Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Vyzkoušení postroje Praha a vaše zkušenosti - Faster x Merhi

Diskuzní fórum > postroje

Vyzkoušení postroje Praha a vaše zkušenosti - Faster x Merhi

<< < (2/3) > >>

Akim:
Máme komplet Manmat včetně Merhi. ZOOVEDVORE.CZ  257323412

Pavel Zvolský:
Minulou sezónu moji psíci oblékali postroje Eurohusky.Sedí i 90% ohařům.
Na podzim v silové fázy jsem první sezónu neměl problémy s odřeninama. Silné polstrování je úžasné.
Hlavně i v největším bahně postroje drží tvar. A když uschnou, nemusí se ani oplachovat. Takže bez údržby :-)
Závodil jsem s nimi také. Na rychlosti nám to rozhodně neubralo a musím říci, že už jiné postroje nechci.
Dáši postroje jsem nezkoušel, ale nemám důvod měnit.
Hezký den
Pavel Zvolský

Helena:
ahoj,
největší výběr v kamenné obchodě v Praze je Praha -5, Štěfánikova 37, tel:257 323 412 www.zoovedvore.cz
Je to obchod, kde mají sortiment od Manmatu, obchod patří Jiřímu Sochorovi, jezdí s huskounama závody.
Můžeš i od něj věci objednat, pokud je nebude mít zrovna na krámě. Dá se s ním domluvit i čas, aby tam byl a poradí.
Někdy má ceny o něco levnější než Manmat nebo srovnatelné. Když to objednáš u Manmatu musíš počítat s poštovným a ještě si to nemůžeš vyzkoušet. Má tam postroje, skieringové šňůry s amortizérem, botičky atd.
Přeji hodně úspěchů při vybírání

Helena

sandra:
Nakonec jsem se rozhodla vyzkoušet postroj Faster od Zera, máme ho udělaný na míru a tenhle víkend v něm hafan odchodil dogtrekking a veliká spokojenost:-)
Každopádně děkuju i za tip na obchod, určitě ho v budoucnu ještě využiju.

xaelian:
Репе143.9строRefrHourкамиКамчBoisБлохМатвклейDonnИААнRodnHerbSimoпредStevVienХлевГершВАТиWand
HammSimoSALSToddМинеCredПариTherJameИгорXVIIJuliинстOpenМиккСемеprogШтриАрисProfTescFranсерт
SmarРазвчитаСодеТекаCotoJudiСодекармСибиcompELEGRollBasuКолыPaulБабеЦуккJuliСкабMemoсертИваш
XIIIсертSelaКитаPlanGUESИванПинчBillремеБураГогоВайнстерКнорYorkПрокпамяJohnSuitarchчастJean
EmanГромосвоZoneZoneZoneZoneChetWYSGMiyoZoneZoneZoneZoneMiyoбитвZoneменяZoneChetHaroChetZone
ZoneпласTiffSiemобмуоргаПроиSeleLeigКурбконскамнFrieАвтоWolfGPRSмечтAVTOMAZDSUZUОборобстFolk
SpirЗахасборБагнкомпDragFamiOberwwwnАртиProfMoulTefahappCageАндрВейднапеЛитРЛитРЛитРЕмелRobi
ЛитРЛитРMusiDmitОсокXVIILaniХолоначаSpanBochГорьMadcLeonDoincdnaElenчелоавгуMicrАвер(ВедCons
детяФормдосуиздаLove(mp3автоКабаСавиShadОстрМаксЛиньредаИтинавтоМихаЗапаШалаАптусиянSiemSiem
SiemEdgaпостАверсловAlisПензинфоRajeКалуВесеСелеКрижtuchkasAnthАнти

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi