Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Odčervení psů

Diskuzní fórum > Psi

Odčervení psů

(1/5) > >>

Michal M.:
Zajímavý odkaz na levné odčervovací tablety. Původní cena 2700,- Kč, nyní 1499,- Kč:
http://www.manitera.cz/veterinarni-pripravky/pripravky-pro-psy/pripravky-na-odcerveni/dehinel-plus-100-tablet
Podle složení jsou stejné jako Caniverm. Expirace do 30.8.2010.
Jsou balené pouze po sto tabletách, ale kdo má spoustu psů tak to akorát dá na dvakrát jako mě.

ježura:
Odčervit bych právě potřebovala, akorát mi stačí 20 tbl. Nechcete se někdo další s menším zvěřincem přidat? Že bychom se o to velký balení podělili?

Weru:
Taky by se mi hodilo jen 24 tabletek.

danhakl:
Tak já beru jednu a půl :-)

ježura:
Tak honem, kdo se ještě přidá, ať nám to nevyprodají.
Nad 1500,- tam mají poštovné zdarma, tak si k tomu vezmu nějaký hořčík nebo něco pro sebe co stejně kupuju, takže poštovné jenom k vám...doporučeně do cca 30,- Kč.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi