Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Německý ohař - nabízím

Diskuzní fórum > Inzeráty

Německý ohař - nabízím

(1/4) > >>

Petr:
Nabízím psa Německého drátosrstého ohaře, stáří 2,5 roku s průkazem původu. Pes je běhavý ovladatelný ve velice dobré kondici. OK ve smečce. Dobrému člověku za 20kg prémiového krmiva. Důvod prodeje - nemám pro psa využití.
kontakt: 00420 731 159 205, mail: tedydog@centrum.cz

Tobi:
Samozrejme krasovi preju, aby se mel u nekoho dobre a je jiste dobre, ho nabidnout.
Presto ze zpusobu, jakym ho PRODAVAS je mi zle!
Touto formulaci inzeratu se prodava max.tak vrak motorky!
Tobi

HelaL:

--- Citace: Tobi  20 Září, 2012, 12:12 ---Samozrejme krasovi preju, aby se mel u nekoho dobre a je jiste dobre, ho nabidnout.
Presto ze zpusobu, jakym ho PRODAVAS je mi zle! ...

--- Konce citace ---

Tobi - dovol otázku - Už dloho vnímám, že se někteří lidé bojí inzerovat psy na mushingu (aby je někdo nevláčel kanálama bo to nemaj zapotřebí)... Myslíš že je to dobře? (jako ku prospěchu těch psů?)

petr - inzerát jde zamknout, pokud nechceš diskutovat

Já tak nějak cítím povinnost "bojovat" :) za práva lidí o inzerci psů (i tady), myslím si že snaha hledat řešení je lepší než uvázání psa u smetiště...
(hmm.minule jsem dostala tunu špatné karmy asi za názory kolem toho smetiště, tak jsem zvědavá teď  ;))

MaUr:
Ano Heli souhlasím s tebou, že tady na mushingu mají lidi obavy inzerovat prodej psů a hlavně souhlasím, že je to k neprospěchu těch hafanů. Ale v tomto případě se Tobimu nedivím, protože nabízet psa za pytel granulí je hnus!!!! Proč ten člověk toho psa nedaruje pouze do dobrých rukou?? Nebo za symbolickou cenu?? Myslím, že Tobimu a mě taky vadí ta formulace "za pytel granulí". Stačilo to napsat jen trochu jinak. Do této situace se může dostat kdokoliv z nás.

P.S. Vzpomeň si jak tady inzeroval prodej psa pro některé tolik neoblíbený diskutující Mivo. Tenkrát i když Miva mnoho lidí nemusí pro jeho upřímnost a protože co má na jazyku řekne, tak jeho inzerát nekritizoval jediný člověk!!!! A to jen proto, že ta nabídka byla napsaná opravdu s citem a dobře. Připomínám, že jeho pes se v současnosti má bombasticky skvěle.

Tobi_as:
Helo, myslim, ze jsem to napsal dostatecne srozumitelne uz v predchozi zprave. A na tvou otazku jsem uz v ni odpovedel. T.

...krasovi... =  kraťasovi

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi