Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 MR ČR OFF SNOW 2011

Diskuzní fórum > Závody

MR ČR OFF SNOW 2011

(1/5) > >>

MaUr:
Vím že je brzo, ale kvůli nahlášení dovolené zaměstnavateli bych potřeboval vědět, kde bude letos MR OFF SNOW sprint (otevření). Dotazoval jsem se Hely a ta to taky zatím neví. Tak jsem se chtěl zeptat zda je tady nějaký pořadatel závodu, který se bude o pořádání ucházet ?? Díky.  ;)

Tobi:
...a popr. bude-li zavod v ESDRA cupu. Mladi se mi ( teda nam ) nevejdou do 1,5roku. Dikys. T

HelaL:

--- Citace: Tobi  31 Červenec, 2011, 18:03 ---...a popr. bude-li zavod v ESDRA cupu. Mladi se mi ( teda nam ) nevejdou do 1,5roku. Dikys. T

--- Konce citace ---
Do českého MR můžeš se psy od 1 roku. Akorát by neměli být hodnoceni v EC.


Tři Studně jsou pro MR na suchu samozřejmě k dispozici. Loni bylo MR čistých na Točníku a protože Točník kolidoval s Itálii, přesunulo se otevřené MR na Horník. Běleč bude patrně žádat o MR MID.
Konečné slovo ve výběru bude mít STK po schůzi v září.

Tobi:
Hela: Aha, tak to jsem nevedel. Myslel jsem si, ze napr. v Cer.Kost a na Horniku nesmeji 14-ti mesicni psi v SC2-BKJ startovat.
Dikys Tobi

HelaL:

--- Citace: Tobi  31 Červenec, 2011, 20:32 ---Hela: Aha, tak to jsem nevedel. Myslel jsem si, ze napr. v Cer.Kost a na Horniku nesmeji 14-ti mesicni psi v SC2-BKJ startovat.

--- Konce citace ---
Ne, to jsme probírali již dříve, je lepší, aby mladí psi sbírali postupně zkušenosti na regionálních závodech a nepropásli podzimní sezónu.
Proto v tomto případě nenásledujeme IFSS/ESDRA pravidla, která jsou pravidly pro psy v top kondici na šampionátu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi