Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kostka - kterou vybrat?

Diskuzní fórum > koloběžky

Kostka - kterou vybrat?

(1/22) > >>

duli:
Zdravim....jsem tu uplny novacek a vim ze podobnych temat zde jiz nekolik probeho, presto doufam ze mi poradite :)

Konecne jsem k narozkam dostala od muze okobku....a vaham mezi temito kousky

http://www.kostka-kolobka.eu/cs/2-kolobezka-kostka-tour-dog.html

http://www.kostka-kolobka.eu/cs/37-kolobezka-kostka-tour-cross.html

Pro lepsi specifikaci mam cca 180cm a budu jezdit s beauceronkou (35kg) hlavne v prirodnim terenu. Zkousela jsem to jen parkrat a cuba je jak mala raketka

RomanH:
Zapomeň na Kostku, cena je sice asi dobrá, ale zkušenosti ukazují že není vhodná pro mushing a už vůbec ne do většího terénu. Na Kostce nejezdí nikdo za závodníků a také ji skoro nikdo nepoužívá k tréninku. Snad jen na Samotě se na ní jezdí. :) Výrobce má sice celou řadu koloběžek a je z čeho si vybrat, ale věř že kvalita není silnou stránkou. Ohledně když si koupíš kolo za supermarketu za 2500.- tak do něj hned první rok nasypeš spoustu peněz a stejně se na kole jezdit nedá. Vím o čem mluvím, prodejem a dodáváním komponentů na kola, koloběžky a jiné vozítka se živím.
 Doporučuji prostudovat diskusi zde na mushingu ohledně koloběžek a nebo se obrátit přímo na výrobce. Třeba www.tektoss.com nebo v Sušici panem Čáchou www.kolacacha.cz/
 Já osobně jezdím s haskouny na tektosce s koly 24/20 a nebo 26/20 na variantě 26/20 se mi jezdí lépe a můžeš volit i z většího výběru odpružených vidlic.

duli:
Dekuji za reakci, ale bohuzel jinou volbu nemam........dostala jsem na kostku poukazku na nemalou castku........

pospa:
tak pokud jseš natom takhle tak jak píše Roman tak hodně duležitá je velikost kol takže vepředu rozhodně 26palcu a podle toho vyber ;)

Ebony:
Pokud nejseš špičkovej závodník a teprve začínáš, tak nevím proč nebrat Kostku, já sama jsem na ní začínala, i jsem jezdila se dvěma psy(samozřejmě žádní ohaři) a rozhodně byla lepší než celej slavnej VOOX, na kterej jsem se nechala zrovna tady na diskuzi nachytat a prodala Kostku - já idiot. A až budu kupovat novou, tak jdu zas do Kostky, na Tektosse, kterej je samozřejmě lepší,  momentálně nemám....
Klidně ti stačí Tour cross

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi