Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Zásadský mid/sprint 2017

Diskuzní fórum > Závody

Zásadský mid/sprint 2017

(1/3) > >>

kavlk_:
Ahoj všem,
letos se zdá, že nás "Dodavatel" sněhu nezklame, takže přípravy na závody v Zásadě jsou v plném proudu.
Právě jsem zveřejnil Propozice a přihlašování.
http://zasadskymid.webnode.cz/a2016/prihlaska/
Těšíme se na hojnou účast.
Karel

rajcak:
Ahoj.Nějak se mi nedaří otevřít výsledkovku na stránkách závodu.Vždz se mi objeví,že se požadovanou stránku nepodařilo najít.

Alesh:
Funguje to. Pošli mi e-mail na ales.picl@ledovajizda.cz a pošlu ti výsledovku na mail.

kavlk_:
S výsledky v pdf má problém více lidí, takže jsem přidal výsledky ve formě obrázku. Tam by problémy už být neměly.

rajcak:
Dík.  :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi