Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 registrace RZT a DID

Autor Téma: registrace RZT a DID  (Přečteno 13189 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #15 kdy: 21 Září, 2014, 20:55 »
Hihi. Heli, nenabízel jsem ti pomoct jen s licencemi. Chtěl jsem pomoct s čímkoliv co by pomohlo mushingu. Psal jsem vám životopis,telefonovali jsme spolu, schvalovalo se v kolečku atd. atd. Po měsíci jsem už najednou v kolečku nebyl, atd. atd. A více to  Heli, raději to nebudu komentovat, nemá to smysl. Svou energii budu doufám moci raději věnovat ostravskému klubu. Budu držet palce ať to s tím novým webem vyjde. Hezký večer.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #16 kdy: 22 Září, 2014, 07:56 »
Hihi. Heli, nenabízel jsem ti pomoct jen s licencemi. Chtěl jsem pomoct s čímkoliv co by pomohlo mushingu. ...... Svou energii budu doufám moci raději věnovat ostravskému klubu.

No jo, jenže Svaz není záležitost jednoho člověka. Má nějakou strukturu vedení. Každý má nějaké kompetence a nikdo není všemocný. Což docela komplikuje zavádění změn, ale na druhou stranu je to dobře, může to zbrzdit nedomyšlené nebo jednostranné věci ... Každopádně každá nová idea musí projít nějakým procesem, kdy ji musí pochopit a schválit vedení -čistí i otevření.  Zase - to je dobře .. ale někdy to trvá a chce to dost přesvědčování a diplomacie. Ne každý to skousne. Nedá se to srovnat s prostorem, který můžeš mít v rámci klubu, kde je jeden předseda.
Zpátky k tématu - hledala jsem za sebe náhradu na administrování  členů a licencí, zdálo se mi že jsi vhodný kandidát. Proto jsem tě dotáhla do vedení, vyžádala si jejich souhlas, abys mohl být účasten a byl v obraze, jak věci fungují.
Dělám to, na co mám kompetenci. Jsem jen admin a člen výboru, jeden ze šesti za otevřené, nejsem ani v STK.
Z toho co píšeš, mám pocit, že mám hledat jiného budoucího admina..? Chtěla bych aby se podílel na vývoji webového rozhraní... tak teď je vhodný čas, chci s tím pohnout a dotlačit to někam dál.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #17 kdy: 22 Září, 2014, 18:00 »
Take jsem se kdysi nabizela, ne k administraci celeho webu, ale aspon jako pomoc s e-learningovymi testy na DID, ale ve chvili, kdy jsem se dopracovala k zakladnimu zvladnuti e-learningoveho programu, prestala komunikace a ne z moji strany. Byla jsem na par schuzich a celkove mam dojem, ze to tak par lidem z jistych duvodu proste vyhovuje - stagnovat ve stavajicim. Jiste, zmeny nejdou ze dne na den, ale minimalne 10let? To uz je take moc :). Proto jine rozumne vysvetleni nez vyse uvedene nevidim... mozna nejake existuje???

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #18 kdy: 22 Září, 2014, 18:38 »
Take jsem se kdysi nabizela, ne k administraci celeho webu, ale aspon jako pomoc s e-learningovymi testy na DID, ale ve chvili, kdy jsem se dopracovala k zakladnimu zvladnuti e-learningoveho programu, prestala komunikace a ne z moji strany.

Katko, je to úplně jednoduché - každá věc musí mít svého řešitele, člověka co to dotáhne od první myšlenky (kterou prosadí) až do finále.
Musí klapat napojení databází.

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #19 kdy: 22 Září, 2014, 23:19 »
Když se dnes podívám na ofiko stránky mushingu, tak na záložce ZÁVODY je po proběhlých 5 závodech pouze u jedněch výsledková listina.

Výsledky jsou vždycky jen tak rychle, jak je pořadatel pošle, v jakým stavu a já taky vždycky nemám čas hned den po závodě si s tím hrát.
Takže když se všichni závodníci a následně i pořadatel vybodne na to, aby do výsledovky z přihlášek napsal DID a číslo klubu, tak se taky lehce může stát, že výsledky fakt jen tak nebudou. Doba se bude úměrně prodlužovat s počtem startujících.
Takže k těm 5-ti závodům - z prvních dvou mi pořadatel nic neposlal, ze třetího minulej čtvrtek, ale bohužel s vymyšlenýma ktg (řešíme) a sorry, ale obecně požadovat výsledky hned druhej den (to jako z toho čtvrtýho)... to fakt může chtít leda někdo, kdo neví do čeho celej den píchnout.
Ale klidně to přenechám někomu akčnějšímu s víc volnem. Ovšem pak tu samozřejmě budu každý pondělí požadovat výsledky :-)

anse11

  • Host
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #20 kdy: 23 Září, 2014, 07:08 »
jojo, taky se s přítelem při této diskuzi velice bavíme. Před pár lety jsme si pořídili huskouny a s nadšením začali jednu sezónu jezdit na závody. Bohužel po zjištění, jak to v organizaci mushingu chodí a po stejných zkušenostech s licencemi apod., jako mají ostatní, jsme teď rádi, že si s pejsky jezdíme v klidu okolo chalupy a je nám krásně a hlavně z nás nikdo nedělá blbce. Žádnou organizaci nepotřebujeme.

Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #21 kdy: 23 Září, 2014, 08:38 »
Zrovna u Marťase (Dog friedly kennel) bych problém ani v nejmenším nehledal. Jednou jsem mu pomáhal přepsat výsledkovku do formátu, který umí "spolknout" náš systém a výsledkovku z malinkého závodu jsem dělal 2,5 hodiny. Něco jsem přepisoval, u některých dohledával DID, atd., vymýšleli jsme jak zařadit kategogie CC +25kg a CC pod 25kg, který systém a ofiko mushing nezná. No pěkný opruz. Jen když si vzpomenu jaký problém byl dostat do výsledkovky mého sponzora, který to požadoval. Ona totiž výsledkovka je jedním z "dokladů" o tom, že jsem na těch závodech vážně byl. Kdyby dělali ostatní svoji činnost (nepíšu schválně práci), tak jako on, vypadalo by to trochu jinak. Tímto zdravím p.Vrtěla :-) :-)

Offline Sepp

  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: +0/-2
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #22 kdy: 23 Září, 2014, 09:00 »
Nerad pokračuji v OT, ale stále jsem si pohrával s myšlenkou registrace s možností závodit ... po přečtení některých příspěvků dost váhám ....

Může mi někdo vysvětlit, proč pro tak velkou členskou základnu (svaz) je těžké nechat stránky vyrobit a adminovat externí firmou?
Stejně tak, jako lajk nedokážu pochopit, co je těžké na tom, aby výsledkovou listinu (zpracování) zpracoval někdo jiný, než účastník závodu? Nerozumím tomu - to to funguje tak, že někdo přijede na závod z druhého konce republiky - závodí - odjede domů a ani neví jak na závodech dopadl? Proč tam tedy jel?
A propo - proč nějaký organizátor soutěže si "vymýšlí" vlastní kategorie? K čemu jsou pak Stanovy, které snad přesně stanovují rozdělení do kategorii. Chápu, že je pak sakra těžké si tyto vymyšlené - upravené kategorie "převést" do těch stanovených. A jde to vůbec? Není pak takový souhrn zkreslený a zavádějící?

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #23 kdy: 23 Září, 2014, 09:23 »
S vysledky problem nemam. Temer kazdy poradatel ma svoje interni stranky, kde je to do par dnu. Navic vzdycky nekdo vysledkovku ofoti a nekam da ( FB apod. ). A tam, kam jezdim to stejne dostanu do ruky nebo si to ofotim sam. Web jako mozek mush. je samo spatne. Jiste v teto forme. To, ze se to projednavalo uz na kvetnove schuzi na Kladne predloni ... legracni :-) Kazdopadne jsem si jisty, ze so to bude projednavat i dalsi a dalsi roky :-)

Nicmene jsou daleko dulezitejsi veci, jako je napr. prijimani novych clenu, klubu, vydavani licenci apod. Pochopitelne sem nekdo napise problemy s tim spojene, jasne... ale nejde rici: Ne dalsim klubum, vymyslime novy, lepe skutecnosti vyhovujici koef. apod.
Nejde o nejakou trapnou kritiku kratkodobeho stavu. Tento stav trva co pamatuju. ...tedy minimalne 10let! A uplne nejzoufalejsi je, ze si stezuji predevsim ti novi.




Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #24 kdy: 23 Září, 2014, 09:35 »
Seppe. Pokusím se ti odpovědět na tvé otázky, i když povolanější by byl někdo jiný.

S registrací neváhej a hlavně si přijď zazávodit, máš -li chuť. Bude to možná chvilku trvat, ale za to to stojí :-)

Proč je těžké pro tak velkou základnu-svaz vyrobit stránky? Myslím, že původně a hlavně to bylo kvůli penězům. Pak samozřejmě zadání, co by tam mělo být apod.. To zadání dá jeden človíček, pak to musí někdo schválit, dopracovat, přepracovat apod... zkrátka mašinérie, která někdy své opodstatnění má, někdy ne. Hlavně by to chtělo spolupracující tým, a ne aby se v tom plácal jeden člověk.

Výsledkovku dělá závodník, protože 99 procent lidí co se podílejí v mushingu jsou aktivní závodníci. Vůbec není pravdou, že nevíš jak si dopadl na závodech, protože opět 99,9 procent pořadatelů výsledkovku vylepí po závodech na veřejném místě a asi 95 procent pořadatelů výsledkovku tiskne a rozdává všem kdo chce popř. ji dá k diplomům. Takže účastník vždy ví, jak dopadl. Přál bych ti vidět jak to chodí v zahraničí. To naší čeští pořadatelé jsou opravdu luxusní!!!!!!
To proč si organizátor vymýšlí kategorie je hlavně PODLE MĚ kvůli tomu, aby pružně reagoval na zájem startujích. Ono to nejsou nové kategorie jako takové, ale jen doplňující. Takže když vím, že lidé chtějí rozdělení psů podle váhy v kat. canicross, tak to zkrátka udělám. To, že to stávající systém neumí skousnout je věc druhá. Prioritou pro mě jako pořadatele a i jako mushera bude pro mě co nejvíce startujících, zkrátka co nejvíce lidí, kteří se zajímají o mushing.  Navíc v současné době je tlak na snížení kategorií tudíž ti stanovy a obecně kategorie nikdo oficiálně měnit nebude. No hlavně by to bylo na hodně dlouho.


Offline MaUr

  • ****
  • Příspěvků: 327
  • Karma: +29/-7
    • http://espdog.wbs.cz/
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #25 kdy: 23 Září, 2014, 09:39 »
Citace
A uplne nejzoufalejsi je, ze si stezuji predevsim ti novi.


To je to hlavní co by nás mělo trápit !!!!!!!!

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #26 kdy: 23 Září, 2014, 15:38 »
 ;D Vážení diskutující, vzhledem k tomu, že nemám chuť poslouchat telefonáty se stejnými bláboly a obhajování stávajícího systému, vymazal jsem všechny příspěvky, neb mi bylo silně vytýkáno že to působí negativně na určité lidi, tak aby jim náhodou nenaskákaly pupínky.
Takže sbohem

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #27 kdy: 24 Září, 2014, 00:24 »
smutné co píše huskies ... nenechne si to otrávit, vždyť jsme tím všichni posedlí a nějaký šedomodrý web nás nerozhází :)
mějte se. K.

Jirka Valko

  • Host
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #28 kdy: 24 Září, 2014, 10:50 »
A v čem je problém, lidi kteří jsou ochotni se tomu věnovat jsou. Tak jim to přenechte a je to. Ivo Vacke a Kavej jsou ochotni to dělat, tak proč ne? Já osobně mimo čekání na licenci až 9 měsíců žádné problémy nemám. To čekala kamarádka. Kamarád čekal jenom 6 měsíců a já 2. Ten první test se ztratil, tak jsem ji dělal dvakrát. Dostal jsem ji cca 2 týdny před závodem, na který byla potřeba a už jsem měl zaplacené 80 éček startovného.  8) Těžko mě může odradit nějaká diskuse na mushingu od závodění. Heli děkuju za tvoje příspěvky v diskusích. Mají hlavu a patu a nás ostatní vždy usměrní. Sejděte se osobně a proberte to. Stejně diskuse na netu je téměř vždy o ničem. Neni nad osobní jednání.  ;) Ahojky lidičky.

Jirka Valko

  • Host
Re:registrace RZT a DID
« Odpověď #29 kdy: 24 Září, 2014, 11:33 »
Ty jo, včera dělala kamarádka testy na licenci a dnes už ji má. To je tedy rychlost. 8)