Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/mushing/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Ledová jízda

Autor Téma: Ledová jízda  (Přečteno 9756 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

RadekHavrda

  • Host
Ledová jízda
« kdy: 20 Únor, 2009, 10:01 »
Na webu klubu Krakonoš byly aktualizovány propozice Ledové jízdy.
Odkaz: http://krakonos.mushing.cz/index.php?tra=ledovka&fil=prop&lan=cz
Dále sháním tým pro běžkaře Jána Uhera. Má svoje dva psy AH pro doplnění týmu.
Další info průběžně.

RadekHavrda

  • Host
Re: Ledová jízda
« Odpověď #1 kdy: 20 Únor, 2009, 11:01 »
Právě jsem vyjednal klíče od trempského srubu na místě bivaku. To znamená že bude možnost usušit si mokré věci.

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová jízda
« Odpověď #2 kdy: 22 Únor, 2009, 21:57 »
Na webu klubu Krakonoš byl aktualizován seznam závodníků.
http://krakonos.mushing.cz/index.php?tra=ledovka&fil=team&lan=cz

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová jízda
« Odpověď #3 kdy: 23 Únor, 2009, 10:11 »
Včera se nám podařilo na místo bivaku dopravit slámu a nakácet a nařezat dřevo na oheň.

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová jízda
« Odpověď #4 kdy: 23 Únor, 2009, 10:16 »
Pořád ještě sháním tým pro běžkaře Jána Uhera. Má svoje dva psy AH pro doplnění týmu.
Idealní pro mushera, který by se chtěl zúčastnit, ale má málo psů.
Ján Uher je zkušený borec, který už Ledovku absolvoval, takže ví co a jak.

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová jízda
« Odpověď #5 kdy: 26 Únor, 2009, 11:08 »
Pro členy klubu Krakonoš otvírám turistickou kategorii. Info na tel.777290390.

TH

  • Host
Ledová jízda - výsledková listina
« Odpověď #6 kdy: 01 Březen, 2009, 00:37 »
Na stránce http://krakonos.mushing.cz/index.php?tra=ledovka&fil=vysl&lan=cz je možné sledovat průběžné výsledky závodu.

Offline Lentilka

  • *
  • Příspěvků: 8
  • Karma: +0/-0
    • Smečka
    • E-mail
Ledová jízda
« Odpověď #7 kdy: 02 Březen, 2009, 15:09 »
Ještě pořád mám pocit že jedu na lyžích.Tak náročnej závod jsem ještě nikdy nejel.Chtěl bych poděkovat za nejhezčí zážitek mého života všem pořadatelům a těm kdo mi pomáhali a radili jak to zvládnout.Největší dík patří Jindrovi Zelenkovi a Janičce z Hrobu.Díky moc za vše Honza Bielik.

Offline Hrobníci

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-2
    • E-mail
Re: Ledová jízda
« Odpověď #8 kdy: 03 Březen, 2009, 00:01 »
...Honzíku, byl si statečnej a úplně úžasnej. Jsem ráda, že jsem se mohla podílet na tvém silném musherském zážitku. I mě to nakonec obohatilo a stálo to za to. Zdravím i mámu a tátu a Yetíka s Lentilkou. Fotečky jsou na http://hrobnice.rajce.idnes.cz/Ledovka_2-3_2009/

Radek Havrda

  • Host
Re: Ledová jízda
« Odpověď #9 kdy: 03 Březen, 2009, 06:36 »
Jestli se závodníkům Ledovka líbíla, jsem tomu moc rád. Mě se líbila moc a budu se ji snažit příští rok směřovat na stejná místa. Jen se musíme modlit za sníh i v nižších polohách. Na stránkách Krakonoše je k nahlédnutí fotogalerie.
Odkaz: http://krakonos.mushing.cz/index.php?tra=ledovka&fil=foto&lan=cz

Offline šaman

  • ****
  • Příspěvků: 251
  • Karma: +41/-22
    • SAMAN - KENNEL
    • E-mail
Re: Ledová jízda
« Odpověď #10 kdy: 03 Březen, 2009, 08:12 »
...jen tiše závidim... koleno posraný.... :'( :'( :'( ... už sem tam byl tolikrát... a tolikrát to bylo takový stejný, a teď, když to bylo takhle krásně jiný, tak já smrdim doma... tak doufám, že za rok... . Radku, jsi pašák. Takhle oživit upadající legendu :-)!
šaman
Šaman

SAMAN-KENNEL
+420 602 716 904
nemec@os-prevent.cz

Offline Veny

  • *
  • Příspěvků: 30
  • Karma: +0/-0
    • http://www.hovik.borec.cz
    • E-mail
Re: Ledová jízda
« Odpověď #11 kdy: 03 Březen, 2009, 09:16 »
Ahoj všem, připojuji  se k poděkování, to co psal Honzík prožívám i já  :) + neustálá žízen a unava stále přetrvává  :) děkuji všem soupeřům musherům, pořadatelům , Djihadovi a jeho bafanům ( pejskum se omlouvám,ale pořád  mám zmatek jak se kterej jmenuje:),poznám akorát  Zelenýho,Šedýho,Tečku, Proužka,Ružovou,Černýho.....)   DÍKY DÍKY DÍKY    Vendul

Offline Djihad

  • ****
  • Příspěvků: 457
  • Karma: +42/-23
  • Zkušenosti jsou nepřenosné.
    • www.sleddogs.cz
    • E-mail
Re: Ledová jízda
« Odpověď #12 kdy: 03 Březen, 2009, 10:30 »
Jako zástupce jednoho z heterosexuálních párů, musím prohlásit že Krkonoše  jsou fakt pěkný, počasí jentaktak, tratě výborný, turisté po cestě stejný jako všude, bivak "hustej", Chlum jako kuchař výbornej, parta skvělá, organizace klapající, soupeři ucházející, "MOJE" BEŽKAŘKA  FASCINUJÍCÍ DŘÍČ.
Takže jak už jsem řekl několikrát, nejlepší Ledovka jakou jsem kdy jel (pro nezasvěcené: byla první).
Pokud bude možnost, rád se zůčastním příštího jubilejního 20. ročníku.
Takže  kluci z Krkononoš, noste  krky a nosy klidně vzhůru.

to: Vendulka - ten zbytek je: Zlutá, Hnědej, Tyrkysová, Bežovej a Šedá je fena ;-)

P.S. Řediteli závodu vzkazuji, že Vám příště to PŘEDrozdělení míst na bedně neprojde tak lehce.

Děkui.
-17 x Alaskan husky/ESP, L.P.1996
-Unlimited MID a LONG, komerční jízdy se psy
-krmím masem
-nerozumím dogtrekingu, caniccrossu, bikejoringu, skijoringu, služeb. výcviku a výstavám
-miluji zrzky



Offline Hrobníci

  • **
  • Příspěvků: 74
  • Karma: +0/-2
    • E-mail
Re: Ledová jízda
« Odpověď #13 kdy: 03 Březen, 2009, 21:51 »
...taky dík všem "Krakonošům"...trať pěkná, běžkaři neprudili,bivak byl suprovej a fakt se povedl...a jak píše Šaman-legenda pokračuje. Díky. Hrobnice

matess

  • Host
Re: Ledová jízda
« Odpověď #14 kdy: 04 Březen, 2009, 19:51 »
Zdar,
 sedam na pr... pred tymem Krakonosu(Radek a spol.)
Super zavod ktery ma svou dusi!
Mega VELKY dik trempikum za super bivak!

Doporucuji vsem vzit svy ci  slozit psy (od bezkare od kamose od souseda toho krasnyho jorka co ma doma)at uz 8 ci 10 a zazit si ledovku na vlastni kuzi!
Budete mit po navratu domu chut ji ject jeste jednou nebo se vubec domu nevracet(jako ja).
M