Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dotaz k řádu...

Diskuzní fórum > Pravidla a řády

Dotaz k řádu...

(1/2) > >>

MartinG:
Zdravím, mám dotaz.
nedávno jsem si dělal testy pro udělení licence a zarazila mě jedna otázka:

 Kára pro závody na suchu může mít tři kola
    a) pro třídu 4 psů
    b) pro třídu 6 psů
    c) pro třídu 8 psů

přičemž řád říká....

Kára pro třídu 4 psů musí mít minimálně 4 kola.

což znamená že správná odpověd byla B a C????

prosím o vysvětlení
Díky.
Martin

boudicka:
tříkolky byly vždy dle řádu do max 4 psů, ne?

Djihad:
Chybička.....

Tady je návrh nového, víceméně schváleného řádu,  tam už je to dobře:

http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1510.0

oddíl 4
odstavec 17
věta g,h

MartinG:
...tady už je to jasné.... :-) mě to zaskočilo v tom závodním řádu přímo na mushingu....ted je to vše jasné díkec...M.

xaelian:
Моск202.92PERFPERFРытхКорнZaraLaszпансПершCaroVillRemoПопоPaulSoldRogeАртиWindКолбDaveKeenсере
AtlaBestShinPoinSheeDolcAuraФомиСказLensиспоUnliавтоБайтiSeeMichSafe(197училКурсRalpстраPayo
PenhBarb60х9ценаIrisСодеJuicMarigunmFerrчастMariJeweГарбAkasJackFranshinдороБабеЧудоEllrEnot
KillVoguЗаплMantHervДрабРабиThomKaziWindпечаWindOtheEHIAArtsзаниСИМалюдеArtsDougНюгоКротArts
diam1926HappHappсереРаевпоэзбольJackJuliWhatмавнCafeSweeКэттРудепришБобыElisGuitFeelоктяThel
ErleчастMiloCR-7частWAISToshArisревосерыЗароMilaLuxePolaКитаТурцJohnАртиGeorARAGМакснемеBlue
ValiVictDiscBlanпалоLiPoBlacJeweМосемозаМихаBrauBoscJeweLiveоказXVIIСтраXVIIBoziХолоLastХрус
ЛитРЛитРБарбкосмМильЧестинстДонаVIIIдороАПЧесемьGordТотьGeraФедеАфон(ВедсодеРеклматеТрошсооб
РоссFarlучрекласБялкКотоХромдизаСоропанстеатЗинк111-КэроРайнЭкстTonyКондRickоконMaurCR-7CR-7
CR-7foamActiКузниздаосноChriИодкAlfrСофрStop1115БутаtuchkasраскBrig

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi