Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Janovičky 2013

Autor Téma: Janovičky 2013  (Přečteno 7571 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

M.C. Metuje

  • Host
Janovičky 2013
« kdy: 10 Leden, 2013, 09:10 »
Žádáme všechny závodníky, aby se na Janovičky 2013 přihlašovali mailem na adrese: metuje@gmail.com

Na serveru Mushingu, kde běží náš web, došlo tento týden k nějaké chybě. Od té doby online přihlášky na stránkách M.C. Metuje nefungují a nemůžeme na webu provádět žádné aktualizace.

Děkujeme za pochopení.
Milan Petruželka

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #1 kdy: 10 Leden, 2013, 10:48 »
Na serveru Mushingu, kde běží náš web, došlo tento týden k nějaké chybě. Od té doby online přihlášky na stránkách M.C. Metuje nefungují a nemůžeme na webu provádět žádné aktualizace.

webmaster (Dušan) o tom již ví, řeší to - viz článek, ví už ze Metuje má prioritu :)
Přihláška už mi do on-line systému vložit šla..
dejte mu pár hodin a zkuste se tam i vy dostat znova..
« Poslední změna: 10 Leden, 2013, 10:52 od HelaL »

Milan Petruzelka

  • Host
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #2 kdy: 10 Leden, 2013, 15:01 »
Helo, nasla jsi se po zadani te prihlasky na seznamu prihlasenych? Ja te tam nevidim. A proto rikam, ze online prihlasky nefunguji. FTP pristup taky ne. A bez nej ty prihlasky nemuzu opravit :-(

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #3 kdy: 10 Leden, 2013, 15:16 »
Helo, nasla jsi se po zadani te prihlasky na seznamu prihlasenych? Ja te tam nevidim. A proto rikam, ze online prihlasky nefunguji. FTP pristup taky ne. A bez nej ty prihlasky nemuzu opravit :-(

ja myslela ze to jeste schvalujete.. Muj turista tomas pokusny zatim neni videt (zadny turista neni videt)
pro jistotu tel. na Dusana vam posilam na gmail

M.C. Metuje

  • Host
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #4 kdy: 13 Leden, 2013, 10:51 »
Online přihlášky na webu M.C. Metuje po havárii serveru stále nefungují. Znovu proto žádáme všechny závodníky, aby se na Janovičky 2013 přihlašovali mailem na adrese: metuje@gmail.com

Milan Petruželka

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #5 kdy: 13 Leden, 2013, 18:04 »
Přihlášky stále nejdou posilejte mailem.Dnes hlášení z Janoviček 20cm nového sněhu.Od středy nové informace o stavu tratí a délce závodu,vypadá to na saně.

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #6 kdy: 14 Leden, 2013, 19:46 »
Přihlášky na stránkách závodu stále mimo provoz ,nelze ani upravit v propozicích ,nutno posilat mailem na metuje@gmail.com.
Jinak padá a má pořád padat už se těšíme.

M.C. Metuje

  • Host
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #7 kdy: 15 Leden, 2013, 14:01 »
Konečně se nám podařilo dostat na server a opravit online přihlášky. Můžete se na Janovičky přihlašovat online na stránkách závodu - http://metuje.mushing.cz/mc/zavody/janovicky/prihlaska.php

Milan Petruželka

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #8 kdy: 15 Leden, 2013, 21:35 »
Sněhu dostatek po celé délce trati.Trať už válcujeme a připravujem.Tak že v pátek.Případné změny napíšu sem.

Offline Jarda Hanuš

  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Karma: +12/-0
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #9 kdy: 16 Leden, 2013, 17:23 »
Dnes jsem osobně projíždel trať na Janovičkách.Celá trať je průjezdná.Vzhledem k tomu, že na cca prvních 5 km trati není moc podklad, můžou být místy vytahané kamínky,v každém případě jdou objet tak, že nic dramatického, už bylo hůř:)).Zbytek je super .Tak že kdo zvažujete nové skluznice,ještě bych s nima počkal .Tešíme se na Vás a v pátek Ahoj.Jarda

Petr Gurega

  • Host
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #10 kdy: 17 Leden, 2013, 17:53 »
Beru si nové skluznice ! Takže koukejte tu trať upravit , nebo si vezmu ten sníh co jsem k Vám poslal z Oravy . Jo a doufám , že mi proplatíte to zasněžovávání , docela se to prodražilo  ;)

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #11 kdy: 20 Leden, 2013, 19:19 »
Výsledky na

Offline Petr Kolář

  • *
  • Příspěvků: 25
  • Karma: +1/-0
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #12 kdy: 21 Leden, 2013, 09:11 »
Děkuji za perfektní závody. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem pořadatelům. Včera jsem spěchal a bohužel jsem to nemohl oběhnout osobně. Tratě perfektní sem tam nějaký kamínek a kořen, ale konečně mám důvod si udělat radost a koupit nové lyže. Pár fotek - špatné světlo, slabý foťák...Ale snad se tam někdo poznáte. Do pokoje 212 se budu rád vracet.
http://kolpatr.rajce.idnes.cz/Janovicky_2013/

Offline Petr Kolář

  • *
  • Příspěvků: 25
  • Karma: +1/-0
    • E-mail
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #13 kdy: 21 Leden, 2013, 09:13 »
Zapoměl jsem za perfektní starty. Není nad to startovat ze stínu a s písní na rtech.

Ivan Al.

  • Host
Re:Janovičky 2013
« Odpověď #14 kdy: 21 Leden, 2013, 10:46 »
Diky za (pro mne vzdy ) nejlepsi a nejhezci zavod sezony. Opet super organizace, zazemi atd. Jelo se nadherne a romorodci meli uzasnou orechovici a uzeny. Ahoj za rok.
Ivan A.