Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování za Běleč

Diskuzní fórum > Závody

Poděkování za Běleč

(1/3) > >>

Panda Team:
Díky Metujákům za tradičně výborné závody, bylo to skvělé po sportovní i společenské stránce:-)

Hanaka:
Tak i já se jako nedělní čumílek k poděkování přidávám.Jirka a jeho asistentka skvělí při komentování, k tomu není co dodatPostrádala jsem na startu Lenku Bahulíkovou, co se přihodilo? V sobotu jela... A samozřejmě také Michala Merhauta.Jelikož jsme v sobotu byli na lyžích, tak mě information chybí.Výborný výkon Dušana Erbse obdivuji a sámo i jeho skvělého Artuše.Tak zase za rok...Jo,ještě zvláštní děkas samojeďákům za to, že se jim podařilo rozjet. Já to moc dobře vím, když se nechce...

Vaclavka a Faty:
Děkujeme za dobře zorganizovaný závod a těšíme se na další ročník  :)

ježura:
Kolečko se polámalo :( A nebylo žádný vozidlo k zapůjčení. Tak jsme svoje krásný poslední místo museli nechat druhejm >:( A tak pěkně jsme to měli rozjetý ;D

Hrobníci:
...i Hrobníci děkují za bezva závod a nejlepší rockotéku ve střední Evropě-to se jen tak nevidí, to se musí zažít.
Jelikož bylo blbé světlo, tak jen pár foteček na http://hrobnice.rajce.idnes.cz/Hradecky_mid_11-2008/

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi