Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Mistrovství ČR Off Snow 2009- MEDAILE

Diskuzní fórum > Závody

Mistrovství ČR Off Snow 2009- MEDAILE

(1/58) > >>

Erbs Dušan:
Rád bych se zeptal, zda budou na Horníku předány slibované medaile a diplomy za MČR z podzimního závodu? Zda již byly zaslány poštou jak bylo přislíbeno, tak se hlásím, že mi nedorazily.
Ne že by šlo o ty samotné medaile, spíše o příslib a princip statutu MČR, kde by jistě takovéto věci neměly chybět.
Děkuji  Dušan Erbs

Veny:
Taky se hlásím :),že poštou nic nedorazilo :) 

HelaL:
Medaile za podzim už mám doma.
Plánuji to tak, že kdo bude z podzimních medailistů na Horníku, dostane medaili a diplom tam, kdo nebude, pošlu předsedovi.

Erbs Dušan:
O.K. Děkuji za info. Tak to jako předseda vyfásnu více medailí :-)

Veny:
Tak mi to předsedo prosím převezmi děkuji předem :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi