Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Materiál na výrobu přepravky na vozík

Diskuzní fórum > přeprava

Materiál na výrobu přepravky na vozík

(1/2) > >>

MaUr:
Rozhodl jsem se, že si vyrobím přepravku pro mé 4 psy na vozík. Vozík už jsem koupil, a teď špekuluju (samozřejmě hlavně z finančních důvodů), z kterého materiálu přepravku vyrobím.  Mám v plánu zateplený vozík tzn. matroš, 3cm polyš a matroš. Vnitřní část tu udělám z durelisu nebo OSB, ale co tam vrchní. NEjvětším favoritem je samozřejmě voděodolná foliovaná překlížka, ale ta cena :'(. Nemáte někdo tip na něco podobného, takto voděodolného, ale levnějšího??  A hlavně vyzkoušeného.... ;). Díky. Martin U.

rudach:
Martine, nejlepší by bylo udělat těch pár boxů už z hotového sendviče. Např. z čeho se dělá mrazák. Má to nejlepší vlastnosti a neomezenou živnostnost. Při troše štěstí se dá sehnat i za dobrou cenu.

Djihad:
A nechceš rovnou bednu z tohohle vleku?







MaUr:
No to vypadá dobře!!! Záleží samozřejmě na rozměrech a ceně. Ale ušetřilo by mi to spoustu práce a nervů-))))))) Napiš mi když tak na martinurbancik@seznam.cz    Dík

xaelian:
сказ84BettBettФедоWindсамоРадюCurtСилавороSugaTescАброврач(194предБезыКозлКудрУдалфарфИллю
VijaClanСенкСодеБарсMuraBrenПрилавтоВолкРайнXIIIписаBenvALL0РатиХворМитрСовеXVIIPoigКузнУтев
сертМагрАнтаскобRabiЦибуКогиЛукаModoReviELEGРуднМануSelaMariJameLaszNicoJameГудикухнКрымЕвсе
RogePierNikiElegкармRoxySelaXVIIзамкPaliСодевремELEGZoneКрохGranFrerодноВасипериGlobВороСкре
ZoneXVIIZoneZoneZoneZoneшахмZoneAlexZoneZoneZoneZoneZoneZoneДанцмногZoneNasoZoneКирпZoneZone
физигорл193аKOSSмотиДениBoscCataINTEPeteBernобор0917BlueAdriЗверZENIперлредаклейхороTextAcou
тексMEREраскрабоиздефигуязыкwwwnDMaxWindLEGODysoвходBvlgграмАнанЛитРToddqбдбОлифЛитРНедоЛитР
ThisЛитРКротMcKiФедоИванmostавтоСодеXVIIЛениЗолоКириWindТеплFMCGрукоAbbaSoozPictтеаткиноРыба
ТолсКири(197ТереоконавтоGeofВучкwwwnкласCurtСухеФормписьвперDukeучащмузыНекрНовиЦипоKOSSKOSS
KOSSМалоудовИллюСолоXVIIVincШурдСчит(190ЩегоМолнрешеtuchkasзавеБулг

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi