Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 RE: Daruji ESP

Autor Téma: RE: Daruji ESP  (Přečteno 27451 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

M

  • Host
RE: Daruji ESP
« kdy: 28 Březen, 2009, 21:21 »
Pindal MiVo daruje své tři psy protože štěkají a vyhrabávají rok starý živý plot a taky někdy vezmou roha za zajícem  ;D. Tohle je prdel, jeden se zbavuje psů protože jsou nechtěný. Druhý, protože měl blbý spoluobčany, teda ještě má, takže daruje znova. Třetí protože je pes. ............ ;D Jděte do P....., sejdeme se v útulku - teda v domově pro seniory.
Miloš - proti všem ;D
PS : mám pro vás řešení - rok nemnožte, upíchněte "odpad" a příští rok na novo
« Poslední změna: 29 Březen, 2009, 20:57 od tombru »

Petr Weber

  • Host
Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #1 kdy: 29 Březen, 2009, 08:51 »
   Sice se neznáme, ale docela bych ti přál to sámý co se stalo mě. Chtěl bych vidět jak bys to pak řešil. Ba ne kecam psům bych to nepřál. Ty nemůžou za to, že si magor, kterej si nevidí do huby a žvaní o něčem o čem netuší.

M

  • Host
Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #2 kdy: 29 Březen, 2009, 13:12 »
Petře, úmysl nebyl tě napadnout ( i když s tím štěnětem to nechápu ( mám problém s magorem tak si pořídím štěně  ??? )) , ale oprášit moje avangardní myšlenky ohledně množení psů v souvislosti kam s odpadem. Vloni se tady nasekalo štěňat ESP jako prase. Poptávka nebyla, tak se rozdávali. Letos by normální člověk nekryl, protože by se bál co s tím bude dělat. Ale oni budou krýt ty samý vocasové a úpně stejně. Kdyby jsi chtěl udělat nějaký zajímavý vrh pro částečně svojí potřebu, tak ani nemáš šanci, leda že by jsi zbytku prohnal kulku hlavou ( taky řešení ). Takže kdyby se letos krytí omezilo, a někdo by měl v příštím roce problém kam se super pětiletým psem, tak ho ještě může prodat do super podmínek.   
A ještě jedna věc ( vůbec ne proti tobě ! ) : není porblém si pořídit 10 psů, ale zajistit jim důstojný důchod.
Pěkný den - Miloš z jiného světa

Offline Rasťo.Š

  • *
  • Příspěvků: 38
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #3 kdy: 29 Březen, 2009, 17:42 »
Miloš...obecne si myslím,že je chyba,že sa do mushingu púšťaš.Rozumiem Ti dobre o čo ti ide,ale isté veci proste nezmeníš.Fakt až na pár brutálnych výnimiek nikto psov nedochováva.Proste sa to "nejako" vždy vyrieši.Jedno ale viem,že ak náhodu existuje niečo ako minulé a buduce životy a nejako si to tam "hore zapisujeme",tak sme všetci musheri f peknej p... ;)
 ;D

Petr Weber

  • Host
Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #4 kdy: 29 Březen, 2009, 18:50 »
   Jo máš pravdu. S tim štěnětem sem to podělal,ale nedokázal sem si představit, že budu bez psů a tak převážili pocity nad rozumem a tim, že nejsem schopen zajistit pro ní bezpečí. Tim to nechci omlouvat. Jedno značně je to moje chyba a chápu o čem mluvíš. Každopádně já se omlouvám za moji unáhlenou reakci na tvoji úplně normální poznámku. Sem zbytečně podrážděnej,ale to neni důvod,abych někoho urážel. Tak ještě jednou, omlouvám se.

M

  • Host
Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #5 kdy: 29 Březen, 2009, 18:56 »
Petře - promiň omlouvat ses nemusel, normální nejsem !

Rasťo :
No, na první pohled máš pravdu a napsal jsi to výstižně, ale ... jsem schopen tolerovat a respektovat každého koho pochopím. Český mushing ( sprint ) dosáhl evropské hranice někde pod vrcholem a teď se postupně propadá. Propadá se díky hamižnosti a tuposti lidí co v současné době "produkuji" štěňata. Nebýt Jirky Trnky, Porubských a Jiřího Krejčího, tak tady bude souložit brácha se ségrou, napíšeme k tomu nějaké tytuly z canicrosu a budeme to tady prodávat.
Několik nesouvislých myšlenek :
1. Kdyby se našel nějaký frajer co by sem  přivezl nějakou novou krev asi by měl díky domácím zkostnatělým množitelům problém prodat důstojně štěňata
2. V Norsku jsem nikdy nebyl, ani nejsem v kontaktu z žádným Norským musherem, ale nemyslím si,  že tímto hovadským způsobem produkují štěňata - nebo se pletu ?
3. Když jsme u peněz - Myslíš si,  že kdyby letos udělal pan xy místo dvou vrhů pouze jeden, že vydělá o půlku méně peněz ? Ne, vydělá úplně stejně a ušetří si starosti !
4. Názor že si každý může dělat co chce platí pouze u normálně smýšlících lidech - ale kdo jim to řekne - taky mají svoje argumenty.
5. Dejme na každé narozené štěně v ČR recyklační poplatek 1 500 Kč, za které zajistíme odloženým a nepotřebným psům důstojné zacházení nebo injekci.

Nechtěl jsem nikoho nasrat jen Vás pozdravit z jiné planety

Miloš

PS : pozor na daňové přiznání  ;D  ;D  ;D

M

  • Host
Re: Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #6 kdy: 29 Březen, 2009, 19:48 »
Cenzúra  ;D , nebo co ? Admin nebo zakladatel ? V každém případě hodně zvláštní  :o

Offline Rasťo.Š

  • *
  • Příspěvků: 38
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #7 kdy: 29 Březen, 2009, 20:26 »
Miloš...platia bohužial vo všetkom isté pravidlá.Možeš sa nasierat,že niekto chrlí štence len aby na to trhnul nejaké paniaze ale stajne to nezmeníš.Možeš byt čiste subjektivne presvedčený o tom,že tie štence budu o ničom.Možeš nadávat,že niekto množí na základe žiadnych výsledkov/tým myslím canicross/s pohladu kvalít tažných psov je to jako total o ničom.Ale čo stým chceš urobit?Osvetu?Ver mi,že zrovna ja som sa Xkrát snažil niektorým musherom vysvetlit " Tým nekyriť" povedal som im prečo si to myslím,dovody prečo je to hovadina a to si myslim,že mám vcelku prehlad a tí ktorí si dali povedat či už istými teoriami chovu,alebo treningom vcelku napredovali.Dnes pozriem do inzercie a možem si 1000x mysliet,že to čo sa tamponuka je hovadina,ale čo stým narobíš?Zmier sa s tým.
A tomu never,že ten čo "krv" z vonku dotiahne to robí len tak a nemyslí na business ,alebo si myslíš ,že taký Sammy sa nevyplatil? Ono sa to oplatí ale treba kupovat rozumne.Nieje to nič zložité,ked to človek premyslí.

M

  • Host
Re: Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #8 kdy: 29 Březen, 2009, 20:36 »
Máš pravdu, jdu si raději dát pivko ze sedmého schodu.

PS : jen mi ještě prosím tě vysvětli, jak někdo může smazat prvotní inzerát a nastřelit tam moji reakci s vymyšleným názvem.
( Pes už je asi v dobrých rukou a nebo tady straší )

Offline Rasťo.Š

  • *
  • Příspěvků: 38
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #9 kdy: 29 Březen, 2009, 20:37 »
A ešte k tým norom.Aj Hege toho produkuje mraky neboj a tiež má s toho určite business.Ale zrovna ona nech má,lebo to vie.
Inak ked bol Juro Potoček s Janou na Finnmarkslopet a rozmýšľal,že čosi dotiahne,myslím nejaké obludy čo behali finnmark 1000,alebo Iditarod
tak razil tu teoriu ktoru som omielal furt- treba stare feny brat,aleo staré ich týmove psy ,lebo......................

A ked pršiel tak zistil,že tí norski longári u ktorých bol trpia krátkou životaschopnostou psov.Proste vo velkom kenneli žiadna geriatria!
!!nič...len vraj produktívne a mladé psy. :o


Offline admin_tombru

  • Admin
  • *****
  • Příspěvků: 147
  • Karma: +29/-37
    • E-mail
Re: Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #10 kdy: 29 Březen, 2009, 20:45 »
Cenzúra  ;D , nebo co ? Admin nebo zakladatel ? V každém případě hodně zvláštní  :o

Žádná cenzůra to není. Jen udržování jakéhosi pořádku. Co má vaše dohadování společného se zadaným inzerátem. A to se tam dohadujete ještě tři co s inzerátem nemáte nic společného - krom možná jekési spojitosti s problematikou rozmnožování psů.

Na vyjádření těcho názorů na tyto věci jsou jiné části tohoto fóra (a můžete z nich třeba na příslušný inzerát přímo odkázat). Možnost že můžete i do cizího inzerátu přispívat je zejména pro vyžádání podrobnějších informací atd...

Ještě jsem to nechal alespoň pod inzercí, aby to bylo v lepším kontextu. Ale do těla inzerátu takováto diskuze podle mě nepatří! Krom toho si uvědomte, že rozhodování nad smazáním celého inzerátu včetně vašich případných příspěvků má zadavatel inzerátu - tedy pokud ho zadal jako registrovaný. Pak tedy můžete velmi lehce přijít o své takto vyjádřené názory pokud inzerát zanikne, nebo ho autor který ho vytvořil smaže!

Proto si pro diskuze tohoto typu zakládejte vlastní vlákno v příslušné sekci a na případné souvislosti odkazujte.

Snad jsem to vysvětlil dost srozumitelně i pro případné horké hlavy...  ;D  


M

  • Host
Re: Daruji ESP - polemika...
« Odpověď #11 kdy: 29 Březen, 2009, 20:55 »
Děkuji za vysvětlení a upozornění - chápu. Jen prosím oprav název "mého" inzerátu na "RE : daruji ESP" a zkopíruj na úvod původní inzerát který si oddělil.

Offline Jaro

  • *
  • Příspěvků: 30
  • Karma: +0/-0
    • E-mail
Re: RE: Daruji ESP
« Odpověď #12 kdy: 30 Březen, 2009, 09:51 »
Pozri sa Milos,
je pravda, ze vrhov ESP bolo v cechach minuly rok strasne vela. Ich kvalita sa ukaze najskor buducu sezonu. To ze sa tu budes nad tym rozculovat to podla mna velmi nezmeni, kedze mame trhovy system, kde funguje ponuka a dopyt. A kym nato zopar steniat nedoplati, tak sa bude robit steniat vela.
Iny problem mozno je, ze napriklad clovek, ktory chce zacat s ESP niekedy nenajde taky vrh, ako by si predstavoval, pripadne uz z toho vrhu niesu volne stenata. Potom moze bud cakat dalsi rok, alebo hladat ine moznosti.
Na druhej strane to pre uroven mushingu moze byt aj dobre, lebo ak je v "obehu" viac psov, malo by pribudat aj viac musherov, co vytvori vacsiu konkurenciu, ci uz kvantitativnu, neskor mozno kvalitativnu. A konkurencia posuva vykony, teda aj kvalitu psov dalej...

Offline HelaL

  • Global moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 975
  • Karma: +95/-74
    • MushGo
    • E-mail
Re: RE: Daruji ESP
« Odpověď #13 kdy: 30 Březen, 2009, 13:09 »
Hehe, Jaro, ke zvýšení počtu musherů bych zavedla místo "recyklačního polpatku" co navrhuje MiVo

povinnost ke každému vrhu sehnat aspoň dva nové mushery :)))

(to byl pokus vtip..)

Bruno

  • Host
Re: RE: Daruji ESP
« Odpověď #14 kdy: 29 Duben, 2009, 18:44 »
Zdravim všechny, začetl jsem se zde do vaší velmi bouřlivé debaty. Sháním štěně ESP a z vašich komentářů a debaty mi přišlo, že jste znalci této problematiky, tak bych Vás tu chtěl požadát, zda by jste mi dali radu na koho se obrátit. Závodně sportuji a fyzickou přípravu, co se týče běhu a kola, kterou mě provázel naš pes už kvůli jeho staří absolvuji sám. Hold úbytek sil příjde jednou na každého a on už mi nestačí. Předem všem děkuji za jejich rady a informace.