Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Náměty a připomínky

Autor Téma: Náměty a připomínky  (Přečteno 51807 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Jácíček ml.

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #45 kdy: 17 Prosinec, 2010, 10:14 »
Nechápete a přesto znáte odpověď... Možná proto máte problémy...

A kdo vůbec doopravdy jste. Pokud p. Heller tak proč vystupujete pod jiným jménem? Také můžete být někdo jiný a jen se za p. Hellera vydávat. Takže je to všechno bezpředmětné.

Pokud jste p. Heller který dostal podmínku za stav svých psů
http://domazlicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/od-soudu-odesel-radek-heller-s-podminkou20100809.html
tak se nedivte, že pokud zrovna vy začnete rozumovat ohledně krmení zvířat, nesetkáte se zrovna s ovacema že...
A co se týče tématu věnujícího se problematice této Vaší kauzy, z mého pohledu je v rámci možností vyvážena a i Vy jste v ní dostal prostor k vyjádření a obhájení svých postojů. Chápu že na to máte jiný názor a že by jste už chtěl aby to zmizelo z povrchu zemského, ale s tím Vám nepomohu.

Tomáš Soural
Jen pro zajímavost .Krajský soud  zrušil můj trest,ale není to u konce.

pospa

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #46 kdy: 17 Prosinec, 2010, 10:43 »
Doufám že Ti ten trest dají ještě přísnější a obdivuji tvoji odvahu že sem ještě lezeš.Petr Pospíšil

Jácíček ml.

  • Host
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #47 kdy: 17 Prosinec, 2010, 10:48 »
Doufám že Ti ten trest dají ještě přísnější a obdivuji tvoji odvahu že sem ještě lezeš.Petr Pospíšil
Nevím proč,a horší to nebude ba naopak ;) přeji hezký den

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Náměty a připomínky
« Odpověď #48 kdy: 23 Červen, 2011, 14:35 »
Kvůli robotickému spamu v posledních dnech se upravuje způsob autorizace nových uživatelů do fóra a následně i ověřování při vkládání příspěvků nepřihlášenými uživateli. Je možné, že občas nebude fórum během úprav dostupné, nebo bude problém s registrací nového uživatele. Pokud Vám nepůjde registrace, kontaktujte administrátory a vyřešíme to.

Určitým řešením by byl přechod na o řád vyšší verzi fóra, ale to by znamenalo některé dílčí změny ve vzhledu (většina funkcí a nastavení zůstane zachována), což nevím jak by zde bylo přijato...  ;)   

No uvidíme...

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Dočasné omezení vkládání příspěvků hostů
« Odpověď #49 kdy: 09 Červenec, 2011, 09:49 »
Dočasně byla kvůli spamu nepřihlášeným hostům zakázána možnost odpovídat na příspěvky a zakládat nové témata.
Jakmile provedeme v nejbližších dnech upgrade na generačně novější verzi fóra, tak možnost vkládání příspěvků pro hosty bude opět povolena.

I při tomto omezení se může kdokoli jednoduše zaregistrovat a jako posléze přihlášený může přispívat a využívat další užitečné funkce fóra.

Děkujeme za pochopení!
« Poslední změna: 09 Červenec, 2011, 10:03 od admin_tombru »

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Nová verze fóra, zrušení omezení pro hosty
« Odpověď #50 kdy: 10 Červenec, 2011, 21:05 »
Proběhlo velké upgrade na novou generaci diskuzního fóra. Snaha byla, aby to pro uživatele byla co nejmenší změna, takže asi toho moc nového neuvidíte :-) Nicméně interní změna to je poměrně velká a hlavně výrazně zlepšuje odolnost proti spamovým robotům, takže fórum může zůstat otevřené i pro neregistrované hosty.

Postupně se doladí další nastavení, zejména vzhledu, loga a dalších funkcí. Je možné, že se mohou objevit nějaké funkční problémy. V těchto případech mejlujte na servis(zavináč)tombru.com a pokusíme se problémy co nejrychleji vyřešit.

Hosté mohou opět přispívat, jen ověření je trochu jiné.



   

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Nová verze fóra - vzhled
« Odpověď #51 kdy: 13 Červenec, 2011, 10:37 »
Zkouším novější grafiku fóra. Struktura a členění zůstává stejné, takže by Vám to nemělo při ovládání dělat problémy.

Jestliže Vám více vyhovoval původní vzhled, můžete si jej samí nastavit po přihlášení ve svém profilu (jsou tam i další užitečné volby):

zvolte profil v horní nabídce na úvodní stránce, pak nastavení profilu, nastavení vzhledu a pak hned první volbu Současný vzhled:  SMF Default Theme - Curve (změnit)  a zvolte Core Theme (poslední varianta)

Pokud si na to netroufáte, na požádání Vám nastavení změním.

Offline Weru

  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Karma: +12/-7
    • Dog-sport
    • E-mail
Re:Náměty a připomínky
« Odpověď #52 kdy: 13 Červenec, 2011, 12:32 »
Super, vzhled se mi líbí. Akorát mi chybí návrat z diskuze zpět do ,,časopisu".
Veronika Navrátilová

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Náměty a připomínky
« Odpověď #53 kdy: 13 Červenec, 2011, 14:24 »
Super, vzhled se mi líbí. Akorát mi chybí návrat z diskuze zpět do ,,časopisu".

Taky musím poděkovat... a hlavně když zmizí spamy :)

za horní lištu kopírující mushing.cz bych se také přimlouvala. Okamžitě mi začala chybět. Nechybí mi jen časopis, ale clelá lišta Časopis, závody...

Dále by mě zajímal názor ostatních, jak obykle fórum používáte? :)
Já třeba vůbec při čtení nepoužívám fóra - Závody Psi Vybavení Trénink..leda pro založení nového tématu
ani funkci Nepřečtené příspěvky, oranž. cedulky "Nové" mi nějak nefungují dobře a abych se přiznala, nechce se mi je rozklikávat jednu po druhé
Nepřečtená témata mi taky moc neseděla

Preferuji ryché zjištění jestli je vůbec něco nového - "Poslední příspěvky" (stačilo by mi i méně než 15)
když vidím, že je něco nového, klapu na Zobrazit 10 nejnovějších, kde si na jedné stránce rychle proletím všechny novinky. Rozklapnu akorát ta témata, kde mám dojem, že se mi nezobrazuje obrázek, nebo kde si vůbec nepamatuji o čem je řeč.

Docela mne mrzí, že nyní se Poslední příspěvky a 10 nejnovějších nevejdou "na obrazovku" :) že musím pokaždé odrolovat dolů (LCD monitor 1280 x 1024)

Pokud většina ostatních používá fórum jiným způsobem, a tak jak to je, jim to plně vyhovuje, zvyknu si  ;D ;D ;D

Každopádně našemu adminovi ještě jednou děkuji !
« Poslední změna: 13 Červenec, 2011, 14:31 od HelaL »

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re:Náměty a připomínky
« Odpověď #54 kdy: 13 Červenec, 2011, 14:48 »
Lišta s odkazy na web mushing bude  ;)

Co se týče nových příspěvků, nahoře hned po jménem přihlášeného je volba "nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy" kde je přehledně zobrazeno co jsem ještě nečetl. Kliknutím na "nové" je výhodné zejména pro případy, kdy se v daném tématu od poslední návštěvy objevilo více příspěvků, kliknutím na "nové" se nastaví automaticky do místa kde jsem četl naposled a nemusím to hledat a vzpomínat co už jsem četl a co ne.

Pokud už mě další nepřečtená témata nezajímají, lze kliknout na volbu "Označit vše jako přečteno" a nemusím nezajímavá témata vůbec otvírat.

Jestliže chcte vypnout upozorňování na e-mail z nějakého tématu kde jste přispěli, použijte volbu "NEUPOZORŇOVAT" v horní části tématu. Naopak pokud chcete dostat upozornění na nový příspěvek v nějakém tématu kde jste nic nepsali, použijte volbu "UPOZORŇOVAT".

Když chcete redukovat zobrazení některých věcí, můžete si některé části fóra schovat. Například kliknutím na šedivou šipku vedle chrápajícího psa (úplně vpravo nahoře) schováte lištu s Vaším jménem a datumem. Případně dole celé administrační centrum, tedy poslední příspěvky a statistiky online.

Počet posledních příspěvků mohu nastavit, ale pro všechny společně.

Další věci si můžete individuálně nastavit ve vlastním profilu v nastavení vzhledu.

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re:Náměty a připomínky
« Odpověď #55 kdy: 13 Červenec, 2011, 15:09 »
Co se týče nových příspěvků, nahoře hned po jménem přihlášeného je volba "nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy" kde je přehledně zobrazeno co jsem ještě nečetl.

Dík za vysvětlení, bohužel se mi zdá, že funkce  "Nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy" nespolupracuje s tím, když sleduji fórum přes Zobrazit 10 nejnovějších :)

Pokud většina lidí nepracuje s možností Zobrazit 10 nejnovějších příspěvků a používá hlavně Nepřečtená témata, je všechno OK :)
(vadilo mi jen to rolování dolů přes obsáhlý seznam témat)


Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re:Náměty a připomínky
« Odpověď #56 kdy: 13 Červenec, 2011, 16:18 »
Citace
Dík za vysvětlení, bohužel se mi zdá, že funkce  "Nepřečtené příspěvky od poslední návštěvy" nespolupracuje s tím, když sleduji fórum přes Zobrazit 10 nejnovějších

No jo no, to jsou dvě úplně jiné funkce, jedna slouží k přehledu toho co jsem ještě nečetl a a druhá pro přehled všech posledních příspěvků. První je vhodná zejména pro ty co se přihlásí a chodí na fórum jen občas a tak nemusejí pátrat co se všechno událo nového (nepřehlédnou něco co by je mohlo zajímat), ta druhá funkce je spíše pro neregistrované hosty a pro ty co chodí na fórum velmi často a mají tak stále sami aktuální přehled co se děje.

Co se týče zobrazení, tak třeba pokud si nechám v Opeře narolovanou úvodní stránku dolů na seznam posledních 10-15ti příspěvků a zmáčku F5 (reload) tak se stránka obnoví a otevře se opět dole takže není třeba nikam opakovaně sjíždět. Takto mohu pohodlně sledovat co se na fóru děje.   

Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re:Náměty a připomínky
« Odpověď #57 kdy: 11 Září, 2011, 22:03 »
za horní lištu kopírující mushing.cz bych se také přimlouvala. Okamžitě mi začala chybět. Nechybí mi jen časopis, ale clelá lišta Časopis, závody...

Tak jsem tedy chrnícího psa v záhlaví mushing fóra   :) nahradil odkazovou lištou na mushing.cz  ;)

Je to otestováno v Exploreru 8, Firefoxu, Opeře a Google Chrome, tak by to mělo být snad u všech ok.


Online xaelian

  • *****
  • Příspěvků: 58054
  • Karma: +0/-0
Re:Náměty a připomínky
« Odpověď #59 kdy: 01 Listopad, 2023, 05:23 »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru