Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Preprava kolobezky na strese auta

Diskuzní fórum > koloběžky

Preprava kolobezky na strese auta

(1/2) > >>

Petra:
Ahoj, nemate nekdo tip na prepravu kolobezky na strese auta? Mam nosic kol na Fabii, ktery kolobezce nevyhovuje....je tedy zapotrebi ho upravit. Driv, nez se pustim do "niceni" tohoto drzaku, prosim o radu. Treba uz to mate nekdo vymysleny a vyzkouseny  ;) Diky.

huskies:
Vozím koloběžku na standardním držáku na kolo, je to jednoduchý nosič co se vyráběl jako první typ, naprosto vyhovující. Ale asi záleží na typu koloběžky, já mám model Ženíšek

Petra:
Mam taky kolobku od PŽ. Problem je, ze tyc uprostred drzaku, ktera by mela spravne drzet spodni sesikmenou stangli u kola, nedosahne az k riditkum kolobky. Jako jedine reseni zatim vidim odnytovat tuhle tyc (ke spodku drzaku je pridelana napevno), posunout ji dopredu tak, aby dosahla k tyci pod riditka a dole ji prisroubovat.

Gwen a Dinulka:
Já vozím kolobku naležato na zahrádce  :)

Lubošs:
Vozím koloběžku na běžném nejlevnějším nosiči na kola:

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi