Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Co vám může toto fórum přinést

Autor Téma: Co vám může toto fórum přinést  (Přečteno 14851 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Co vám může toto fórum přinést
« kdy: 29 Únor, 2008, 17:30 »
Po přihlášení budete mít přehled o všech nových příspěvcích od vaší poslední návštevy.

Můžete si jednoduše nechat vypsat jen ty témata kde je něco nového. Pokud kliknete na nápis new v popisu tématu, skočíte přimo do místa tématu, které jste si prohlíželi naposled. Nemusíte tak hledat kde jste minule skončili.

Z témat kam jste něco napsali, vám může chodit upozornění na e-mail, že tam někdo další přispěl.

Můžete si v rámci jednotlivých diskuzí zakládat vlastní témata, třeba k vlastním akcím.

Můžete si ke svému tématu jednoduše vytvořit i hlasovací anketu.

Můžete si nastavit, jak se vám mají příspěvky ukazovat, jestli od nejnovějšího po nejstarší, nebo naopak.

Na požádání lze vytvořit jakoukoli sekci pro témata.

V rámci fóra můžete posílat rychlé soukromé zprávy jinému uživateli.

Do příspěvků lze vkládat obrázky.

Můžete si přispěvek před odesláním na server prohlédnout.

Můžete svůj příspěvek i po odeslání později upravit a doplnit.

a spoustu dalších vychytávek...


Vytvořením tohoto fóra byla snaha nezávazně pomoci tvůrcům serveru mushing.cz v řešení problematiky diskuzního fóra.

Zkrátka jsme měli čas a hlavně chuť pomoci. Berte to jako takovou zkoušku a inspiraci.


T.

Offline Mirek Kremlička

  • ****
  • Příspěvků: 377
  • Karma: +68/-5
    • Českou Kanadou
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #1 kdy: 29 Únor, 2008, 19:54 »
Ahoj, vypadá to pěkně, jde jen o to trochu si to osahat a zvyknout si na novou formu. Přeju, aby vaše snaha nepřišla vniveč a mushing.cz se nachal inspirovat. Mirek Kremlička

VencaN

  • Host
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #2 kdy: 01 Březen, 2008, 09:56 »
tombru jseš pašák  ;) jsem všema 4 pro tuhle úpravu !!!!!  ;)

Rasťo

  • Host
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #3 kdy: 01 Březen, 2008, 15:19 »
Mne sa to tiež pozdáva.....nikdy som si nezvykol uplne na ten štý vkladania  reakcii.....zdalo sa mi to a zdá... neprehladné....ale toto mi príde lepšie.

Offline cztweety

  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: +0/-0
    • cztweety
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #4 kdy: 01 Březen, 2008, 16:36 »
jj, tenhle system je krasne prehlednej a pohodovej  :)
Konecne pekne forum  ;)   At Vam dobre slape. 
Petr

Offline newrace

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • www.vrbovskysibir.nolimit.cz
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #5 kdy: 02 Březen, 2008, 19:25 »
Nad takýmto fórom netreba ani premýšľať, ja z toho čo je tam teraz nemôžem nijako výjsť... trvá mi pol dňa kým nájdem ktorý príspevok je najnovší...   

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #6 kdy: 03 Březen, 2008, 09:39 »
osobne nejsem z tohoto fora prilis nadsen... Samozrejme, ze stavajici situaci na mushing.cz je zapotrebi nejak resit, nicmene tyto typy diskuzi... nevim, jestli jsou zcela vhodny...
Vyhoda jednoducheho fora, ktere je na mushing.cz je jednoznacne v tom, ze kdyz si tam rozbalim nejake vlakno, vidim najednou klidne i 15 prispevku, aniz bych musel skrolovat, tady vidim tak max. 3-4 kvuli velkemu balastu okolo kazdeho prispevku (podpis, velke ikonky... zapati/zahlavi...).
Rovnez tento typ fora neumi 'stromecek', ale kazdy prispevek se radi 'do fronty', takze zanedlouho dochazi k tomu, ze nikdo nevi, na co kdo odpovidal (pokud nedela podobne prasarny, jako 'citace celeho prispevku, na ktery odpovidam'.

Myslim, ze timto forem se 'ztrati' hodne tech kvalitnich diskuteru, z jejichz prispevku muze zacit zit jakykoli novy musher..., naopak sem pribyde hodne 'tech novych a zarucene chytrejsich a zkusenejsich, nez co jsou ti, kteri to delaji desitky let a je to jejich zivotem'.

Pokud uz se ma zmenit vzhled stranek mushing.cz - osobne bych byl pro zavedeni nejakeho kompletniho redaktorskeho systemu s implementovanou diskuzi pod clankami + dalsi 'volna diskuze'.

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #7 kdy: 03 Březen, 2008, 10:31 »
Citace
osobne nejsem z tohoto fora prilis nadsen... Samozrejme, ze stavajici situaci na mushing.cz je zapotrebi nejak resit, nicmene tyto typy diskuzi... nevim, jestli jsou zcela vhodny...
Vyhoda jednoducheho fora, ktere je na mushing.cz je jednoznacne v tom, ze kdyz si tam rozbalim nejake vlakno, vidim najednou klidne i 15 prispevku, aniz bych musel skrolovat, tady vidim tak max. 3-4 kvuli velkemu balastu okolo kazdeho prispevku (podpis, velke ikonky... zapati/zahlavi...).
Rovnez tento typ fora neumi 'stromecek', ale kazdy prispevek se radi 'do fronty', takze zanedlouho dochazi k tomu, ze nikdo nevi, na co kdo odpovidal (pokud nedela podobne prasarny, jako 'citace celeho prispevku, na ktery odpovidam'.

Radku třeba pro mne jako "koncového uživatele" je tenhle typ fóra přehlednější, ale to bysme se mohli přít do nekonečna, co uživatel to názor...každému vyhovuje něco jiného... (nemůžu diskutovat o technické a odborné stránce věci, tomu nerozumím)

Citace
Myslim, ze timto forem se 'ztrati' hodne tech kvalitnich diskuteru, z jejichz prispevku muze zacit zit jakykoli novy musher..., naopak sem pribyde hodne 'tech novych a zarucene chytrejsich a zkusenejsich, nez co jsou ti, kteri to delaji desitky let a je to jejich zivotem'.

Nevím jak často a pečlivě čteš diskuzi na mushing.cz, ale v poslední době jsem z ní měla smíšené pocity (co se obsahu týče)
Fundované rady začátečníkům jsem tam opravdu nenašla, nanejvýš byl začátečník odkázán aby si to vyhledal, že se to řešilo loni...
Občas když procházím jiné diskuze(cz-pes, mujpes, i-fauna...) tak se tam řeší koloběžky, pes a kolo, canicross...pokud lidi odkážu na mushing.cz odepisují, že je to tam takový divný, že se z nich dělají blbci když se ptají, že tam nemůžou nic najít...
Totéž i kamarádi z řad dogtrekařů, spousta jich má chuť začít koketovat i s canicrossem nebo koloběžkou a nikde nemůžou najít rady do začátku...
Přemýšlím kolik je u nás musherů, kteří se tomu věnují desítky let (tedy aspoň 15-20 let)...ty co u toho zůstali bych spočítala na prstech...mrkni se do seznamu uživatelů, pár už jich tady najdeš...takže o to jestli rady budou dostatečně odborné bych strach neměla.
Celé tady to je jenom pokus, snaha dělat aspoň něco, pomoct...jestli to k něčemu bude nebo ne ukáže čas...a spokojení nebo nespokojení uživatelé...
« Poslední změna: 03 Březen, 2008, 10:34 od LenkaB »

Offline RadekKotesovec

  • support
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Karma: +2/-0
    • kennel.kotesovec.info
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #8 kdy: 03 Březen, 2008, 10:45 »
ok, samozrejme - pokud toto forum zvitezi (coz mu preji), tak se tomu podridim, sam davam tomuto novemu foru prednost a byl bych tomu rad. Otazkou je, co tomuto foru reknou ti ostatni - ze zkusenosti se svymi rodici (a i jinymi - starsi generaci), kteri zrovna internetem neziji, vim, ze takovyto typ fora prinasi hodne problemu - starsi generace (a vlastni i ta mladsi, ktera neprichazi do styku s internetem denne) si nerada zvyka na 'nove' veci...
Jinak mushing.cz ctu denne, jen tam neprispivam - necitim, ze bych mel po cca 2 letech rekreacniho jezdeni tolik zkusenosti, abych tam mohl napsat neco, co by nekomu jinemu mohlo k necemu byt... A v zasade - vsechny 'dulezite otazky' jsou tam skutecne jiz zodpovezeny, staci je najit v historii...

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #9 kdy: 03 Březen, 2008, 10:52 »
Mladší si s tím poradí, funguje tu nápověda a ti služebně (a věkově nejstarší musheři) už tady jsou.
Stejné fórum Tombru dělal loni pro dogtrekking (www.dogtrekking.info) a tam si lidi zvykli během pár týdnů, funguje to a žije to tam (i když třeba Burákovi vadí vtipy a neserióznost :-X)
Ale to už je o uživatelích, radši deset i stupidních vtipů, než snůšku anonymních urážek...

Offline HuskyW

  • ***
  • Příspěvků: 175
  • Karma: +16/-6
    • HuskyW
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #10 kdy: 03 Březen, 2008, 15:20 »
Tak já se také vyjádřím, než se začne řešit něco "odborného", i když troufale můžu tvrdit, že jezdím přes 10 let :) Jenže ty moje začátky v 9-ti letech bych až tak odborně vskutku nebrala...

To už se možná zkušeněji můžu vyjádřit k podobě fóra, kde mi naopak velice vyhovuje, že nejnovější příspěvky najdu VŽDY dole, narozdíl od mushing.cz, kde jsem musela prolorovat všechny "stromečky", než jsem našla nový příspěvek (často to byl dvouslovný výsměch od NU).

Někdo to neocení (povětšinou anonymové), ale líbí se mi, že si lze vyplnit i profil, e-mail na sebe, své www stránky... Já jsem pro toto fórum  ;D

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #11 kdy: 05 Březen, 2008, 12:08 »
i mě se to líbí, zejména nabídky - odpovědi na mé rekce - nepřečtené - nové od poslední návštěvy - atd...
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline Buráci

  • ***
  • Příspěvků: 122
  • Karma: +3/-9
    • Honzíkův blog
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #12 kdy: 08 Březen, 2008, 20:38 »
>> Burákovi vadí vtipy a neserióznost...

To jsem se asi spatne vyjadril. Me vadi fora, kde se nekdo treba zepta, jak ma byt velky kotec pro psa a behem tri prispevku se to zvrhne do "A jak to mas velky ty?  ;) ;D", nacez nasleduje "Co je ti do toho, ty stouro ? ;D ;D ;D" a pak "Hi, hi, hi  ;D ;D ;D" a pak uz jenom " 8) 8)". Jsem holt starej suchar. Hi, hi, hi  ;D :D :o

Offline ježura

  • *****
  • Příspěvků: 587
  • Karma: +15/-0
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #13 kdy: 09 Březen, 2008, 08:16 »
Tak v tom případě asi budeš muset navštěvovat pouze fóra akademie věd a podobných institucí, kde se vedou pouze přísné vědecké rozpravy...
Můžeš lidi napomenout ať se drží tématu, případně lze debatu "od příspěvku kde se to zvrhlo" přesunout jinam, kde to nebude vadit ("volná diskúzija o ničom"), ale to je asi tak všechno... (pokud nechceš přistoupit k nějaké cenzuře a mazání apod.)
Holt lidi jsou jací jsou a fakt radši 10 příspěvků o velikosti čehokoliv než nějaký nesmyslný handrkování se ;)

Offline zimon

  • ****
  • Příspěvků: 255
  • Karma: +28/-1
    • E-mail
Re: Co vám může toto fórum přinést
« Odpověď #14 kdy: 01 Červenec, 2008, 10:35 »
Zdravim, je to trochu nezvyk, ale snad si zvyknu.  Pres pocatecni problemy s aktivaci uctu jsem tady, tak snad to bude dobry.
Drzim palce at vam chut k praci na tomto forum vydrzi.