Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Licence

Diskuzní fórum > Závody

Licence

(1/4) > >>

Šimon:
Ahoj vespolek,
seznam licencí je opět aktuální - http://bit.ly/12WwNIA. Nezapomeňte, že poslední aktualizace proběhne o tomto víkendu, čímž skončí možnost aktivovat licenci pro MR v Bělči!
Jinak díky všem, kteří uvádějí své jméno a DID, velmi nám to usnadňuje práci.


Jarda Hanuš:
Šimone udělej prosím pak ještě jednu aktualizaci v úterý dnes mě volá opět spousta zmatených lidiček :))))))))). Dík Jarda

Kotec:
Mám dotaz. Jako žadatel o novou licenci (tedy jako musher - začátečník :)), když se to nestihne zadministrovat do soboty (tedy do zítřka :)), je ještě šance dostat se na zimní závody? O MR na suchu mi stejně moc nejde, stejně bych tam "bojoval" o poslední příčku, tak když tak dorazím jen na čumendu, ale Abertamy (dá-li prašan) bych už rád zkusil. Jde mi o to, že snad by měl být test u Hely Levíčkové, peníze jsem taky posílal, ale nějak jsem už nedostal žádnou reakci, jestli je vše OK... Takže bude někdo řešit nové licence ještě dodatečně, sím sím?

Jarda Hanuš:
to Kotec
Čísla licencí nebude mít více lidí Helenu ted zavaluje spousta testů pokud jsi test Heleně odeslal počítej že máš licenci hotovou .
Důležitá je aktivace ve svazu. Viz článek na str mushing.cz. Pak můžeš v Bělči klidně startovat .
Ještě jedna poznámka -aktivace licence není výmysl MC Metuje(jak si mnozí myslí),ale asociace sled dog sportů. My hrajem jen roli nedobrovolných výběrčích daní.

danhakl:
Bez licence muzu startovat v Belci o dve kila draz? Nebo nemuzu startovat vubec?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi