Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mikros - alternativa Roboranu ...

Diskuzní fórum > Krmení

Mikros - alternativa Roboranu ...

(1/48) > >>

Clara:
Objevila jsem u jednoho prodejce co má krámek s agroprodukty vitamíny pro psy "Mikros pes" 1 kg za 55 kč.  Máte to někdo vyzkoušené? zdá se to jako alternativa Roboranu.... Každopádně Roboran docela zdražili (kolem 50 kč i víc) a je ho 250g.

http://www.mikrop.cz/UserFiles/File/Hobby%20program.pdf

HelaL:
Mluvila jsem se zástupcem hobby sekce - ohledně složení a případně další spolupráce (antioxidanty...), slíbil že se mi ozve..

Jinak bez složení co chceš dělat -
je třeba vědět kolik je tam čeho, protože jinak to dávkuješ když máš psy na mase+příkrmu a jinak když jsou na kompletních granulích (A-D, Ca-P..)

Weru:
Vyrábí to společnost Mikrop Čebín. Se zástupci jsem mluvila na veletrhu a je to dobrá alternativa Roboranu, i když má trošku jiné složení. Navíc jsem byla při škole u nich i na menší praxi a technologie jsou super. V obchodě ho prodáváme za 48 Kč/kg a sami jsme ho začali dávat do krmení místo Roboranu. Psi jsou zatím ok :-)

HelaL: Přesné srovnání složení ti pošlu z domu mailem.

Clara:
složení mám v pdf - kdo chce poslat

Weru díky za info

Akim:
Např. http://www.biofaktory.com/. Dobrý článek o vitamínech a minerálech byl ve Světě psů 9/2008. Problém tuzemských a levných doplňků je klesající obsah deklarovaných látek s blížící se expirací. Hlavně A, D, ale to je spíš problém teraristů.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi