Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Kostka - kterou vybrat?

Autor Téma: Kostka - kterou vybrat?  (Přečteno 57100 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #15 kdy: 17 Leden, 2012, 09:31 »
MaUr: ...tedy za pulku mas kolobku, ktera uz leta vyhrava MS. ...myslim opravdove MS, sportovcu, nikoli pejskaru :-) ...v kolobehu :-)
Ebony: Pokud jsi spokojena s wooxem, v poradku. Tj dobre. Kazdy vyrobek ma svoji klientelu. Nicmene je potom zcela zbytecne, ptat se na nejake recenze lidi, kteri jezdi. Ono totiz pod Wooxem uz nic neni.
Pokud by jsi skutecne aspone obcas vyjela ( lhostejno s jakymi psy ), tak do roka musis vymenit naprosto vsechny komponenty. A to se uz dostavas na polozku shodnou, jako poradna brnda. ...a to se nebavim o tom, ze je ta brnda zivotu nebezpecna! T

Offline Ebony

  • *
  • Příspěvků: 36
  • Karma: +12/-4
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #16 kdy: 17 Leden, 2012, 09:49 »
Tobi, já právě nejsem spokojená s Wooxem, naopak, já jsem byla spokojená s Kostkou. Jen jsem se prostě jako začátečník tady nechala přesvědčit, že Woox je to pravý pro nás chudší a je z toho krom pár modřin i zlomenej prst.

Offline Ebony

  • *
  • Příspěvků: 36
  • Karma: +12/-4
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #17 kdy: 17 Leden, 2012, 09:52 »
já tedy bez brejlí fakt h...no vidím, ale ono je to pro začátečníky těžký, tady když člověk nemá ESPstřely a kolobku za dvacku, tak aby se bál vyjít z baráku, natož se zeptat na mushingu  ;D

Mohu se zeptat, kde si prosím přišla na tu cenu??? 20 tisíc??? Za půlku máš velmi kvalitní koloběžku.... :D

jéžiš to byla jen nadsázka :) já nevím kolik stojí třeba Tektoss, nemají na stránkách ceny

Offline duli

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #18 kdy: 17 Leden, 2012, 12:21 »
Diky vsem za reakce k memu dotazu, i kdyz 90% bylo naprosto OT. Mozna je to moje chyba, ze jsem dotaz spatne specifikovala, ale jak jsem se jiz zminila jsem v tomto sportovnim odvetvi uplny novacek. A samozrejme jsem si procetla nekolik diskuzi k tomuto tematu, ale z toho vaseho pretahovani o znacku aby se cert vyznal :))

Vim ze kostka neni znacka pro zavodniky, ale ja zavodit nechci. A bosik nebyva pes se kterym se da pracovat vrcholove. Kolobka bude slouzit temer k dennimu pouzivani na cca 5-10km po lucnich cestickach, vyjmecne si o vikendu vyjedem do lesa. Takze jezdeni bude na pohodicku, pro protazeni psa a uziti si trochu toho pohybu.

Rada vyprdnout se na kolobku a koupit si bezky me rozesmala :D, uz jen proto ze v brne nam jeste snih nenapadnul a pocitam ze ani poradne nenapadne, stejne jako minuly rok :)))......mmch dotaz nebyl "kolobka nebo bezky?" :) i kdyz poridit bezky je casem taky v planu

Nakonec jsem si vybrala levnejsi variantu tour cross, je o neco delsi, coz pro me myslim bude lepsi. A vybava v drazsi variante myslim te cene navic neodpovida, nehlede na to ze voditka s amortakem mam 2

Na zaver si asi neodpustim poznamku ze jsem ani nebyla prakvapena vyvojem diskuze (i kdyz jsem doufala, ze v tomto "romantickem sportu" to bude jine. Ale je to tu podobne jako na kazdem "psim" foru. Laik se zepta, otazku formuluje jak jinak nez laickym zpusobem a "profici" se zacnou prit a pretahovat se o svou pravdu, ktera se jiz od cca 3. postu netyka tematu :) Kdybych tyto zpusoby neznala, a nemela alespon nejake povedoni o tomto sportu odejdu asi dost zmatena a odrazena neco takoveho delat, protoze nemam ESP ani svenovku :)

Timto to nemyslim zle a ani to nikomu nezazlivam..........uznavam ze kdyz se mne zepta zacinajici pejskar co videl psa jen na obrazku, zacnu chrlit svoje overene zpusoby, navody a znacky :) ale porad se snazim mit trpelivost a nejdrive zjistit pozadavky, predstavy a potreby konkretniho tazatele

Takze jeste jednou diky :)) a brnde zdar

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #19 kdy: 17 Leden, 2012, 12:44 »
Ebony: Pak ale nevim, jakou diskusi jsi tu cetla. Hledat ti to nebudu, ale sluuusne jsme ji s MiVem srazili! Woxx je vybavena takovymi komponenty, ze UPLNE zasnu, ze se z takoveho materialu neco podobneho vubec jeste vyrabi! ...ocelova "odpruz."vidle,ocel.riditka, ocel predstavec... brzdy tam vlastne ani nejsou!

Duli: Protoze nechces slyset, ze je i Kostka nevhodna, predstav si, kde budes jezdit. Silnici / aspon nekdy teren a na ni pak pouzij svuj poukaz. ...jak proste :-)
Cely problem neni v "profikach", ale v tom, ze kdyz sem kdokoli napise, chce slyset: "Koupim za tu trojku, co mam v kapse, SUPER brndu???" ...no sorry, NEKOUPI! :-) Nakonec do ni stejne nasypes za koponenty stejne prachy, jako rovnou do poradne kolobezky.
Cus T

Offline duli

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #20 kdy: 17 Leden, 2012, 13:21 »
Tobi

Ja ale jinou moznost nez kostku nemam.....mam do koustky pokaz na 5000kc tak ho preci nesplachnu do zachoda?? To by asi muz moc nadseny nebyl.......i kdybych si za 2 roky mela koupit novou, jinou lepsi....v tuto chvili bohuzel na nic jineho slyset ani nebudu.....

Offline duli

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #21 kdy: 17 Leden, 2012, 13:26 »
Tobi

A jako sorry, ale je mi jasne ze za tu "trojku" nic poradneho nekoupim....a pokud si pamatuju, nepsala jsem ze rozpocet na kolobku jsou 3000kc.......jen jsem psala jake jsou v tuto chvili moje moznosti a ocekavala jsem odpoved........asi chcu moc :)


Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #22 kdy: 17 Leden, 2012, 13:37 »
....predstav si, kde budes jezdit. Silnici / aspon nekdy teren a na ni pak pouzij svuj poukaz. ...jak proste :-)

Offline duli

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #23 kdy: 17 Leden, 2012, 13:51 »
....predstav si, kde budes jezdit. Silnici / aspon nekdy teren a na ni pak pouzij svuj poukaz. ...jak proste :-)


:)) kdybych si mela vybrat dle sve predstavy tak se tady nezeptam na pomoc pri volbe mezi dvema typy

Tvoje odpoved je vyborna......kdyz se zeptam jestli je nutricne vhodnejsi cocka nebo fazole, tak si mam vybrat podle toho jak chutna???? :)))

Offline Qba

  • **
  • Příspěvků: 82
  • Karma: +7/-9
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #24 kdy: 17 Leden, 2012, 14:13 »
...
Vim ze kostka neni znacka pro zavodniky, ale ja zavodit nechci. A bosik nebyva pes se kterym se da pracovat vrcholove. Kolobka bude slouzit temer k dennimu pouzivani na cca 5-10km po lucnich cestickach, vyjmecne si o vikendu vyjedem do lesa. Takze jezdeni bude na pohodicku, pro protazeni psa a uziti si trochu toho pohybu.
...

Hele - jestli něco bude sloužit na každodenní používání, tak to rozhodně nejde ošulit. Cesta je hezká tak dlouho, dokud po ní nepřejede za deště traktor či v lese harvestor - pak nadlouho zase ne; o kamenech či zmrzlých kolejích nemluvě. Pláště a špalky považuj za spotřební materiál (a zvlášť u špalků zapomeň na neznačkové levné s*ačky), ráfky to chce taky bytelnější. Pouvažuj na výměnou Alivií za něco lepšího - brzdy jsou podle mých zkušeností na kolobce se psy základ hned za bytelností rámu, bez kterého to je jen trápení. Nad taženou brndou máš právě takovou kontrolu, jak dobře a spolehlivě brzdí - v opačném případě ji dost často zahazuješ za plné rychlosti (což je ale o dost náročnější na její odolnost...).

P.S. Taky jezdím rekreačně, zdaleka ne každý den...

Offline Tobi

  • ****
  • Příspěvků: 334
  • Karma: +32/-9
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #25 kdy: 17 Leden, 2012, 14:19 »
Tak ti nevim...abychom tady nezabredli uplne. Jeste jednou a snad polopaticky. Naprosto souhlasim s (Romanem H.- na zacatku vlakna). Osobne bych vybiral z jeho odkazu + Kickbike. Vse se pohybuje do 11.000,-Kc.
Pokud mas poukaz jen na Kostku ( a nehodlas investovat), ktera teda zrovna nic moc..., ale uplnej Woxx to neni, Tak vem tu s tim bernardynem. Uz samotny vyber toho psa k promo fotce napovida, jak rychle by se na ni asi melo jezdit :-)
Co se tyce vyberu lustenin, tak samozrejme zalezi, na co mas poukaz. Ja radeji svickovou :-))))
T

pospa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #26 kdy: 17 Leden, 2012, 15:04 »
von tan výběr také není nic jednoduchého,když jsme s manželkou začali tenhle sport dělat tak jsme chtěli pokud možno to nej a tak jsme v domění že když Igor T. kterej jezdí super na kolobkách vlastní výroby že to bude asi vono a ouha už jsem je obě zlomil a jak dopadla reklamace to nebudu ani popisovat.Takže já osobně pro dceru budu kupovat WOOX s vědomím že zaty peníze kupuju rám kterej nastrojím dle svích představ .Známej tak předělal tři kolobky a je naprosto spokojenej a váží 90kg a zapřahá dva ESP.Hlavně to někteří neberte že dělám někomu reklamu,možná Igorovi ;D

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #27 kdy: 17 Leden, 2012, 17:33 »
tak si to tady pročítám, co byste řekly tedy na tohle? http://www.e-kolobezka.cz/cs/katalog/kickbike-samostatny-ocelovy-ram-sport-g4-96?terrain_use[]=offroad&brand=1&load=0&weight=0&fulltext=0&terrain_use[]=terrain
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

MiVo

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #28 kdy: 17 Leden, 2012, 21:28 »
Hele májo, neprovokuj  ;), ale myslim že to muže ocenit pouze pospa, když má dvě brndy s prasklým rámem  ;D

pospa

  • Host
Re:Kostka - kterou vybrat?
« Odpověď #29 kdy: 17 Leden, 2012, 22:42 »
hele MiVo občas trochu pozorně čti co píšu ;),psal jsem že praskly a né že mám doma dvě prasklé,ale je fakt že rám jeto pěknej ale oproti hliníku je těžká ,je fakt že lépe opravitelná.spraví ju každej šikovnej svářeč,ale i hliník je už dnes opravitelnej.A pokud prasknou obě tračovky znova tak budu přemejšlet o něčem podobném ale v hliníku nebo odlehčené oceli