Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 pulka

Diskuzní fórum > Vybavení

pulka

(1/3) > >>

venca:
Zaslechl jsem, že by melibyt údajně nějaké svazové pulky. Da se k nektere znich dostat a půjčit si ji než si člověk pořídí svou?

sulika:
Svazové pulky kdysi , kdesi byly . Jak skončili nevím . Za mně už jsem je neviděl Obávám se , že na dnešní dobu by stejně byly k ničemu, kvůli totálnímu zastarání .  Pulka jako taková se již nebude jezdit na mezinárodním poli v IFSS . Tedy nebudeme tuto kategorii , která mnoho let u nás nebyla obsazena otevírat. Jedině, že by se toho ujala ECF , ale to je jiná píseň , neboť k této organizaci se náš Svaz nehlásí . Zvyšování kategorií není naším cílem , naopak.

Tobi:
Pokud si pamatuju, bylo jich 10ks. Funkcni jsem videl jen tu moji :-) Kde jsou, musi rici ti, co ji dostali - predsedove klubu, pripadne ti, co o ni pozadali. Pulka zadnou technologickou revoluci neprosla. Tahle byla normalni, funkcni, mozna snad jen nebylo tak dokanale kopyto na "rakev" :-)

sulika:
Jak píši , nevím ,kde a v jakém stavu jsou , seznam nemám, byly vydány mími předchůdci. Vzhledem k nevypisování této kategorie a časovému odstupu od jejich vydání bych se věnoval užitečnější činnosti.  ;)

venca:
Dik za odpoved letos v nemecku se kombinace jede proto sem vznesl tenhle dotas. Jde mijen o voj. Zbyteksi z laminatu udelam sam lyze bychsi sehnal od junioru unas.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi