Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Anketa - Náhradní termín MR 27.-28.2.2016 - kam se chystáte?

Diskuzní fórum > Závody

Anketa - Náhradní termín MR 27.-28.2.2016 - kam se chystáte?

(1/4) > >>

HelaL:
STK musí rozhodnout co s MR ve sprintu a MU.
viz předchozí vlákno

Adepti

Bystřec, Haidmuhle, Zuberec. ..teoreticky Č. Kanada pro MU


Protože nemáme přehled o tom kdo kam jede, vyhlašuju na 24 hod anketu kdo se kam chystá. Cílem je nominovat místo, kde aspoň někdo bude :)  Předpokládám že medailových lovců je minimum a že každý už je víceméně rozhodnut, kam pojede a kam určitě nepojede.

Protože v klasické anketě není vidět kdo jak hlasuje, prosím sem napište kdo, kam jaký tým.. díky.  (Anketa bude vyhodnoce zítra, 12.2. ve 14 hod)

HelaL:
Levíččci Zuberec 3 týmy (A, A , A nebo B) .. je tam levněnší pivo a jsou tam kamarádi :D :D ..což jsou zcela neobjektivní důvody pro MR

MaUr:
Pustevny v Beskydech..... :o   No hlavně tam, kde bude sníh. A má-li to být MR, tak ať je to důstojné místo, což si MR zaslouží. Bojím se, že v Zuberci sníh nebude. Jeseníky, tam mám osobně obavu o organizaci a hlavně dle info na webu, to tam je pouze na staré lyže. Mísečky-jsou brzo a ten profil fakt nic pro mě  :D, Polsko - proč ne, ale je to daleko a s otazníkem. V téhle sněžné bídě mi vychází nejlépe Haidmühle.

Czech Racing Kennel:
Spíš Haidmühle, je tam MD12 nebo spíš zvažuju SPU. Každopádně na Zuberci krom levnějšího piva není ani jedna z těchto ktg :-(

Jana Z.:
Já jen pořád nechápu, proč je problém udělat MČR v kat. C na Mísečkách, kde momentálně je sníh a pořadatel s tím nemá problém. Nevím, asi bych měla zájem spíš podpořit české pořadatele než zahraniční, nehledě na to, že tento termín je zase o týden dýl a při letošní zimě, bych se trochu obávala, že nebude sníh.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi