Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zase jsem zlomila kartáč...

Diskuzní fórum > Psi

Zase jsem zlomila kartáč...

(1/4) > >>

ježura:
...na Plyšovi...už asi desátej... Volám SOS, kdo má chlupatinu malamuta, nebo samojeďáci (beztak vypadá jak samožrout kterýho zapomněli vybělit), čím to proboha češete?
Jsem x let namlsaná "bezúdržbovou" srstí, z normálního mamuta to časem samo opelichá i kdybych nečesala vůbec. Na téhle potvoře s deseticentimetrovou srstí se ta podsada drží, plstnatí... Tak češu, češu češu, nadávám, lámu kartáče a hřebeny, Plyš se ksichtí, protože ho tahám za plyš... už jsem klesla tak hluboce, že jsem zakoupila kondicioner na srst...a pes furt vypadá jako ošklivá houně...
Když už se rve a hovno táhne, mohl by aspoň vylepšovat celkovou image spřežení, no ne? :-\

Profesor:
a mašinku jsi zkusila? naháči jsou teď docela in ...  ;D

Ufo:
Nechci te naštvat, ale co kdybys ho zkusila vyšamponovat? Po té jdou psi vyčesavat mnohem lepe,  teda pokud vam zbyli v koupelne od minuleho koupani psu nejake dlazdicky

VencaN:
 :) jo, to máš tak, když se ujmeš "zaručeně" chovného zvířete, jak ho tenkrát inzeroval ten "odborníK",
ale zase si užíváš "vítr ve vlasech...  :D " pardon v dredech

LUCÍA:
na plstnatou podsadu bude fungovat furminátor - je to speciálně na vyčesávání podsady ani ne kartáč, prostě břit z holícího strojku na rukojeti a je to paráda, akorát doporučuju zakoupit nějaký kvalitnější, já koupila z aukra ten nejlevnější a samozřejmě, u ž se asi trošku otupil.. pak je ještě konkurence furminátoru což jsem zapomněla, jak se jmenuje zrovna, a to taky vypadá skoro dobře, akorát teda to je skoro za litr ..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi