Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Fotosoutěž s HUSKY :)

Autor Téma: Fotosoutěž s HUSKY :)  (Přečteno 10432 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Fotosoutěž s HUSKY :)
« kdy: 19 Červen, 2009, 12:20 »
Siberian Husky Klub CR vyhlasuje prvni rocnik fotosouteze Zivot s husky, sponzorovane firmou HUSKY. Vice zde: http://www.siberianhuskyklub.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=7
Tak se tesime na fotecky :)! Katka Kurakova

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #1 kdy: 03 Srpen, 2009, 13:51 »
Zbývá posledních 14 dní do konce fotosoutěže :). Fotek přišla spousta, ale závodních je v nich pomálu...

Offline TomH - www.rebelsport.cz

  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Karma: +14/-0
    • Kennel T.H.
    • E-mail
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #2 kdy: 03 Srpen, 2009, 16:02 »
Zbývá posledních 14 dní do konce fotosoutěže :). Fotek přišla spousta, ale závodních je v nich pomálu...
asi je málo členů... (První 3 nejlepší fotografie ČLENŮ SHK CR budou oceněny kvalitními batohy věnovanými firmou HUSKY.)
Tom H. / www.rebelsport.cz / ENVY EXTREME TEAM / Ostrava !!!

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #3 kdy: 03 Srpen, 2009, 16:47 »
Ano a prvnich 12 bez ohledu na clenstvi dostane kalendar  ;). Siberian husky klub bude letos udelovat pohary na zavodech i vystavne nejuspesnejsimu SH bez ohledu na clenstvi, protoze to je o psech a ne o clenstvi. Fotky samozrejme taky nejsou o clenstvi, ale u nich to neni tak zasadni a prislo mi fer :), aby clenstvi konecne prineslo taky nejakou vyhodu, krome casopisu. Takze nyni to bude moznost vyhrat prima cenu, zdarma inzerce stenat a krycich psu na hlavnim panelu, na podzim kalendar levnejsi pro cleny, pristi rok treba nizsi startovne apod. :).  Plnoletych clenu citame k dnesnimu dni 35 :). Zdravi Katka Kurakova
« Poslední změna: 03 Srpen, 2009, 17:17 od kavej »

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #4 kdy: 03 Srpen, 2009, 23:56 »
Katko, máte dobrého sponzora, važte si ho :)
(3 batohy pro 35 lidí :))))

Myslím že pro nečleny není motivace k účasti příliš silná - jen pro čest a slávu (a případně kalendář) poskytnout práva k využití fotografií nejen v kalendáři ale i k marketingovým účelům... (obvykle firmy autorům za tato práva něco zaplatí :)

Za sebe - nějaké fotky ze závodů vám zkusím vybrat, ale z principu se mi ty podmínky zdají velmi diskriminující  (i když konkrétně batoh nepotřebuji :)) a vrhá to z mého pohledu nepříznivý dojem na celou soutěž ... představ si extrém, že první místa vyhrají nečleni a vy budete rozdělovat bágly třeba na 8., 9., 15. místo :)))

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #5 kdy: 04 Srpen, 2009, 09:02 »
Helo, vim, ze pro necleny nejsou podminky zas az tak zajimave a hodne jsem to zvazovala. Vsech negativ, ktera zminujes jsem si vedoma... Ale jak jsem psala, tam kde je to dulezite (zavody, vystavy), jsou oceneni bez ohledu na clenstvi. A vedlejsim efektem fotosouteze melo byt i zviditelneni klubu, coz se snad podarilo  ;), i kdyz to necleni nemusi vnimat pozitivne. 
poskytnout práva k využití fotografií nejen v kalendáři ale i k marketingovým účelům... (obvykle firmy autorům za tato práva něco zaplatí :)
K tem marketingovym ucelum - vyminila jsem si, ze se firma Husky napred na autora obrati, zda mohou fotku pouzit a je jen na autorovi fotky, jake si pak urci podminky  ;).

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #6 kdy: 04 Srpen, 2009, 09:40 »
OK, Katko, nic ve zlým :)
Odpusť, pro mě jako pro člověka z otevřených je to naprosto nepochopitelné. Chápu že chcete fotky svého plemene, je to nádherné plemeno a když se jejich fotka povede, mám taky radost (jako mám radost i když se povede vyfotit nějakého vořecha, který sice nevyhrál, ale má se svým pánečkem Vztah...)

Asi už příliš dlouho přemýšlím v rámci mantinelů, které by měly být stejné pro všechny účastníky :)
Buď uzavřená soutěž pro členy, nebo otevřená s rovnými podmínkami (je jedno jakými - třeba bez těch batohů :)).
Nemám právo radit, ale myslím si že do budoucna je lepší držet mantinely oddělené. Co má být v klubu ať je v klubu (to je Vaše logické právo) a co je otevřené, ať je otevřené pro všechny.
(Osobně by mi jako organizátorovi případný trapas za to nestál - kdyby vyhráli nečleni)

Odpusť můj názor, vážím si Vás a toto mě zamrzelo.
 
P.S.
Teď vám fakt budu muset poslat hromadu fotek  :D :D :D

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #7 kdy: 04 Srpen, 2009, 12:58 »
Helo, moc dekuju :). Katka

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #9 kdy: 10 Září, 2009, 17:16 »


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58017
  • Karma: +0/-0
Re:Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #11 kdy: 03 Listopad, 2023, 20:55 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58017
  • Karma: +0/-0
Re:Fotosoutěž s HUSKY :)
« Odpověď #13 kdy: 04 Únor, 2024, 15:10 »
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting