Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194013 krát)

0 uživatelů a 17 Hostů prohlíží toto téma.

Cigi

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #255 kdy: 01 Únor, 2010, 09:28 »
ahoj evo - tip je spravny. nicmene, pokud nebudou volni tito pejsci, tak bereme jakekoli dalsi. z meho pohledu jsou naprosto uzasni vsichni :-)
Mám jednu záhadu, když jste tady psala výše tento příspěvek, proč jste odvezla fenku č.1, navzdory tomu, že již byla zamluvená a to člověkem, který u této kauzy byl od začátku, má s těmito psi zkušenosti a byl s pí. Jitkou domluvený. Nechápu jednání Vaše ani pí Jitky. Z mého pohledu  mi to přijde drobátko sobecké. >:(
Já nevím, ale chápu, ža když jeli z Moravy pro dvě fenky (jak bylo psáno někde dřív, psy bohužel nelze), tak prostě vzali z toho koncentráku dvě volné fenky, víc jich k adopci nebylo, když si to Heller zase najednou s tou jednou rozmyslel. Myslím, že v tomto případě je nutné jednat hned a ne zamlouvat. Ale jedno vím jistě. Heller a jeho příznivci se nad touto diskuzí musí tetelit blahem, jak se zachránci ještě ve finále budou o psy hádat :-(
Jinak před všemi kdo v této situaci pomáhají smekám a doufám, že to bude celé dotaženo ku prospěchu psů. Posílám alespoň nějakou kačku.

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #256 kdy: 01 Únor, 2010, 09:36 »
Hele já se o fenku rozhodně nehandrkuju, psů kteří potřebují pomoc je dost a o tom nepotřebuju kafrat na netu, případně zda pomáhám a jak. Jenom jsem zmínila, že mě lehce mrzí způsob, jakým jsem se to dozvěděla. Das ist alles!!!

Clara

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #257 kdy: 01 Únor, 2010, 09:39 »
Hellerovi nepřísluší si něco rozmejšlet. Měli mu psy zabavit všechny...
to se počká půl roku nebo rok, až vyhubnou ty zbylí ?
ta naše blbá česká bezzubá justice a úřady... :-[

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #258 kdy: 01 Únor, 2010, 09:48 »
to elina: kdybyste fenku mela korektne zamluvenou, tzn. ze byste pani Jitce potvrdila, ze si ji vezmete, tak ji jiste nedala nam a ja bych si ji neodvezla. Nemam ani tuchu o Vasich domluvach - my si prijeli pro fenky, ktere byly volne. Tot vse.  Diskuze se na muj vkus nechutne zvrhava, tudiz se jiz nijak zapojovat nebudu.

Kadet

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #259 kdy: 01 Únor, 2010, 09:58 »
Pro Claru - Heller není první ani poslední - tato kauza je zmedializovaná, takových lidí a jejich psů jsou ale stovky:-( úřady nikdy nic nezmohly a nezmůžou... už od pravěku na lidi platilo jedno - řezat, řezat, řezat...

Offline jazzinka

  • *
  • Příspěvků: 5
  • Karma: +1/-1
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #260 kdy: 01 Únor, 2010, 10:29 »
to Olina:
Nemam ani tuchu o Vasich domluvach - my si prijeli pro fenky, ktere byly volne - na zamluvení fenky  jsem Vás zde upozornila a Vy jste odpověděla, že si klidně vezmete jiného psa...

Pokud vím, fenka byla zcela standardně zamluvená, paní Poláčková věděla, proč si Elina jiného psa vzít nemůže i proč si jí chce vyzvednout až po neděli (pokud by v tom byl problém, jistě by si pro ni Elina byla schopná dojet, ale podle údajů zde i na webu útulku měli být všichni psi předáni novým majitelům hromadně) a byly domluveny, že paní Poláčková v neděli (včera) zavolá.

No nic, stalo se, akorát je škoda, že fenka, která mohla být již doma, se jen přesunula do dalšího kotce a naopak tam zůstali hůře umístitelní pejsci.

Sopta

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #261 kdy: 01 Únor, 2010, 10:59 »
to elina: kdybyste fenku mela korektne zamluvenou, tzn. ze byste pani Jitce potvrdila, ze si ji vezmete, tak ji jiste nedala nam a ja bych si ji neodvezla. Nemam ani tuchu o Vasich domluvach - my si prijeli pro fenky, ktere byly volne. Tot vse.  Diskuze se na muj vkus nechutne zvrhava, tudiz se jiz nijak zapojovat nebudu.

A fenku, hnedka jak se z toho vylíže, rychle nechat nakrýt. Hnus tady!  >:( Proč jste si nevzala jiného pejska? Během probíhající diskuze jste byla upozorněna, že o danou fenku má zájem někdo jiný a Vy jste na to reagovala tím, že není problém, že si vezmete jiného psa.

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #262 kdy: 01 Únor, 2010, 11:00 »
http://www.bully.cz/ Olinko chápu z těchto stránek dobře, že fenky jsou v útulku a budou se nabízet dál?

Clara

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #263 kdy: 01 Únor, 2010, 11:08 »
proč si lidi nezavoláte telefonem a nedomluvíte se...

Offline Elina

  • **
  • Příspěvků: 79
  • Karma: +4/-14
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #264 kdy: 01 Únor, 2010, 11:20 »
asi proto, že moje domluva telefonem evidentně nefungovala  ;)

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #265 kdy: 01 Únor, 2010, 11:34 »
Aneb...každý dobrý skutek bude pozásluze potrestán :-\

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #266 kdy: 01 Únor, 2010, 12:11 »
Prosím, nevíte někdo, jak skončili nebo kde Anče a Kuba? Prodával jsem je Radkovi v r. 2006. Měli by být žlutí. Jde o spojení Felix X Týna. Pokud je někdo máte, uvítám, když se mi ozvete mailem na   nemec@os-prevent.cz  ...ta diskuze už je nepřehledná.
děkuju
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #267 kdy: 01 Únor, 2010, 12:22 »
Jak už to u těchto témat bohužel bývá, smysluplná informace je na první straně tedy zde:

http://www.tombru.com/mushing/index.php?topic=1161.msg5985#msg5985

Jak je to teď aktuálně ví asi jen ti co to řeší na místě samotném (kontakt je také tam)

Je tam i odkaz na fotogalerii chovu kde je vidět tento pejsek:



Snad to nějak pomůže...

Offline Olina+Ája

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-1
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #268 kdy: 01 Únor, 2010, 12:40 »
to elina. nikoli. kdyz mi date cislo, zavolam vam. Sem uz opravdu prispivat nebudu

míra

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #269 kdy: 01 Únor, 2010, 15:44 »
Hezký den všem, kolik tedy těch pejsků je ještě k odběru?