Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Postroj GUARD x SLED

Autor Téma: Postroj GUARD x SLED  (Přečteno 22660 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vojta s Bertou

  • *
  • Příspěvků: 21
  • Karma: +0/-5
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #15 kdy: 10 Březen, 2008, 21:19 »
Peggyna: guard od Manmatu mám taky a pokud horní podélný popruh sjíždí, zkus  prošít režnou nití  zadní popruh co je kolem hrudníku se spodním i horním podélným. Chce to kleště, je to blbá práce, ale za 10 minut hotovo, jen zlomíš asi 3 jehly než se to naučíš. Používáme to a postroj drží krásně. Samozřejmě před sešitím vyrovnat, aby to bylo symetrický... Vojta

Offline Peggyna

  • *
  • Příspěvků: 4
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #16 kdy: 11 Březen, 2008, 19:26 »
Mám rhodéského ridgebacka. Natvrdo přišít to můžu zkusit, měla jsem to zatím chycený pár stehama, pak jsem ho půjčila jinému psovi, musela to rozpárat a teď to zase zašitý nemám. Tenhle postroj už nechám být, je mu stejně větší. Právě chci koupit nový, ale jak to tak vidím stejně skončíme u guardu :-\

Martin U.

  • Host
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #17 kdy: 15 Březen, 2008, 08:44 »
Běhám a jezdím také s Ridgebackem a mám postroj od ZERO DC s názvem: 2208 Postroj podšitý COLORADO-MAX s kterým jsem zatím maximálně spokojený. Psa neodírá a vypadá to dle mého laického oka, že tažná síla je dobře rozpoložená. Zkrátka pes si zatím  neztěžoval.  :)

Offline Zuza+maliny

  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #18 kdy: 21 Březen, 2008, 13:10 »
ahoj my mame maliny tahaji a mame na kolobku manmat.velikost se musim kouknout na postroj.maji sled a je to super neodira dobre jim sedi.

tix0575

  • Host
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #19 kdy: 26 Březen, 2008, 21:34 »
Běhám a jezdím také s Ridgebackem a mám postroj od ZERO DC s názvem: 2208 Postroj podšitý COLORADO-MAX s kterým jsem zatím maximálně spokojený. Psa neodírá a vypadá to dle mého laického oka, že tažná síla je dobře rozpoložená. Zkrátka pes si zatím  neztěžoval.  :)

ahoj..a copak pořídíš mladé za parádu?? Tu si budeš hýčkat v bavlnce?? zdraví tě krkonošští dodrbani  ;)

Offline Dan

  • ***
  • Příspěvků: 140
  • Karma: +10/-11
    • aljassky sen
    • E-mail
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #20 kdy: 29 Březen, 2008, 19:22 »
Také přispěji do tohohle tématu.Bude se to zdát divné ale u chlupatých malamutu nejsou problémy s postroji.Dlouho používám postoje od Manmatu a jsem s nimy velmi spokojen.Letos jsem trénoval pět malamutu.Při stejné zátěži a stejných tréningových dávkách se u jedné feny objevily odřeniny z venkovní strany postroje.
Problem by nenastal kdyby se to nezhoršovalo a nebylo to v polovině unora.Normálně by se jezdilo na sněhu a řekl bych že tomu dost pomohlo i to po...počasí.U jiných psu žádné problémy.Jenže jak jsem již několikrát vyzkoušel tak bez tehle feny mam fychlost šneka.Nepomohlo ani zvolit jinou velikost postroje.
Rozhodl jsem se proto pro zcela jiný typ postroje a to je Faster od ZeroDC.Při pokračováni v tréningu se oděrky zahojily a přestaly tím problémy.Mužu tedy doporučit nejen pro ohaře a jim podobné méně osrstěné typy tak pro chlupaté.
Postroj nejen dobře sedí,ale i dobře funguje.Ušijou ho na míru a co navíc jde to docela rychle a bez problému.

Martinu

  • Host
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #21 kdy: 02 Duben, 2008, 17:25 »
4 Tix0575: Hoj.  ;) Mladé až doroste určitě pořídím Faster od Zero DC. Koho znám a má ho, tak je spokojený. Teď používáme podšitý postroj od Zera, který jsem vyhrál na běhu v Běláku. Zatím nám vyhovuje. To víš Meggie pořád roste a kdybych ji chtěl pořád kupovat postroj, který ji padne jako ulitý, tak jich musím mít hafo. Na ty začátky bohatě stačí. A ty dáš mlaďochovi jaký??

johan

  • Host
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #22 kdy: 09 Duben, 2008, 21:30 »
Když čtu názory některých pisatelů, tak začínám pochybovat, zda jsou vůbec musheři. Zeptat se je normální, ale kdo vám nabízí postroj pouze podle velikosti krku? Na něco takového přistoupíte? Zamyslete se na tím, co vyžadujete od oděvu vy když se oblékáte. A postroj Guard je pro zajímavost na celémzápadním trhu označován jako Turen geschir. To snad hovoří samo za sebe. Nenechte si tady rvát do hlavy nesmysly. Podívejte se z boku na psa, jak se na něm tento postroj kroutí a jak jak na psa působí tažná síla nemusíte již víckrát přemýšlet. Tento krátký postroj ano, ale pouze pro psa s chodcem.

sarka

  • Host
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #23 kdy: 10 Duben, 2008, 08:06 »
Pro Johana, zeptam se ted uplne mimo misu, kde jsi prisel k tomu jmenu?Takhle rikame nasi jedne haskouni fence, ale mluvime o ni jako o tom Johanovi. :-X,obcas se nedko divi, ze ten Johan je fenka..

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #24 kdy: 13 Duben, 2008, 20:56 »
Johane mrkni prosím na http://www.manmat.cz/index.php/products/index/2/1, hlavně na tabulku velikostí a potom na položku č.5 "Postroj LONG DISTANCE"  ;)

Offline jamas

  • *
  • Příspěvků: 7
  • Karma: +0/-0
    • Pit Bull's web
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #25 kdy: 10 Červenec, 2008, 18:31 »
Ahoj, máte někdo zkušenost s postrojem od ManMatu Merhi Long? http://www.manmat.cz/data/gallery/89.jpg
A druhý dotaz - kde pořizuje postroje na weight pulling?

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #26 kdy: 11 Červenec, 2008, 08:58 »
Ahoj, máte někdo zkušenost s postrojem od ManMatu Merhi Long? http://www.manmat.cz/data/gallery/89.jpg
A druhý dotaz - kde pořizuje postroje na weight pulling?

Ano, mam.  Nedoporucuji.:(((
Pes se odiral v podbrisku.:(((

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58095
  • Karma: +0/-0

Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58095
  • Karma: +0/-0
Re:Postroj GUARD x SLED
« Odpověď #28 kdy: 03 Listopad, 2023, 00:09 »
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт