Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 eurocanicross

Diskuzní fórum > Závody

eurocanicross

(1/7) > >>

dejvid jekubs:
Dobry den mam taky problem ze chcel by som bezat eurocanicross no nemam psa.Nasiel by sa niekto kto ma schopneho psika na canicross  chcem bezat kategoriu muzov a mam slusne natrenovane trufam si aj na vitazstvo ak by sa taky dobry niekto nasiel nech sa mi ozve na email dejvidek7@azet.sk. potesilo by ma to velmi lebo surne neco do toho prislo a nemam psika. A este je tu jedna ponuka ak by som nechcel startovat za slovensku republiku ale za cesku da sa to nejak vybavit ciii to musim mat obcianstvo??Lebo su mensie problemi ale to nevadi.Len nemam chut startovat za slovensko.Dakujem za pochopenie a vase navrhy ma len potesia.Meno a podobne udaje nechem zverejnovat iba tym ktorych zaujalaa moja ponuka sa mi ozvu tak zatial dovi

HelaL:
Neni uz po uzaverce? Platby mely byt provedeny narodnimi federacemi do 15.9., nase Maxicky mely termin do 10.9

dejvid jekubs:
No to konkretne neviem...dufam ze sa to da este nejak spravit no chcel by som tam startovat velmi kto moze nech poradi , pomoze. ;)Budem len velmi rad .

Jaro Banoci:
Clovece, canicross nie je beh cloveka a psa ako privesku. Je to teamova zalezitost kde clovek a pes tvori jeden tym. Ist tam bezat s pozicanym psom je podla mna uplne mimo a prinajmensom divne. To nie je rally ze si pozicas auto a ides pretekat. Poradim ti ak mas skutocne zaujem o tento sport kup si psika natrenuj ho, staraj sa onho a potom chod na preteky. Tvoj postup je akosi z opacneho konca. A ze ako Slovak chces ist reprezentovat CZ je tiez neake divne. Okrem toho v CZ je podla mna dost spickovych pretekarov, ktory maju vlastneho psa na to, aby potrebovali neakeho spekulanta zo SVK, ktory ani nema psa...
Ja mam 6 psov ale nepozical by som ti ani jedneho... pri takom pristupe urcite nie.

martin:
to dejvid: zkus to na mushing.sk :-)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Odpověď

Přejít na plnou verzi