Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Hárání - trochu jinak

Diskuzní fórum > Psi

Hárání - trochu jinak

(1/3) > >>

NeverCryWolf:
Co s tím? - Moje fenka  co rodila před 1,5 rokem má problém ( no spíš teda já ), že místo pravidelného hárání co měla předtím co půlrok tak nejprve to 2x zkrátila na 5 měsíců a dobu hárání protáhla přes 1 měsíc a teď přesně po měsíci co se dohárala se hárá znova ( teda zatím žádný výtok a pod. jako běžně nemá, ale chová se ke psům a fenám přesně jak při hárání - jo a těhotná taky určitě není ). Nejprve jsem myslel, že dorovnává hárání s ostatními ( 3 fenky - její miminka ) no a teď, už fakt nevím jestli se jí to tak zalíbilo a bude se hárat jako nonstop? :P
Nebo napadá mě, že jsem jim tuhle dával kuřata od VetMix nemůžou vtom být nějaké steroidy na podporu růstu co ji ovlivnili? Zase měla jen jedno kuře...

Profesor:
já takhle kdysi zanedbal zánět dělohy ... :( doporučil bych návštěvu veta ...

malamutkrkonose e:
A zánět nějak poznám? Nebo vet? Já že on nám mile rád napíše nějaká antibiotika, ale polykat je jako antiperle asi taky není dobré.

Tara:

--- Citace: malamutkrkonose e  08 Leden, 2013, 11:10 ---A zánět nějak poznám? Nebo vet? Já že on nám mile rád napíše nějaká antibiotika, ale polykat je jako antiperle asi taky není dobré.

--- Konce citace ---
U veterináře bych určitě nechala udělat krevní testy podle toho by se měl bezpečně poznat i skrytý zánět a jeho intenzita. Nedávno jedné známé pošla fena na zánět dělohy protože u veterináře neuděli hned vyšetření krve a nasadili slabá antibiotika, když na to po 3 dnech přišli bylo už pozdě.
Na internetu je mnoho stránek popisujících příznaky i léčbu např.: http://www.veterinahb.cz/pyometra-fen-zanet-delohy/

ejva:
Tak měli by to poznat na sonu.Vždy,když bylo podezření na zánět dělohy,brali mě vetové holky vždy na sono a tam se uvidí,jestli se děloha plní hnisem,nebo je hladká v pořádku.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi