Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 195124 krát)

0 uživatelů a 49 Hostů prohlíží toto téma.

rcv

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #330 kdy: 04 Únor, 2010, 21:42 »
Jo, to bylo na Qba, Martina 1 a 2 a ještě někdo tu, myslím, omlouval "chybu".

Měla jsem doma starého psa se zánětem střev, půl roku byl na kortikoidech, někdy i 3 dny nic nepozřel.
Starala jsem se o fenu s rakovinou, která poslední dny pila jen trochu vody ze lžičky.
Ani jeden z nich před smrtí nevypadal tak, jak Solo!

Zapřáhnout k smrti vyhublého, nemocného a sedřeného psa a pak ho nechat venku svému osudu dokáže jen ...... (asi by mě nesmázli).

A okecávat to a omlouvat, dokáže jen to ...... a jemu podobní .....

Nazdar!

rcv

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #331 kdy: 04 Únor, 2010, 22:04 »
P.S.
Mělo být napsáno, "asi by mě smázli". To kdybych toho člověka a jemu podobné přiléhavě pojmenovala.

Houba 1

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #332 kdy: 05 Únor, 2010, 11:18 »
Zdravím všechny.Dnes u mě byla poslední kontrola krajské veterinární správy a odboru životního prostředí.Z jejich hlediska se tato causa uzavírá pro nedostatek důvodů k jejímu pokračování.Původně zjištěné nedostatky jsem v co možná nejkratším termínu napravil,odstranil či minimalizoval.Nyní čekám na jednání Přestupkové komise,ke kterému budu přizván abych se k celé věci vyjádřil a kde mi sdělí rozhodnutí o trestu za Sola a Čerta. Co jsem si nadrobil,hodlám si i sníst.Závěrem děkuji lidem kteří mi v této nepříjemné věci pomohli svými názory a zkušenostmi vše v dobré obrátit.Tímto se zde loučím.

                                                                                                                             Radek Heller


vzkazy pro: tchor- po přečtení tvého příspěvku jsem tu atrofii konzultoval s mým zvěrolékařem. V žádném případě tím mí psi netrpí.

        vzkaz proJ.
pejskař
návštěva
občan
návštěvník
K.
Petr
Houba 1
Týna
vašek
M.
Václa    
karel
Marta
psv :    Houbo,Hubko,Houbičko ty kluku jeden multischizofrenická. Dej se konečně do kupy a přestaň se schovávat za 15 identit. Dej si dohromady jednu za kterou se nebudeš muset stydět. Mě tvé chování opět nepřekvapilo. Jsi největší trdlo co sem viděl v životě. Udělej si v létě stánek s trdelníky. Přijdeš do styku s lidmi a třeba ti to pomůže. Protože ono být pořád sám není dobrý. Víš o čem mluvím .  


pro případné zájemce o zbylé 3 psy je zde tel.č.: +420721109134  

Tak Radánku - jediný moje jmého je Houba 1 (a to jenom proto, že se nemůžu přihlásit jako Houba, protože jsem bohužel zapomněl svoje přihlašovací heslo) - toť k tomu. To, že sleduji tuhle diskuzi je pravda a měl jsem kolikrát co dělat abych nepřispěl. To že to umíš s pusou už všichni dávno víme a to že jsi ve vztahu ke psům čuně vím taky - a nejen já. Za to kde se teď nacházíš si můžeš jenom sám a to myslím globálně - nejen co se psů týče. A to, že jsem sám - nejsem - jenom se straním takových lidí - rádoby musherů jako jsi ty. Mám totiž o tomto sportu jiné představy. Nic víc ti psát nebudu - nestojíš mi za to. Snad jen info pro všechny ostatní - lžeš tak dobře, že tomu pak sám i věříš. Pro mě jsi vždycky byl lhář a "vejtaha" a vždycky tím i budeš.
Houba (Petr Hubka)

Václav.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #333 kdy: 05 Únor, 2010, 11:58 »
> Předmět: Fwd: Fw: Klenčí: Na vychrtlé psy se lidé nemohli dívat
>

http://domazlicky.denik.cz/zpravy_region/na-vychrtle-psy-se-lide-nemohli-divat20100126.html#mm

lucia

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #334 kdy: 05 Únor, 2010, 22:49 »
tedy vážení, mě vyfocení psíci také přišli strašní - solo, apod. jenže poté jsem 14 dní řešila s veterináři, proč mi už tak hubený pes hubne - v zátěži zhubl tak, že mu trčí páteř. žebra z něj lezou, má nedostatečnost slinivky, což nyní už víme a krmíme ho enzymy na stravování bílkovin, doufám, že když víme, co to je, tak zase přibere.. psa ale normálně denně zapřahám! z prostého důvodu - dere se do auta, dere se na pláně, nedočkavě se dere do postroje, běžet prostě chce. poslední týden jen vynecháváme kopec na začátku tratě..není tedy do saní, děláme se 2 psy skioring, jen pro to souzení situace člověka, kterého neznáme. na mě též lidé koukají, co mě to tahá a že je chudinka. zejména se na mě škaredě koukají chytří pejskaři, když vidí dva mladé psy, jeden krásný, druhý vychrtlý na kost. také mě soudí /posledně ve zverimexu/ a neptají se. krmné dávky dostával jak pro slona, i když už jsem šla na veterinu, tak to také zkoušeli ještě týden jinak, než rozborem krve..  nechci se toho pána zastávat, neznám ho, dalšího psa si vzít nemohu, již tento je nalezenec a dost mi vlezl do rozpočtu.. jen postřeh k zamyšlení

ktn

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #335 kdy: 06 Únor, 2010, 14:55 »
lucio,takhle vypadá i ten tvůj pejsek snad?????

Martine, zdá se ti i tento pes 100% v pořádku (není to Solo) ?

[/quote]


to je ten pejsek? hrůza
[/quote]

jak se tedy zastanete těch psů??? a co uděláte aby se to neopakovalo? když to projde jednomu tak pak to může procházet vše dalším
[/quote]



> Datum: 26.01.2010 19:50
> Předmět: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: Fwd: odpolední TN 24.1.2010 - Beník
>
O Beníkovi hned druhá reportáž (cca 1,5 minuty od začátku):
> Předmět: odpolední TN 24.1.2010
>
http://archiv.nova.cz/multimedia/odpoledni-noviny-24-1-2010.html?s=0
[/quote]

scot

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #336 kdy: 06 Únor, 2010, 16:33 »
Lucko,ale ty na své psy nepříčetně NEřveš až z tebe mají panický strach,NEkopeš do nich a NEbiješ je pěstmi,NEtrápíš je hlady a žížní,NEnecháváš je v největších mrazech v nezateplených a děravých boudách bez veterinární péče,NEnenecháš psa,který nemůže či je nemocný někde uvázaného samotného v největších mrazech na pospas,NEsvádíš zbídačený stav na mrazy a na to že nechtějí žrát.Nebo snad ano?Tohle všechno říkají místní v TV reportáži,v novinách a i na těchto stránkách nebo i jinde.Té paní Jitce můžete i zavolat, dala sem svoje číslo.My můžeme soudit jen podle toho co slyšíme,čteme a vidíme v TV.Ale místní v tom žijí a toho „mushera“ znají a asi tedy ví co je zač.Já jen doufám,že se tenhle donebevolající případ pořádně vyšetří a psům se pomůže.Když ne v takto jasném případě,tak to bude zpráva pro všechny lidi,že týrání psů a jednání s nima jako s věcí je normální.A udělá to hodně špatný obrázek všem pejskařům.A to chceme?Já teda NE!

mija

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #337 kdy: 06 Únor, 2010, 18:25 »
Přesně tak.Však i starosta tam sám říká, že na neutěšený stav psů upozorňovali již několikrát KVS. Tak jsem jim napsala doporučený líbesbrív a ejhle hned mi volalali osobně z KVS na mobil !! Měli jsme pěkně dlouhý a zajímavý rozhovor. I přes to, že byli upozorňováni dlouhou dobu, tak nikdo z nich nezvedl zadek, aby jednali. Stačilo pohrozit stížností jejich nadřízeným a to je najednou zajímalo...jako by ožili. Pan Heller ať lže a maže med kolem huby všem dál, rozhodně tento případ nenechám usnout na vavřínech. Lidem jako je on, nepatří do ruky žádný živý tvor. A všem, kdo se zastávají takového člověka vzkazuju jen jedno : co svědomí  ??? Tyto debaty jsou opravdu o ničem, stačí se podívat na fotografie Hellerových psů a nepotřebuje to absolutně žádný komentář.

lucia

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #338 kdy: 06 Únor, 2010, 20:23 »
koppla jsem párkrát, řvu často - máme potíž s tím nalezencem s našima kočkama.. ale nebiju je, to je pravda.. bohužel blondy vypadal teďka 2.týden téměř takto, akorát kyčle měl méně vyhřezlé. samozřejmě, pokud je takto vypadajících psů více, tak těžko svádět všecko u všech těch psů na slinivku, jen jsem nechtěla soudit, protože jsem se do té kritiky dostala celkem hodně nevinně taky. naopak mi ještě chvíli trvalo, než jsem zjistila, že mi nějací dobráci psy přikmují na zahradě přes plot jakýmasi hnusama a to zrovna jemu taky dobře neudělalo. blondymu jsem se bývalého majitele snažila najít měsíc - psa jsem hodlala vrátit jen v případě bezpečného zjištění, že ten majitel není ten, kdo ho evidentně bil. teď jsem se začala bát, zda jsem ho spíš neukradla, když ta slinivka..ale dva měsíce jsem odbourávala panické lekání v případě zvednuté ruky a hlasu a prostě ho už nedám. pokud jsou skutečné důkazy o týrání jeho psů, je to nutné řešit. já žádný důkaz nemám, pána ani prostředí neznám a ač mi je to líto, tak 2. chuděrku si teď domů vzít nemohu. jen sjem chtěla poukázat, že těžko soudit těm, kdož ho jakož i já neznají. a moc fandím těm, kdo znají pravdu, psy, pána a mají důkazy a budou řešit, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost a pejskům se dařilo lépe.

pospa

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #339 kdy: 07 Únor, 2010, 12:41 »
také je zajímavé že jednoho nepotrestají a druhého zato že po startu srovnává psa po směru kam má běžet tak potrestají podle fotky a zakážou mu starty na závodech.pokud někdo neví vo co de tak se jedná o loni závodu na Cakově a jedno spřežení samojedu

Offline Stoky

  • **
  • Příspěvků: 89
  • Karma: +14/-7
    • Chovatelské potřeby
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #340 kdy: 07 Únor, 2010, 18:48 »
To:pospa

Pokud se cítíte něčím dotčen, tak si přečtěte řády a směrnice na první straně tohoto webu.
Jestli ani z těchto textů nepochopíte rozhodnutí STK v jednotlivých případech a nevidíte rozdíl,
doporučuji Vám se tím dále nezabývat  ;D

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #341 kdy: 07 Únor, 2010, 22:36 »
Já to možná ještě zjednodušším, když se něco takového stane na závodech, tak je to prostě a i logicky něco jiného než to co se děje u někoho doma.

Kdyby někdo chtěl se psy v takovém stavu někde jako musher startovat, zcela určitě by nejen nemohl, ale asi by si vykoledoval podobné zákroky a opatření.

Na zakročení proti tomu to co kdo provádí doma, respektive v soukromí jsou tu jiné instituce, tedy policie, veterinární správa atd... Tedy pokud se bavíme o oficiální postupech, jak toto řešit.

Ono se to krásně líbivě populisticky vykřikuje jak někomu "zakroutit krkem", nebo jak radikálně "zatnout tipec", ale takové vykřikování nic nikdy samo o sobě neřeší....

Jak se to začne takhle mediálně propírat, je objektivita bůh ví kde a soud lidu si žádá rychlý a nejlépe exemplární trest, jenže tak to nejde řešit. Nakopáním do pr... se žádné vážné problémy nevyřešily, snad jen rvačky v hospodě.

Takže doufejme že se to na místě samém podaří vyřešit co možná nejlépe hlavně pro ty pejsany, ať už je pravda jakákoli.


pospa

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #342 kdy: 08 Únor, 2010, 13:25 »
ahoj Martine
Na Cakově jsem u to byl a šlo oto že jen narovnal psa spět po směru jízdy jak to udělá každej z nás když mu pesani pujdou spět a udělala se s toho aféra podle fotky lidima kteří tam ani nebyli ;)

vencl

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #343 kdy: 18 Únor, 2010, 15:30 »
tak jsem se konečně podíval i na ty druhé zprávy.tady je odkaz a začíná to asi po pátnácti minutách.chudáci psi.Jak to teď vypadá s těma všema pejskama?Víte někdo něco?
http://archiv.nova.cz/multimedia/odpoledni-noviny-31-1-2010.html?s=0

jitka

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #344 kdy: 19 Únor, 2010, 00:12 »
Ahojky. Vsech 10 psu, kterych se Heller vzdal uz je od nej pryc. V utery jsem vezla posledni dva  hafany. Tito psi se uz maji o poznani lepe. Zbylych 10 psu si smi ponechat, ale ti jsou ted uz v dobre forme. Bohuzel za to jak se k nim bude chovat nadale, nemohu dat ruce do ohne. Snad se poucil. Dekuji vsem, kteri prispeli na ucet nejakou financni castkou. Moc nam to pomohlo! Tri pejsci jeste cekaji na panicky, pokud nekdo bude mit zajem, at se mi ozve na 721109134. Diky moc Jitka Polackova