Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Reingers 2013, Ceskou Kanadou 2014 a Ceský Nonstop 2014

Diskuzní fórum > Závody

Reingers 2013, Ceskou Kanadou 2014 a Ceský Nonstop 2014

(1/4) > >>

Mirek Kremlička:
Stránky našich závodů www.ceskoukanadou.cz byly aktualizovány a je mozno se začít prihlašovat. Hlavně Reingers se blízí, takze prosím všechny zájemce o prihlášku.
Omlouvám se za chybějící háčky, odchází mi klávesnice.  >:(

Mirek Kremlička:
Prosím všechny, kteří uvažují o účasti v Reingers, aby mi poslali přihlášku do nedělního odpoledne. Rakouská strana po mě chce seznam účastníků. Samozřejmě bude možné přihlásit se i později, ale když pošlete přihlášku teď, není to nic závazného. Spíše jde o to vědět přibližný počet účastníků. Díky, Mirek

Mirek Kremlička:
Ještě jednou připomínám, byť i nezávazné přihlášky na Reingers prosím dnes, do 20,00. Díky Mirek

Mirek Kremlička:
Po dohodě s rakouskou stranou byla uzávěrka přihlášek posunuta na pondělí, 21.10.

Mirek Kremlička:
Kdyby se ještě někdo rozhodnul, tak prosím přihlášku do zítra, pondělka, večer.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi