Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jakou značku postroje?

Autor Téma: Jakou značku postroje?  (Přečteno 15946 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Viki

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Jakou značku postroje?
« kdy: 26 Duben, 2015, 21:05 »
Zdravím,
chtěla bych se psem začít s canicrossem a rozhoduji se, jaký postroj mu (a sobě sedák) pořídit. Odpovídá NonStop Free motion kvalitou ceně, nebo stačí levnější Zero Dc faster? A ještě jsem se chtěla zeptat, od kolika roků/měsíců může pes startovat. Děkuji.  :)

Offline Kryspi

  • **
  • Příspěvků: 62
  • Karma: +0/-8
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #1 kdy: 26 Duben, 2015, 22:37 »
mě se nonstop ve srovnání s faster osvědčil, každopádně krátkosrstým plemenům nonstop děsně sluší :), mám chuť zkusit i manmat hound

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #2 kdy: 26 Duben, 2015, 22:37 »
Zdravím,
chtěla bych se psem začít s canicrossem a rozhoduji se, jaký postroj mu (a sobě sedák) pořídit. Odpovídá NonStop Free motion kvalitou ceně, nebo stačí levnější Zero Dc faster? A ještě jsem se chtěla zeptat, od kolika roků/měsíců může pes startovat. Děkuji.  :)

Je to asi jako s botama :) Obvykle si neobjednáte boty proto, že vám je někdo doporučil, ale koupíte si takové boty, ve kterých se vaše noha cítí nejpohodlněji (a na které cenově dosáhnete) S postroji a sedáky je to podobné :)
Na různé psy pasují různé postroje, jiné jsou na štíhlého dlouhého, jiné na psa s robustnějším hrudníkem či silnějším krkem. Mimo zmiňovaných stojí rozhodně za pozornost i Manmat a pro štíhlé psy(alaskán, bordera, australák, štíhlé ESP, dlouhý bauceron..) i Eurohusky.
Takže pokud chcete postroj kolem 600, je z čeho vybírat. Teprve pokud je váš pes atyp a nepadne mu žádný typ ve standardních řadách, můžete objednat úpravu nejbližšího padnoucího - na to je vynikající spolupráce se Zero, nebo si připlatit a mít Free motion, který je přizpůsobitelný ve velmi širokém rozsahu, běhají v něm i nítěnky i bulíci. Ale bez předchozího zkoušení... asi jako s těma botama :)
Pokud napíšete co máte za psa, můžeme něco navrhnout. Případně odkud jste či kam se chystáte... jestli poblíž bude možnost zkoušet jednu nebo více značek :)

Offline Viki

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #3 kdy: 27 Duben, 2015, 07:42 »
Děkuji moc za odpovědi. :) Psa mám louisiánského leoparda, je mu 8 měsíců a bydlíme kousek od Šumperka. Na závody se budeme chystat až někdy na podzim, zatím budeme jen trénovat, ale ráda bych se přijela na nějaké závody jen tak "okoukat". :)

Offline Siberian Husky Kennel V pohybu

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +7/-11
    • SH Kennel "V pohybu"
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #4 kdy: 27 Duben, 2015, 09:28 »
Internet je mocné médium, ale asi jako u spousty jiných dotazů platí, sebrat se a vyrazit mezi lidi někam na závody. I ted v teple sou pořád nějaké psí akce, na každé je někdo se stánkem a ochotný poradit. 
Tom Kubín

606 258 301

http://vpohybu.webnode.cz

matess

  • Host
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #5 kdy: 27 Duben, 2015, 14:03 »
Mate nekdo doma peer postroje ??? vydrz? odreniny?atd atd?     diky! Mates
http://www.peershuskyshop.com/index.php?cat=c5_Hundegeschirr-Hundegeschirr.html

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #6 kdy: 27 Duben, 2015, 14:33 »
Sedák mám tenhle a výborně sedí   http://www.behejsepsem.cz/shop/pro-lidi/14-bezecky-opasek-non-stop-dogwear
Jinak nejlepší výběr je u Hely. Ta má všechny značky. 8) Sedák od nonstop se výborně zafixuje a drží po celou dobu.
Jinak závody dělají

Jirka Valko

  • Host
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #7 kdy: 27 Duben, 2015, 14:36 »

pospa

  • Host
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #8 kdy: 27 Duben, 2015, 15:07 »
pokud náhodou pojedeš směrem k Prostějovu tak dej vědět,máme na otestování velkej výběr postroju a sedáku vod Zera takže mužeš kouknout a otestovat v praxi  ;)

Offline Czech Racing Kennel

  • ***
  • Příspěvků: 176
  • Karma: +26/-15
    • Czech Racing Kennel
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #9 kdy: 27 Duben, 2015, 15:10 »
Mate nekdo doma peer postroje ??? vydrz? odreniny?atd atd?     diky! Mates
http://www.peershuskyshop.com/index.php?cat=c5_Hundegeschirr-Hundegeschirr.html

2Mates: Tuším sem viděl ňáký u Horsta doma. Se ho zeptej. Dyk je to skorosoused.

Offline Viki

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #10 kdy: 27 Duben, 2015, 15:20 »
pokud náhodou pojedeš směrem k Prostějovu tak dej vědět,máme na otestování velkej výběr postroju a sedáku vod Zera takže mužeš kouknout a otestovat v praxi  ;)
Děkuju moc za nabídku, určitě bych se stavila. :) Máte stránky nebo nějaký kontakt?

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #11 kdy: 27 Duben, 2015, 16:15 »
Matess: Nevím jestli ti to pomůže, jezdíme o hooodně kratší vzdálenosti  ;), ale mám jeden Peer doma a nemůžu si to vynachválit. Pokud se teda dělaj pořád stejně. Zdědila jsem ho totiž od Zdenka Böhma, který ho používal kdovíjak dlouho, já ho používám asi čtvrtým rokem a vypadá furt jak na začátku. Vypolstrování drží pořád tvar a odřenej pes ani jednou.
Veronika Navrátilová

pospa

  • Host
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #12 kdy: 27 Duben, 2015, 20:15 »
koukni na naše stránky Robova louka máš tam i kontakt  ;)

Offline Viki

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #13 kdy: 27 Duben, 2015, 20:42 »
Díky, ozvu se. :)

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Jakou značku postroje?
« Odpověď #14 kdy: 28 Duben, 2015, 07:17 »
Mate nekdo doma peer postroje ??? vydrz? odreniny?atd atd?     diky! Mates
http://www.peershuskyshop.com/index.php?cat=c5_Hundegeschirr-Hundegeschirr.html

U Reiniho jsem je taky viděla, zeptej se Tamary. Střih klasická Tajga, jako Eurohusky, polstrování slabší, materiál šustáku myslím jemnější, hladší než má Fajfka