Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jazykovědné okénko :-))

Diskuzní fórum > Co se jinam nevešlo

Jazykovědné okénko :-))

(1/3) > >>

ježura:

--- Citace ---PS. a zcela úplně na okraj TRENINKKKKK ne gggg
--- Konce citace ---

Jestli nelžou Pravidla českého pravopisu, tak je možné obojí :P

VencaN:
á babka vševědka  :D máš starý vydání  ;) (ne že bych to negggde hledal  ;D )

ježura:
Stará babka, starý pravidla  :)
A přesunu to do "jazykovědného okénka", ať nezaplácáváme téma o GPS ;)

ježura:
Tak protoze jsem babka zvedava,tak jsem vznesla dotaz na Ustav pro jazyk cesky a pry je v soucasnosti opravdu trenink s K! Takze odvolavam co jsem odvolal a stary pravidla vyhazuju! :-) A v hlavicce tematu to opravim jenom co se dostanu k pocitaci,z mobilu by to bylo na dlouho.

ježura:
Tak je to změněno, sypu si popel na hlavu a pro všechny, kteří si nejsou něčím v pravopise jistí, doporučuji
Ústav pro jazyk český AV ČR
oddělení jazykové kultury – jazyková poradna
www.jazykovaporadna.cz

Pokud tam nenajdete co hledáte, pište jako já na poradna@ujc.cas.cz, odpoví vám prakticky obratem.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi