Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 LGO 2012

Diskuzní fórum > Závody

LGO 2012

(1/28) > >>

VencaN:
 ;) tak v Ne to zase začne  :)
a můžeme fandit Radkovi, Jirkovi, Mikimu a Milošovi + v doprovodných dvou trophy Jindrovi  8)
kluci norský i Emil  letos nejedou, tož by to mohlo být zase mistrovství Česka a Slovenska  :D

VencaN:
 ;) tak to se shodnem, kor když měl Rasťu za zadkem   ;)

Slavek Pulpan:
Tak to se mě nepovedlo po prvé, tak jo Slávek Půlpán Krakonoš se zase dostal na stránky.  Kluci až to vypukne, dejte na stránky on line přístup. Já jsem staročech a nevím, asi jako víc lidí , jak se nato koukat. Dík

Rado V:
Spisko ja si myslim ze nemas pravdu ohladne Rasta.Ty furt ospevujes len tie nemecke treningy a co ony dokazu...ale aj mynuly rok ti Rasto radil ako na tu Pirenu vedel si ako mas trenovat a ty si to doje...a nedal si na jeho rady a zacal si trenovat podla nemcov a vysledok si videl sam...a keby si tam nemal tych psov od Vondraka tak by si skoncil na chvoste...asi tak..zdar

Djihad:
Gonda/Havrda/Vondrák/ / /Mikolášek - tj: Mladý a hubený, zkušený vs. starý a nehubený. Fyzická kondice atd...

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi