Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194188 krát)

0 uživatelů a 19 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Kacer

  • **
  • Příspěvků: 51
  • Karma: +0/-7
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #135 kdy: 24 Leden, 2010, 20:46 »
Shanim na netu, ale zatim marne. V hlavnich zpravach to nebylo. A odpoledni jsem na netu nenasel :(

martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #136 kdy: 24 Leden, 2010, 20:46 »
Né, tento pes se mi samozřejmě nejeví v pořádku. Ale jak jsem psal již před chvílí.Pouze jsem se chtěl zastat,to je mé právo.Nikdy jsem neřekl,že souhlasím se vším co Radek říká nebo dělá.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #137 kdy: 24 Leden, 2010, 21:03 »

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #138 kdy: 24 Leden, 2010, 21:47 »
Martin: Mozna, ze s Radkem kamosite ci parite, ale kazdy normalni clovek preci musi videt, ze na tolik psu nema a je s podivem, ze se ho v teto veci zastavate!!!

R.Heller: Ten blabol, co jste sepsal je fakt desnej! Pokud mi chcete tvrdit, ze jste si nevsiml zbidaceneho psa ( pod oblekem ) jste u me pra*e! A pokud jste toho psa zaprahl, jste u me SUPERPRA*E! Kupte si motorku, tu strcite do garaze na 2 roky a je ji to jedno!

Strasne me mrzi, ze se mezi sirokou verejnost nedostanou opacne zpravy. Ty se na netu bohuzel neprobiraji.
Tobi

martin2

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #139 kdy: 24 Leden, 2010, 22:23 »
Kdo z vás má tu moc ovlivnit události které mění ¨(končí) náš život?Radek neni tak špatnej jak tady na něj plivete, a neházejte ho do stejnýho pytle s lidma typu p.L. Proč neuznáte možnost, že se někdo dostane do potíží? Házejte kameny jestli ste bez viny.

Offline Čada

  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: +0/-0
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #140 kdy: 24 Leden, 2010, 22:31 »
p. Heller se hájí až se mu od huby práší. Hlavně že pejsek z karavanu má na sobě taky vestičku, aby nebylo vidět jeho žebra, obratle a pánevní kosti. Taky kulhá, všimněte si toho, ale p. Heller jistě i na tohle najde vysvětlení a možná ne jenom jedno.
Nemám slov. Takhle podvyživeného psa zapřáhnout? A pak ho nechat někde u stromu, v těch mrazech? A to není jediný podvyživený pes v té smečce. Nepřijde mi, že by podcenil zimu, on se na ty psy prostě vy..al.
Mně by fakt zajímalo, kolik váží ti 2 psi, co jsou už od něho naštěstí pryč. A to ani nemluvím o těch stažených ocasech atd.
To by normální člověk neudělal. A zastávat se ho? No Martine, nevim v čem Vám ten dotyčný kdy pomohl, ale tohle teda nemáte šanci obhájit. Ani omluvit, nebo vysvětlit. Jestli se dostal do problémů, mohl ty psy prostě zavést do útulku, kde by aspoň měli KRMENÍ a VODU a VETERINÁRNÍ PÉČI. Píšu to schválně velkým písmem, protože to jsou základní věci, které chovatel musí podle zákona na ochranu zvířat zajistit svým psům. Tak si to přečtěte. Já už jsem si obrázek udělala a ani stopadesát dalších keců mi ho nevyvrátí. Kdyby mu na těch psech záleželo, tak by se choval asi úplně jinak.

Offline Hanaka

  • **
  • Příspěvků: 53
  • Karma: +4/-18
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #141 kdy: 24 Leden, 2010, 22:41 »
Jsem ráda,ža napsal pan Bobál,chtěla jsem ho kontaktovat,aby se také vyjádřil.Škoda, že napsal jen telegraficky. Teď také čekám na názor Heli,jenže ta je asi ještě někde na cestě domů.Celý den to tady sleduju a ani nemám chuť jít spát.Nejlépe moje pocity vyjádřil Djihád, zná ho osobně... a přesto

Skoty13

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #142 kdy: 24 Leden, 2010, 22:54 »
Obhajování neobhajitelného... Ano, každý se může dostat do potíží, ale je potřeba hledat řešení (dočasné umístění psů jinde, útulek), a ne to nechat být... Psi jsou závislí na člověku se vším všudy. Když nebudu mít prachy, tak odstavím auto, nekoupím si nový hadry, nepůjdu na večeři do restaurace, nepůjdu do kina. Ale NIKDY to neodnese pes, kterej si nevybral, jestli se mnou bude žít.
Takže pane Martine, je jedno, jestli je p. Heller Váš kamarád nebo ne a jestli Vám pomohl nebo ne, on se vykašlal na svý psy a vy v podstatě taky, jestliže jste věděl, jak to u něj vypadá. Jestli jste takoví kámoši, měli jste to řešit a ne teď dělat výkruty, aby jste ho obhájili... Nejsem z vašeho sportu, jsem JEN majitel psa, ale v tomhle mám na rozdíl od takovýchle "držitelů" jasno - NIKDY moje problémy NESMÍ odnést psi.

návštěvník

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #143 kdy: 24 Leden, 2010, 23:14 »
Pro Martina 2
Můžete mi vysvětlit, jak může dobrý člověk zapřáhnout sedřeného, potlučeného a k smrti vyhublého psa do spřežení??? Když nebudeme mluvit o povinnosti, jak může být dobrý člověk tak krutý a bezcitný???

martin

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #144 kdy: 24 Leden, 2010, 23:37 »
upozornění: Toto je můj osobní názor,netvrdím že je to pravda,skutečnost může být jiná.Tak doufám,že názory se zde mohou svobodně vyjadřovat,když už máme rok 2010.(aby mě někdo nenapadal,že tvrdím zhovadilosti) nic netvrdím!

Nevím jak to ve vaší komunitě funguje,jestli vůbec a popřípadě jak se vzájemně znáte.Nyní však čtu jak jste ochotní si psy rozebrat případně se jim složit na nový domov či na právníka.Proč až teď ? Kdyby jste byli natolik kolegiální a soudržní jako jste nyní ,pomohli by jste mu ještě před tímto zcela zbytečným a vskutku politováníhodném incidentem.Teď je vám psa líto(mě je ho také líto),ale chtěl bych vědět kolik z vás by bylo ochotno si psy vzít kdyby vás Radek oslovil osobně. No popravdě si myslím ,že moc by vás nebylo pokud vůbec někdo. Vždyť vy ho tu takřka linčujete. Já osobně mám za to ,že pokud by veterinární správa shledala závažné nedostatky,sama by dala podnět k odebrání psů a zahájení trestního řízení.Ale tady už někdo napsal,že jsou líní. Myslel jsem,že zde budete spíše rádi ,že nemusí být psi odebráni,že to není tak strašné jak s na první pohled zdálo.Vy se tu však nyní blýskáte oslnivými nabídkami,kdo víc přispěje,a Radka jste se prostě rozhodli svým samozvaným soudem usmažit. A jestli někdy někdo z vás slyšel něco o vyšších principech pak jistě víte,že zločin byť spáchaný na zločinci je také zločinem.Čímž se dostáváte na stejnou úroveň kterou jste tu Radkovi sami přiřkli. toto už není zastávání se někoho. Takto se mi to zde jeví i jako nezávislému pozorovateli této emocí plné diskuse,ze které podle mě odejdou všichni zúčastněni včetně mě poraženi.Je to o tom jak jste nedokázali pomoc včas kamarádovi a ani nyní tak nehodláte učinit. Je to velice smutný příběh. Mějte se a kroťte emoce.

Petr

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #145 kdy: 24 Leden, 2010, 23:52 »
Martin = = Heller. To jste nepoznali? Za chvíli bude psát pod dalšími jmény a zastávat se sám sebe aby vzbudil dojem že ho tam někdo bere. Už to jednou takhle dělal a pak to vypadalo že se ho tam i někdo zastává a přitom opak je pravdou. Pokud tam někoho znáte tak se zeptejte na něj nebo si tam, zajedte. Nebo zavolejte na úřad. Mimochodem to bylo vidět i v té reportáži v TV.

Laila

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #146 kdy: 24 Leden, 2010, 23:57 »
Pan Heller za jednoho z těch  dvou nejzuboženějších psů o které se naštěstí už starají jiní lidé, platí veterinu, krmí je a dávají jim lásku,  požaduje 10 tisíc korun!!!!!!

návštěvník

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #147 kdy: 25 Leden, 2010, 00:16 »
A můžete Martinové odpovědět na moji otázku????
Můžete sebesvízelnější situací odůvodnit krutost a bezcitnost???

cheynnee

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #148 kdy: 25 Leden, 2010, 00:34 »
Ahoj vsem. Tak dneska jste na vlastni oci mohli vsichni videt, jak se pejsci maji! Pan Heller mozna nemel v umyslu, aby to doslo az tak daleko, nicmene, stalo se. Muzu potvrdit nazor pana Bobala,ze psi dostali krmeni chvili predtim, nez jsme na misto dorazili. Jeho tzv. pritel nas sam bokem na hledaneho psa upozornil a diky nemu jste vsichni mohli videt, co schovava. Pejska ktereho mam v osetrovani, dostal do takoveho stavu, ze nedokaze vubec potravu zpracovat. Krmim ho po hrstickach a stejne to vetsinou vyzvraci a diky prujmu to o moc lepsi neni. Bere kolem 15 tablet denne, aby se mu mikroflora ve strevech obnovila. Ma prisnou dietu. Rano ma problem i vstat. Nema uz vubec z ceho cerpat energii. Za vikend jsem s nim dvakrat navstivila veterinarni pohotovost. Nevydrzi ani 20 min venku a chce zpatky do tepla. Druhy pejsek, ktereho ponechal svemu osudu venku a ktery nebyl schopny ujit ani tech par set metru domu, je na tom psychicky o moc hur. Jeho oci by mohly vypravet o tom co prozil. Neda se to ani nazvat zverstvem,protoze zvirata se k sobe takhle nechovaji. Kazdy muze udelat chybu, ale tady se dalo udelat neco driv, nez to doslo az tak daleko. Zdravim vsechny pejskare i jejich mazlicky a drzte nam palce. Zdravi Jitka a hafik.

K.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #149 kdy: 25 Leden, 2010, 01:09 »
Martine, zdá se ti i tento pes 100% v pořádku (není to Solo) ?



to je ten pejsek? hrůza