Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 nález zbídačený ESP o. Domažlice

Autor Téma: nález zbídačený ESP o. Domažlice  (Přečteno 194109 krát)

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #45 kdy: 21 Leden, 2010, 06:24 »
Udělám co budu moct, případ se mi vůbec nelíbí, jméno už vím i já, podám podnět STK.
Odpustťe, nemám mnoho času, za dva dny startujeme MR, nemám prostor sedět další celý den na přihláškách a diskusi. Jestli někdo chcete projevit vlastní aktivitu -projevte, já udělám to, co jsem napsala.


: není nic jednoduššího než na toho člověka podat trestní oznámení, zveřejnit jeho jméno a patřičný trest od STK

PS : fotky v plné kráse psa tam vysí už pěkně dlouho a jak je možné že pod čipem nelze najít jméno majitele

karel

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #46 kdy: 21 Leden, 2010, 08:07 »
Tam v okolí myslím se o to zajímá jedna paní z okolní vesnice.Určitě by vám o tom řekla více.Je z nějakého sdružení a mám asi na starost ochranu všech psíků tam.Číslo na ní je: 606 94 40 02.Několikrát nás už kontaktovala s různými případy. Karel

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #47 kdy: 21 Leden, 2010, 08:16 »
Helo, zrovna jsem na to v noci myslela, ze sem musim napsat, jak byl naopak spravne diskv. zavodnik, kt. predjel psa. Byla jsi rychlejsi... Katka

Tereza K.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #48 kdy: 21 Leden, 2010, 08:39 »
Chci se zeptat, uvažuji, že bych si psa vzala. Předpokládám, že bude zvyklý ze smečky na další psi, já chovám úplně jiné plemeno, máme doma 5 velkých psů (3 důchodového věku, maledého psa a fenu). Manžel je velký sportovec, stále o ESP mluví, myslíte, že tenhle pes by se časem hodil na rekreační canicross? Jak velkou zátěž potřebuje, aby byl spokojený? Manžel přes léto bývá víc vytížený, takže by neměl prostor na větší "trénink".
Jde mi prostě o to, jestli je velký rozdíl mezi ESP a jiným plemenm, satčili by mu po určitou část roku obyč. procházky?

MiVo

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #49 kdy: 21 Leden, 2010, 08:56 »
Ten pes bude hlavně potřebovat klid, lásku a pocit bezpečí. Až se oklepe ze své minulosti, což může chvilku trvat, určitě ti to oplatí a bude z něj nejlepší pes. Bude mu stačit zahrada a sem tam vycházka a kdyby si mohl vybrat tak gauč  ;D .
V první chvíli jenom klid a bezpečí.
Jenom nevím když už máš tolik psů, jestli se mu budeš moci věnovat.

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #50 kdy: 21 Leden, 2010, 08:56 »
Terezo, psa neznám, budu tedy psát obecně. Nevidím důvod, proč by pes nemohl rekreačně běhat canicross. Podle údajů předpokládám, že pes bude menšího vzrůstu než klasická ESP, proto by běh s ním neměl být nějaký velký nápor na klouby. Běžně se běhá cca 5 - 7 km, pokud počasí dovolí, pak se dá i 10 km a víc. A k procházkám: Našemu klasickému ESP stačí po několik měsíců i procházky (naši pejsci chodí denně kromě víkendů na volno cca 45 minut). Navíc nebude vůbec vadit, pokud doba, kdy by se moc netrénovalo, připadala na léto, to je stejně na psy vedro a chuť do běhání je menší. A ještě poznámku: Možná, že tenhle konkrétní pes bude mít i nějaké psychické problémy. Možná bude mít strach z jakéhokoliv chlapa, to je po takových zážitcích poměrně časté. A také možná ze začátku nepotáhne úplně ideálně, zejména pokud ho třeba ve spřežení ostatní psi vláčeli. Ale všechno se dá s trochou trpělivosti napravit. Jinak souhlas s tím, co píše Miloš.

K.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #51 kdy: 21 Leden, 2010, 09:01 »


zkuste to číslo:  606 94 40 02


---------------------------------------
---------------------------------------

Pro MiVo:

Nevím, jak konání Hely vidíš Ty, ale na mě působí, že se snaží nejdřív něco zjistit a pak teprve bušit do stroje...:

Citace
Nebudu dělat soudy, dokud nevyslechnu druhou stranu, věci se mohou různě zvrnout a překroutit...
Napřed musím zjistit jméno.
Pokud někdo víte, mailněte mi, ať ušetřím čas a peníze za telefony.
Závěry sem napíšu.

Trocha ticha v éteru by teď prospěla víc, než co jiného...  :-X


Tereza K.

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #52 kdy: 21 Leden, 2010, 09:06 »
Tady opravdu nejde o nějaké supr výkony. U nás je momentálně situace taková, že ti staří psi jdou na kratinkou procházku se mnou a s dětmi a když jdu odpoledne s těma dvěma mladýma cvičit, manžel bručí, že nemá psa, který by s ním šel běhat...
Přes léto manžel jezdí na kole, takže psi k němu sice občas vezme, ale jinak jezdí podstatně delší trasy a psi přes léto spíš "zanedbává".
Spíš řeším i to, že máme relativně malé děti a samozřejmě těžko odhadnout, jak by na ně reagoval. Musím si to nechat v klidu projít hlavou, pes je momentálně v Plzni u známých p. Anderleho a může tam nějakou dobu zůstat, tak snad není třeba jednat nějak unáhleně.

Offline dejavu

  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: +0/-0
    • Seznam útulků
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #53 kdy: 21 Leden, 2010, 10:09 »
Přidala jsem do galerie k pejskovi nové fotky ze včerejška večer http://galerie.albumfotek.cz/30007/ , vypadá vskutku zbědovaně :-( U provizorních majitelů může být jen pár dní, pokud o něj někdo máte zájem, prosím, co nejdřív kontaktujte pana Andrleho, věřím, že pejsek bude rád a vděčný za laskavý domov.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #54 kdy: 21 Leden, 2010, 10:09 »
Me uz to o moc vic neublizi, tak take pridam jednu fotku:
http://hrobnice.rajce.idnes.cz/Pivon_17.-20.12.2009/#P1060442.JPG
Katka K.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #55 kdy: 21 Leden, 2010, 10:29 »
Jelikož mam Plzen blizko a misto v aute, muzu nabidnout prevezeni psa pripadnemu zajemci o pejska na Janovicky a Decinsky Sneznik, nebo v blizkosti cesty. 373341113, 605942067 Katka K.

Offline huskies

  • **
  • Příspěvků: 84
  • Karma: +19/-8
    • www.husky.estranky.cz
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #56 kdy: 21 Leden, 2010, 10:30 »
Plně se ztotožňuji s pisatelem MiVo, je to hnus takto zacházet s bezbranným zvířetem. Je s podivem že se ví kdo, ale neřekne se to a ten srab co takhle likvidoval psa mlčí a možná si říká musher. Předpokládám že i toto téma jako mnoho podobných zde popsaných bude zameteno pod stůl, neb jak to v životě chodí, všichni mají někde toho správného kamaráda, který je podrží.

Offline kavej

  • ****
  • Příspěvků: 307
  • Karma: +13/-30
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #57 kdy: 21 Leden, 2010, 10:42 »
Tak si přečti komentář u té fotky, na kterou jsem dala odkaz, a v popisu celého alba máš celé jméno majitele psa. Katka K.

jana l

  • Host
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #58 kdy: 21 Leden, 2010, 10:47 »
A jak se vede Radkovi Hellerovi??? ??? ???

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: nález zbídačený ESP o. Domažlice
« Odpověď #59 kdy: 21 Leden, 2010, 11:05 »
Plně se ztotožňuji s pisatelem MiVo, je to hnus takto zacházet s bezbranným zvířetem. Je s podivem že se ví kdo, ale neřekne se to a ten srab co takhle likvidoval psa mlčí a možná si říká musher. Předpokládám že i toto téma jako mnoho podobných zde popsaných bude zameteno pod stůl, neb jak to v životě chodí, všichni mají někde toho správného kamaráda, který je podrží.
Možná to tu zapadlo, ale v tomto případě dávám podnět k řízení Sportovně technické komisi.
Pes v takovém stavu není slučitelný s ničím co mushingu patří - od našich řádů po naše svědomí.

Musím samozřejmě sehnat další podklady, protože každý má právo na pohled z obou stran.
Předpokládám řešení v rámci STK teď o víkendu.
Do té doby nemá cenu to dále rozebírat.

Pokud pisatel příspěvku ví o nějakých dalších případech k řešení, je třeba ŘEŠIT SITUACI NA MÍSTĚ s funkcionáři závodu nebo technickým delegátem (na závodech) nebo zajistit podklady a NAPSAT podnět generálnímu sekretáři SSPS.
« Poslední změna: 21 Leden, 2010, 11:08 od HelaL »