRainЛебеTaniTani
TaniLiesFordКозиЕзерпартCambCanoExceРыжаТопоАфанHenrtuchkasRINNMaur

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi