Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ojetá koloběžka

Diskuzní fórum > koloběžky

Ojetá koloběžka

(1/3) > >>

Bludicka:
Zdravím,
chtěla bych začít jezdit na koloběžce se psem, mám BŠO, takže na závody to moc nebude, spíš něco na postroji, něco na volno, po lese, po polích a tak.
Dostala jsem se k ojeté koloběžce kickbike croos 20 V, asi 4 roky stará, za 6500,-
Myslíte, že je ta cena v pořádku? Na co si dávat pozor? Díky

Siberian Husky Kennel V pohybu:
Kolobezku dat do poradku doma. Tzn umejt, rozebrat, vycistit, namazat, slozit. A pak uz s chuti do toho.  Pokud by nebyl doma nikdo kdo by se kolobezce takto chtel povenovat. Tak ji prohnat pres cykloservis. Aby byly v poradku brzdy, rychloupinaky na kolech. Nebyl nekde prasklej ram( proto sem napsal ze vseho nejdriv poradne umit a prohlidnout pri utirani ramu)
Cena je to bezna za ojetu kolobku pokud neni prasklej ram a je kompletni a pojizdna.

Bludicka:
Díky za odpověď. Ještě uvidím, jak se mi na ní bude jezdit, ale asi do ní půjdu :) Na to moje ježdění to stačí :)

Jirka Valko:
Boudičko, za mě né V brzdy. Jinak cena s kotoučovými brzdami by byla v pohodě.  8)

Siberian Husky Kennel V pohybu:
Ne vzdy sou kotouce vyhodou. Kdyz je kolobezka jedna koule blata jak je rok dlouhej. Tak bych bral jednodussi V brzdy. Ale servis chce vse. To je jasny.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi