Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pulka

Diskuzní fórum > Vybavení

pulka

<< < (2/4) > >>

venca:
Oprava textu:Dik za odpoved. Ale letos v nemecku se kombinace jede proto sem vznesl tenhle dotas. Jde mi jen o vojku. Zbytek si z laminatu udelam sam a lyze bych si sehnal od junioru unas. Tak kdybi nekdo mel tuto pulku doma rad odkoupim

zimon:
Tak jednu z tech 10 kusu "Czech made" ma Lukas Cechura, dalsi mozna Stejskalovi.  Ale byly minimalne 2 svazove, originalni norske.  Kdo je ma, at se prihlasi, naposledy se s nimi jelo asi v Kubalonce. 
Jooo, to byla tenkrat velice dobra investice.:((((((((((((  Alespon, ze jedna z tech czech made startovala na ME.:))))))))))

Jirko, urcite jsi svazove pulky videl, asi naposled v Kubalonce!;)

sulika:
Možná , že oblouk z té Stejskalovic je i u nás . Až přijede Dáša ze školení přepravců zvířat, tak se jí zeptám.

michalcz:
Jednu svazovou hromádku šrotu mám doma.. je to takové dodělej si sám.. a já nikdy nedodělal.. kutilům předám...

Lukas:
Jak psal Zimon, jednu mam doma. Na trenink je v pohode. Na zavod je nutne vymenit lyze. Jsou tam turisticke klasicky. Nemam problem se domluvit a zajet na spolecny trenink. Pro MS pocitam se zavodnim upgradedm teto pulky. Jinak se myslim, ze pocet pulek v CR bude prevysovat pocet zajemcu o ucast v kombinaci, takze by nemel byt problem se o ne "podelit". 

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi