Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pro a proti - chování dvou psů nebo psa a feny

Diskuzní fórum > Psi

Pro a proti - chování dvou psů nebo psa a feny

<< < (2/5) > >>

šípy:
Pro dva psy hlasují všichni moji sousedi. Hárají tu 4feny a 2psi už přicházejí o hlasivky a pojdou na podvýživu.

VencaN:
 :) Asi bych šla taky do feny, ani ne tak kvůli vztahům vůči sobě, jako spíš vztahům venku.
no právě, pes si bude  čubinu hlídat a bude si ji bránit před každým návštěvníkem...(o hárání nemluvě)

Weru:
Volila bych dvě feny už od začátku:-D

Ale k tématu, stejnak budeš muset případně psa kastrovat, pokud bude s fenou. Pokud ho teda neumístíš vyloženě k někomu na prázdniny. Myslela jsem si jak to nemám vyřešené, ale pes kvůli hárající otevřel jakoukoliv kenelku, klec i dveře, poslední kapkou byl skok z prvního patra a málem štěňata.

Takže za mě radši dva psy a nebo kastrace.

Eliška:
Weru, Hárání by bylo řešeno psovo prázdninama u našich, dvakrát do roka by to nebyl problém, ale já jsem stejně pro dva psy :), bohužel přítel sní o fenečce a nemůžeme se nějak domluvit... tak sbírám různé protiargumenty, chichi.

Katkak:
no právě, pes si bude  čubinu hlídat a bude si ji bránit před každým návštěvníkem

A nebude si ten starší vždycky hlídat přírůstek? Aspoň u nás si čuba mladýho hlídá

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi