Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ten pes přežije všechno...

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Ten pes přežije všechno...

(1/3) > >>

ježura:
http://jezkovyvoci.rajce.idnes.cz/Yetti_se_podruhe_narodil.../
Kombinace těžký sníh, rozmáčená zem a stará jabloň... Jetíček udělal v noci i s boudou kotrmenec, škvírou co se nadzvedla střecha se proplazil ven a jelikož mu nezbývá mozková kapacita na to aby měl šok nebo se bál, tak z toho má neuvěřitelnou bžundu a "pomáhá" nám uklízet  (ořezaný větve a polena co nosím za barák vesele zase roztahuje po zahradě)

admin_tombru:
Tak tomu se teda říká klika! Doslova životní klika.
Ale ta bouda vypadá luxusně, možná by i opření tě shnilé jabloně vydržela  ;)

ježura:
Čoveče to by ani nová bouda nevydržela, jabloň neměla žádný kořeny, ale dřevo netknutý...to by člověk neřekl, kolik je z takovýho stromu větví a polen a jak jsou těžký...mám ruce vytahaný jak opica...jezdit s kolečkama v 10 cm mokrýho sněhu je chuťovka... právě se z toho kolektivně léčíme slivovicí :-X

admin_tombru:
První jarní "zahradní" pohyby jsou vždy strašné  ;D . Teda já bych to v tomhle marastu nevozil, mokrej sníh co se lepí na kolečko kolečka až se zastaví a stanou se z nich jednostopé saně, klouzání v bahně a občas nějaký ten pád na hub...
Jo listnáče jsou těžké, takhle jsem minulý týden tahal ručně z naší bažiny metry pokácené na podzim a je to sakra rozdíl podle typu dřeva. Jednoznačně vede vrba, ta je snad z olova bestie.

Jinak každopádně přeji Jetíkovi k druhým narozeninám!

ježura:
Mi ani nemluv...měli jsme naplánovanou "klidnou sobotu" a po ránu takový šoky...by se ve mě krve nedořezal když jsem vylezla ven a viděla to (žuchlo to v noci a neprobudilo nás to), než se za stromem objevil celej a neporušenej Jetík a spustil obvyklou ranní písničku "bude snídaně, kde je snídaně, kdy už konečně bude ta snídaně..."

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi